معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قصد دارد به باد کردن coronavirus نیروی کار در اوایل این ماه حتی به عنوان ملی مرگ و میر پیشی گرفته 70,000 روز سه شنبه.

در حالی که پنس به خبرنگاران گفت که برنامه انتقال در حال حاضر در حال بحث با FEMA رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به آریزونا که در آن او تور یک Honeywell International گیاه است که تولید تجهیزات حفاظت شخصی و اعلام کرد که 600 میلیون دلار تعهد به ملت ناواهو در طی یک میزگرد در دیدار با بومیان آمریکا رهبران.

وجود بیش از 1.2 میلیون تایید coronavirus موارد در ایالات متحده در اوایل روز چهارشنبه با توجه به جان هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان به ویروس به کشته شدن بیش از 257,000 مردم و آلوده بیش از 3.6 میلیون نفر است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از مهم ترین تحولات برای شروع چهار شنبه:

 • استارباکس قصد دارد به بازگشایی 85% از فروشگاه های خود را این هفته در ایالات متحده در حالی که زیر پروتکل های جدید.
 • حتی اگر رهبران دولت در حال عقب اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های تاثیرگذار مدل های پیش بینی بالاتر مرگ و میر عوارض است که پیش افتادن 110,000 تا پایان ماه ژوئن و 130,000 در ماه اوت.
 • Coronavirus است جهش به عنوان آن را در سراسر این سیاره با یک سویه است که برای اولین بار ممکن است به نظر می رسد در اروپا تبدیل شدن غالب در بسیاری از مناطق حتی به آنهایی که جدید به نظر می رسد. این سوال هنوز پاسخ داده نشده است که چگونه گونه های متفاوت و اینکه آیا آنها باعث اضافی و شدید تر بیماری است.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد: نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت و درمان می گوید: کودکان ارائه کرده اند علائم مرموز کاوازاکی, بیماری, بالا بردن نگرانی در مورد یک COVID-19 لینک. در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد نادر بیماری التهابی.

دالاس سالن مالک که به مبارزه طلبیده coronavirus محدودیت به زندان فرستاده می شود

یک سالن مالک در تگزاس اعدام محکوم شد و به مدت هفت روز در زندان در روز سه شنبه برای بازگشایی در مخالفت با دولت coronavirus محدودیت.

شلی لوتر صاحب سالن a la Mode, جریمه شد تا 7000 دلار برای نادیده گرفتن یک سفارش محدود از دولت های منطقه قاضی و بازگشایی سالن آوریل 24 با توجه به اخبار صبح دالاس. او همچنین دریافت بس-و-دست برداشتن نامه از شهرستان قاضی رس جنکینز در روز جمعه. او پاره پاره کردن نامه روز بعد در یک تجمع.

“Come and get it, قاضی رس جنکینز. Come and get it” او در آن زمان گفت: صبح روز اخبار گزارش. “شما حقوق برای تغذیه فرزندان خود و ایجاد درآمد است. و هر کسی که می خواهد به دور از کسانی که حقوق اشتباه است.”

لوتر گفت: او بازگشایی سالن در حالی که زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل اما دادستان شهرستان استدلال کرد که مهم نبود چون لوتر سرپیچی قاضی را سفارش ضابط موقت.

– جسیکا فلرس

بسیاری از فروشگاه های استارباکس را بازگشایی در این هفته پس از بسته شدن در میان coronavirus

به عنوان COVID-19 محدودیت سهولت در بیشتر شهرها و ایالات متحده استارباکس قصد دارد به بازگشایی 85 درصد از آن ایالات متحده کافی شاپ اما با پروتکل های جدید مانند تلفن همراه سفارش تماس وانت و پرداخت cashless برای محافظت از مشتریان و کارکنان از قرار گرفتن در معرض این ویروس مرگبار است.

مکان های باز خواهد شد تا پایان این هفته و 90 درصد باز خواهد شد در اوایل ماه ژوئن اجرایی کوین جانسون گفت: مشتریان در یک نامه نوشته شده آنلاین.

استارباکس ارائه خواهد شد گزینه هایی مانند منظقه انتخاب کنید تا. جانسون می گوید او انتظار مستقر در سیاتل قهوه غول mobile app – در حال حاضر استفاده می شود 20 میلیون – را تبدیل به رایج ترین شکل از پرداخت.

قبل از همه گیر رخ داد بیش از 80 درصد از استارباکس’ آمریکا سفارشات قرار داده شد از طریق درایو-thrus و یا نرم افزار تلفن همراه. همه گیر مجبور است بسیاری از این کشور در رسانه های خرده فروشی ، استارباکس است که در میان اولین ملی زنجیر به اعلام بازگشایی برنامه به طور موقت توقیف حدود نیمی از آن 8,000 ایالات متحده فروشگاه.

– جسیکا Guynn

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اندیشد آینده از coronavirus نیروی کار

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به برنامه ای برای باد کردن آن coronavirus نیروی کار در اوایل این ماه یک تغییر عمده در کاخ سفید در پاسخ به بحران بهداشت و درمان.

یک مقام ارشد دولت رسمی صحبت در خواست نامش فاش نشود تایید کرد که معاون رئیس جمهور مایک پنس به خبرنگاران گفت: در جلسه روز شنبه که اعضای گروه ضربت بودند “گفتگو” در مورد زمان و نحوه باد کردن این گروه است.

“من فکر می کنم ما در حال گفتگو در مورد آن و در مورد آنچه که زمان مناسب برای نیروی کار برای تکمیل آن کار و تلاش مداوم را در یک سازمان توسط آژانس در سطح” پنس به خبرنگاران گفت: با توجه به رونوشت از سخنان خود بررسی توسط ایالات متحده آمریکا امروز. “و ما در حال حاضر شروع به بحث در مورد طرح انتقال با FEMA.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایجاد task force on Jan. 29 و گفت هدف آن را به “نظارت بر مهار و کاهش گسترش ویروس.” این گروه که پنس رهبری دیدار تقریبا هر روز گرد هم آوردن نه تنها مقامات کاخ سفید اما همچنین بالا کارشناسان بهداشت عمومی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

– دیوید جکسون و جان Fritze

نیک کردرو است ‘به پایدار بودن’ پس از یک بیت از یک سنگی, شب,’ همسر می گوید:

آماندا Kloots ارائه شده است یکی دیگر از به روز رسانی در مورد شوهرش نیک کردرو را دلخراش بازیابی از coronavirus. در Instagram داستان سه شنبه Kloots مشترک با پیروان که ستاره برادوی “تا به حال کمی از راکی شب” و تحت ریه روش برای حذف عفونت.

“او سطح اکسیژن پایین رفت اما (پزشکان) به او حق بازگشت” او گفت:. “آنها مانند یک ریه انصراف به خلاص شدن از شر برخی از عفونت بیشتر و او در حال حاضر به برخی از شماره های خوب, بنابراین چیزهایی که تمایل به رفتن در مسیر درست است.”

Kloots افزود: “تا کنون من فکر می کنم او به پایدار بودن با برخی از خوب به دنبال چیزهایی است. پس انگشتان عبور برای یک روز خوب و امکان همیشه از بیدار شدن از خواب.”

کردرو, 41, باقی می ماند در پزشکی ناشی از کما پس از چندین جدی coronavirus عوارض از جمله قطع پا و درج یک ضربان ساز موقت.

او به بیمارستان برای آنچه که در ابتدا تصور می شود پنومونی Kloots یک برادوی رقصنده-تبدیل-افراد مشهور, مربی بدنسازی, نوشت: در Instagram در تاریخ 1 آوریل. کردرو اولیه coronavirus تست منفی بود اگر چه یک بعدی تبدیل شده تا مثبت COVID-19.

– چارلز Trepany

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • ایالات متحده آمریکا امروز پیگیری محدودیت در دولت خود را. اتمام این نقشه.
 • ‘بد اقتصاد به عنوان مضر به سلامت به عنوان ویروس’: ما lurches نسبت به بازگشایی با وجود شوم coronavirus مدل.
 • آیا COVID-19 یک مرگ و مير از 1-2٪? ما در بررسی حقایق و ادعا می کنند که تا حدودی نادرست است.
 • زندگی در عصر coronavirus: در اینجا 6 چیزهایی که شما نیاز به ماندن بگیرید امن در هنگام خروج از خانه.
 • Coronavirus است جهش. یکی فشار بیشتر خطرناک است ؟

متحده بازگشایی: Massachusetts, ماسک, سفارش; اورگان بازگشایی 8 پارک دولت

آغاز چهار شنبه, ماساچوست خواهد هر کس نیاز به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت خود را, در حالی که در تحت یک فرمان اجرایی امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر در حالی که Oregon خواهد بازگشایی هشت پارک دولت برای راه اندازی تدریجی تلاش برای استراحت محدودیت های اعمال شده در تفریح و سرگرمی.

همچنین چهار شنبه, آرکانزاس اجازه خواهد داد آرایشگری, زیبایی, سالن ماساژ درمانگران و تو, هنرمندان, در میان دیگران, برای باز کردن دوباره و دلاور اجازه خواهد داد که برخی از کسب و کار برای از سرگیری “عملیات محدود” تحت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. در اینجا آخرین در تمام 50 ایالت واشنگتن و پورتوریکو.

مغلوب ساختن پیشی جستن وعده $600 متر برای ملت ناواهو به مبارزه با کروناویروس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید خود را حبس در کاخ سفید در میان coronavirus همه گیر در سه شنبه, سفر به آریزونا به پا زدن کردن آنچه که او امیدوار است که بازگشایی اقتصاد از دولت است.

علاوه بر بازدید از Honeywell International گیاه است که تولید میلیون ها نفر از N95 ماسک ماسک برای وزارت بهداشت و خدمات انسانی مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد: “بزرگترین سرمایه گذاری در کشور هند در تاریخ ما” برای مبارزه با COVID-19 در طول یک میزگرد با بومی رهبران آمریکایی.

ملت ناواهو که شامل زمین در شمال آریزونا و نیومکزیکو و یوتا به زودی دریافت بیش از 600 میلیون دلار و Gila River جامعه هند را دریافت 40 میلیون دلار در کمک های مالی اولیه برای محافظت از شهروندان از “معضل این طاعون از آنچه که همه ما در حال مبارزه در این کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن فرود وزارت خزانه داری اعلام کرد که انتشار $4.8 میلیارد دلار از کمک به قبایل که برخی از آنها شامل قبیله ناواهو که جامعه است که در میان سخت ترین ضربه در کشور توسط ویروس.

– ایوان Wingett سانچز, Ronald J. هانسن استفانی Innes و چلسی کورتیس آریزونا جمهوری

تهمت نمی پوشیدن ماسک صورت در آریزونا PPE گیاه

به عنوان او سفر یک ماسک تسهیلات ساخت در آریزونا جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به پوشیدن ماسک صورت خود را. او عینک چشم و عینک او به عنوان سفر Honeywell aerospace گیاه حتی اگر او پیشنهاد کرد زودتر او را به پوشیدن ماسک. حداقل یکی از نشانه ارسال شده در مرکز به عنوان خوانده شده “ماسک صورت مورد نیاز در این منطقه” و بسیاری از کارگران در این مرکز بودند با پوشیدن ماسک.

– دیوید جکسون, جان Fritze و مایکل کالینز

بازارهای سهام آسیا پس از مخلوط وال استریت سود در پست-coronavirus امید

بازارهای سهام آسیا مخلوط شد روز شنبه به عنوان امید برای بهبود اقتصاد جهانی پس از افزایش بیشتر دولت کاسته ضد coronavirus کنترل.

در حالی که معیار کاهش یافت و در, شانگهای سیدنی, هنگ کنگ, سئول و جنوب شرقی آسیا به دنبال وال استریت بالاتر است. بازارهای ژاپن امروز تعطیل بودند.

سرمایه گذاران به طور فزاینده ای در خوش بینانه به کشورهای اروپایی و برخی از کشورهای ایالات متحده آمریکا اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی با وجود هشدارهای که coronavirus عفونت هنوز هم در حال افزایش در زمینه هایی مانند برزیل و بهبود اقتصادی می تواند در برخی از راه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا برای انتخابات مجدد در میان رکود پرتاب شده است که بیش از 20 میلیون آمریکایی از کار روز سه شنبه گفت او می خواهد اقتصاد ایالات متحده به بازگشایی اما اذعان کرد برخی از مردم خواهد بود “به شدت تحت تاثیر قرار.”

خواسته در مصاحبه با ABC News, آیا ممکن است مرگ و میر به عنوان محدودیت ها کاسته تهمت گفت: “این امکان وجود خواهد داشت برخی از.”

خطوط هوایی هاوایی مدیر عامل خوشبین است مسافران را گله به جزیره

خطوط هوایی هاوایی مدیر عامل پیتر Ingram نمی دانم زمانی که هاوایی خواهد بود به بازدید کنندگان باز دوباره, اما او می بیند نشانه گردشگران آماده به بازگشت به زمانی که دولت محدودیت های بلند.

شرکت هواپیمایی گفت: آن اواخر تابستان و اوایل پاییز پروازهای در حال حاضر رزرو حدود یک چهارم کامل. که از حدود 40 درصد در این زمان در یک سال نرمال است اما بهبود بیش از صفر تقاضا برای پروازهای پس از هاوایی نهاد و به شدت اجرا اجباری دو هفته ای قرنطینه برای ورود مسافران در اواخر ماه مارس برای خنثی کردن گسترش coronavirus. قرنطینه به تازگی توسعه یافته از طریق مه 31.

زمانی که قرنطینه آسانسور اینگرام گفت: مردم خواهد بود خارش به سفر دوباره.

“من فکر می کنم مردم خسته از بودن cooped,” او گفت: شرکت هواپیمایی درآمد کنفرانس تلفنی سه شنبه. “به حدی است که آنها انعطاف پذیری و امکانات اقتصادی برای انجام آن, آنها در حال رفتن به می خواهید به سفر هاوایی در حال رفتن به جذاب جای آن همیشه است.”

یک چیز در هاوایی را به نفع علاوه بر آن سواحل پیاده روی و دیگر جاذبه های توریستی اینگرام گفت: یک تعداد کم از coronavirus موارد است.

– سحر Gilbertson

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به اوایل افتتاحیه: شما در حال ساخت یک اشتباه بزرگ’

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom بدحجابی دو روستایی شهرستانهای اجازه می دهد برای برخی از کسب و کار به بازگشایی در سرپیچی از ایالت coronavirus محدودیت آن را “اشتباه بزرگ” و گفت آنها “قرار دادن خود در معرض خطر است.”

رستوران ها سالن مو و بسیاری دیگر از کسب و کار باز دوشنبه در یوبا و شهرستان سوتر حدود 40 مایلی شمال ساکرامنتو. این یوبا سیتی ساتر مرکز طرح بازگشایی پنج شنبه.

Newsom گفت: کتاب فروشی, موسیقی, فروشگاه اسباب بازی, فروشگاه, گل, لوازم ورزشی خرده فروشان و فروشگاه های لباس می تواند دوباره به عنوان به زودی به عنوان جمعه اما روشن خود را در طول پنج شنبه جلسه توجیهی مراکز خرید نمی تواند.

یوبا سیتی و ساتر هم تا به حال 44 تایید coronavirus مورد از یک ترکیب جمعیت بیش از 175,000 مردم و نه مربوط به بستری شدن در بیمارستان.

Orange County استاد راهنما مایک Ziegenmeyer گفت که او “تحریک شده” توسط Newsom نظر کرد و گفت: این دو شهرستان شد و پس از دستورات خود را به اشتراک گذاشته بهداشت عمومی افسر. او گفت: او را با اصرار مسئولان شهرستان را نگه دارید و اجازه می دهد کسب و کار برای باز کردن در سرپیچی از Newsom باشد.

– Arlene مارتینز

سابق مریلند مربی تیم فوتبال Roy Lester می میرد از coronavirus عوارض

Roy Lester که ساندویچ ناامید کننده سه سال روی لئامت دادن به عنوان مریلند مربی تیم فوتبال بین بسیار حرفه ای موفق در سطح دبیرستان درگذشت. او 96.

لستر دختر امی Lester کشتی فرنگی گفت: در Facebook پست که پدرش درگذشت یکشنبه در راکویل مریلند از عوارض ناشی از کوروناویروس. او اعلام کرده بود در آوریل 25 که او قرارداد COVID-19 شد و در بیمارستان است.

“خوشا به من شده اند به تنها دختر خود,” او نوشت. “من یک فرد مناسب اما همه چیز خوب در مورد من آمد از این مرد.”

لستر یک نام برای خود در مریلند طی 10 سال اجرا در ریچارد دبیرستان مونتگمری در رککویلل که در طی آن موشک رفت و شش بار شکست نخورده بود و یک 86-10-1 رکورد. که او را منجر به استخدام در سال 1968 به مربی در مریلند که در آن او به ارث برنامه ای است که موفق به کسب تنها دو تا از 19 بازی در طول دو سال گذشته.

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • گرجستان شهر آلبانی یک coronavirus کانون نیست آماده بازگشایی شده است. هنوز هم وجود دارد بیش از حد غم و اندوه عدم قطعیت است.
 • این ایالات متحده است که بازگشایی, مرتب سازی بر اساس: در اینجا چگونه 50 ایالت در حال کار به رول اجتماعی فاصله مقررات.
 • مسابقه coronavirus واکسن: آیا ما می توانیم اخلاقی آلوده مردم با یک بیماری بدون درمان ؟
 • نقشه برداری coronavirus: ردیابی ایالات متحده شیوع دولت توسط دولت است.
 • این 10 خانوار اقلام در انبار. در اینجا که در آن به آنها را خرید.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de