خانه های پرستاری مراقبت دراز مدت امکانات زندانها و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان همه رو افزایش نظارت به عنوان تعطیلات آخر هفته به عنوان جدی گزارش از شیوع بیماری در هر یک از ساخته شده اخبار در اواخر این هفته.

حتی به عنوان سوال مطرح شده در مورد نحوه شامل کسانی که شیوع متحده در سراسر کشور به طور مداوم در حال تغییر اجتماعی خود فاصله محدودیت به آرامی استراحت ناهموار گریخته از مقررات و حرکت به بازگشایی ویران اقتصاد. آخر هفته دوباره را به چالش به عنوان برخی از نگرانی نیس آب و هوا خواهد علت ازدحام به خصوص در سواحل متحده آمریکا از جمله فلوریدا و کالیفرنیا.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه.

در اینجا مهم ترین تحولات:

  • تقریبا یک چهارم از این کشور به طور کلی مرگ و میر در خانه سالمندان و مراقبت طولانی مدت تسهیلات ساکنان و کارکنان — بیش از 16000 نفر است. بیشتر کشورهای در حال انتشار اطلاعات برای کمک به پیگیری که امکانات به اجرا درخواهد آمد اما چهل تکه از داده ها می تواند آن را سخت بدانید که چه چیزی اتفاق می افتد در یک دوست در یک خانه سالمندان است. ایالات متحده آمریکا امروز پایگاه داده کمک می کند.
  • تولید در گیاهان گوشت پردازش شده است برخورد با کروناویروس شیوع بیماری منجر به نگرانی از کمبود. اما کارشناسان بر این باورند گوشت نمی خواهد به احتمال زیاد مسیر زیر را دنبال کاغذ توالت کاملا با قفسه های خالی و مصرف کنندگان تقاضاهای مصرانه برای پیدا کردن آن. خریداران ممکن است پیدا کردن محلی کمبود جای.

برخی از خبر خوب: آیا احساس فشار به ورزش بیش از حد به عنوان شما گیر در خانه — “هر آنچه که شما به طور منظم ورزش منظم بود, من نمی خواهد آن را تغییر دهد و” یک متخصص توصیه می کند.

یک سوال شما ممکن است داشته باشد: چه باید بکنم اگر من فکر می کنم من ممکن است coronavirus? این راهنما به شما راه رفتن را از طریق مراحل بعدی.

کالیفرنیا ستایش برای اقدام اولیه هنوز هم برگزار می شود تست

کالیفرنیا به دست آورده و به ستایش آن با سرعت در وضع اجتماعی فاصله سفارشات که به کمک نگه داشتن پرجمعیت ترین دولت از درد و رنج نوع فراری شیوع بیماری که گرفتار کشورهای دیگر. اما ایالات متحده آمریکا امروز شبکه تجزیه و تحلیل می یابد و دولت است که هنوز هم محزون می خوانی آمادگی برای بازگشایی مطابق با بهداشت عمومی توصیه.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom به تازگی گذاشته بازگشایی طرح با معیار های که باید قبل از ملاقات او توصیه می شود پیاده روی و برگشت اقامت در خانه سفارشات و اجتماعی دیگر فاصله گرفته است. به نام او برای کالیفرنیا برای آزمون بین و 80,000 60,000 نفر روزانه.

کالیفرنیا انجام شده است و فقط یک سوم از آن به عنوان از اواخر ماه مارس انجام تنها حدود 52 آزمون در هر 100000 نفر در هر روز با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز شبکه تجزیه و تحلیل. در سراسر کشور, کالیفرنیا می افتد کمی به پایین نیمی از تمام متحده است.

کالیفرنیا است به مراتب پشت در پشت رهبران ملی — رود آیلند, داکوتای شمالی و مکزیک جدید — که به ترتیب به طور متوسط حدود 260, 209 و 163 آزمون در هر 100 ، 000 ساکنان هر روز. دیگر هیچ متحده هنوز برای رسیدن به این توصیه می شود تست متریک هر چند نیویورک و ماساچوست نزدیک هستند.

Newsom گفت: برخی از بخش های کسب و کار مانند خرده فروشی و تولید ممکن است قادر به باز کردن در عرض چند هفته اگر دولت تست قابلیت رشد می کند و مورد اعداد کند. اما کسب و کارهای دیگر مانند سالن های دیگر را. اجتماعات بزرگ مانند کنسرت هنوز هم باقی می ماند و از رسیدن به, او گفت:.

– نیکول هیدن علامت Olalde اردن کولور سیتی و جوئل شانون

تنسی برای تست همه زندانیان کارکنان زندان پس از شیوع گسترده

همه تنسی زندانیان و اصلاح کارکنان خواهد شد تست شده برای coronavirus به عنوان بخشی از یک گسترده ابتکار برای کاهش گسترش این ویروس در میان چندین عظیم زندان شیوع بیماری در دولت رژیم صهیونیستی است. بیل لی جمعه اعلام کرد.

دفتر والی گفت: بیش از نیمی از زندانیان و کارکنان آزمایش در خانه ترنر مرکز تادیبی در سامرویل آزمایش مثبت برای ویروس.

از 2,725 مجموع آزمون های داده شده در تاسیسات این هفته حداقل 1,349 آمد مثبت با توجه به CoreCivic ملی شرکت های خصوصی اجرا می شود که خانه ترنر. فقط دو نفر از این زندانیان که تست مثبت به نمایش گذاشته علائم CoreCivic در بیانیه ای گفت و هر دو در حال درمان در بیمارستان.

“میزان عفونت در خانه ترنر مرکز تادیبی است که مطابق با یا کمتر از چیزی است که گزارش شده توسط دیگر تادیبی سیستم های سراسر کشور” CoreCivic را در اداره امور عمومی در بیانیه ای گفت: جمعه اشاره کرد که بیش از 70 درصد از زندانیان فدرال باید آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به تازگی منتشر شده داده است.

بر اساس دولت ویروس اطلاعات وارد شده توسط Tennessean این شیوع در خانه منجر به بزرگترین واحد در روز افزایش موارد مثبت — بیش از دو برابر اندازه از هر دیگر — از آنجا که virus آمد به تنسی در اوایل ماه مارس.

جاده ها به گالوپ, N. M. مسدود کردن

رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام استناد دولت Riot Control Act روز جمعه او به عنوان مهر و موم کردن تمام جاده های غیر ضروری ترافیک در یکی از بزرگترین جوامع مرز ملت ناواهو که در آن یک افزایش شیوع کروناویروس در حال حاضر به طور گسترده محدودیت ها و آخر هفته مستندات.

او همچنین در مورد نیاز کسب و کار در گالوپ نزدیک به 5 p. m. به ساعت 8 صبح در شهرستان در حدود 70 ، 000 نفر در امتداد بزرگراه بین ایالتی 40 که باقی مانده باز به طریق ترافیک.

گالوپ یک hub برای پایه لوازم خانگی مشروب فروش و آب-ظرف پر کردن مجدد برای زندگی مردم در دور امتداد ملت ناواهو — اغلب بدون کامل لوله کشی داخلی و بومی زونی پوبلوو پوبلو. ملت ناواهو است اعمال شب و آخر هفته حکومت رزرو پوشا بخشهایی از نیومکزیکو و آریزونا و یوتا است.

COVID-19 عفونت نرخ گالوپ و اطراف McKinley شهرستان آن را به یکی از بدترین ایالات متحده نقاط مهم برای این بیماری همه گیر به عنوان بیماران پایمال مراقبت های ویژه امکانات.

مسئولان شهرستان درخواست جدید دولت از اورژانس تحت عمل ضد شورش است که می تواند منع مردم از راه رفتن در خیابان و با استفاده از برخی از جاده ها است. موارد نقض مجازات به عنوان جنحه در مرتبه اول و به عنوان یک جرم در جرم دوم. اورژانس اعلامیه تحت عمل منقضی پس از سه ماه و قابل تمدید.

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز:

  • خود را coronavirus پول, سوالات پاسخ داده شده: آیا می توانم بیکاری اگر من اقامت در خانه به مراقبت از فرزند من?
  • آنتی بادی آزمایش قرار بود برای کمک به راهنمای ما بازگشایی برنامه. آنها به ارمغان آورد سردرگمی بیشتر از وضوح در میان coronavirus.
  • هنگامی که ما رسیدن به 100,000 مرگ است ؟ پس از وحشتناک مارس گریم نقطه عطف می تواند آمار در ماه مه.
  • نیاز به کمک برای مقابله میان همه گیر? ثبت نام برای اقامت ما از هم جدا با هم, عضویت در خبرنامه, 📧

گزارش: Coronavirus می تواند تا 2 سال گذشته

Coronavirus رفتن نیست دور در هر زمان به زودی, بیماری های عفونی کارشناسان پیش بینی در یک گزارش منتشر شده در پنج شنبه.

همه گیر می تواند گذشته بین 18 و 24 ماه و نمی تواند متوقف تا 60 درصد به 70 درصد از جمعیت ایمنی است بر اساس این گزارش توسط دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست.

محققان توجه داشته باشید که COVID-19 به نظر می رسد به گسترش آسان تر از آنفولانزا به دلیل آن است که دیگر دوره کمون گسترش می یابد در حالی که افراد بدون علامت و بالاتر اساسی باروری تعداد معنای متوسط تعداد عفونت های جدید است که در نتیجه از یک فرد آلوده.

به دلیل آن را بسیار مسری “بیشتر مردم نیاز به دریافت آلوده و تبدیل به ایمنی قبل از همه گیر می تواند پایان” محققان توجه داشته باشید.

گزارش ارائه سه سناریو برای گسترش COVID-19 و باعث می شود چند توصیه از جمله ارائه مشاوره به سازمان های دولتی برای برنامه ریزی برای بدترین سناریو مورد ساخت برنامه ها به صورت دوره ای resurgences و هشدار داد که این بیماری را نمی توان بیش از حد به زودی.

– راشل Aretakis

آخر هفته خواندن از ایالات متحده آمریکا امروز

  • کروناویروس در محل کار: بازرسان ایمنی بررسی نمرات کارمند بستری شدن در بیمارستان, مرگ و میر,
  • Remdesivir پدید آمده است به عنوان اولین ممکن است از نظر علمی ثابت شده برای درمان coronavirus. در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد داروی آزمایشی.
  • مارس 1 قرار بود دانشگاه, تصمیم روز. اما برخی از کالج ها نمی دانند ممکن است که دانش آموزان در حال برنامه ریزی برای حضور در تا زمانی که آنها را ببینید که نشان می دهد تا در محوطه دانشگاه.
  • ما در حال ظهور است از coronavirus قرنطینه: در اینجا چیزی است که خود دولت انجام شده است به سهولت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de