Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: اجاره غول هرتز فایل برای ورشکستگی; ما نزدیک 100,000 مرگ و میر; پت سارکوم این ویروس

اجاره اتومبیل های غول پیکر هرتز شد آخرین شرکت تلفات از coronavirus اعلام کرد نه تنها ورشکستگی اما همچنین که “هیچ کسب و کار ساخته شده است برای صفر درآمد” در میان فلج جهانی سفر و نصب عوارض مرگ در ایالات متحده است که به احتمال زیاد به ضربه 100,000 در اوایل هفته آینده.

به عنوان ایالات متحده سر به آخر هفته روز یادبود پرچم در سراسر کشور خواهد بود و در نیمی از کارکنان برای قربانیان ویروس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او سفارش پرچم را به نحو دوشنبه از طریق جمعه “در حافظه از آمریکایی ها ما از دست داده اند به کوروناویروس.” پرچم را در نیمی از کارکنان دوشنبه “به افتخار مردان و زنان نظامی ما را ساخته اند که این فداکاری برای ملت ما” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

در ضمن آمریکایی ها خارش به خارج از خانه این آخر هفته “را می توان در خارج” اگر آنها را مناسب اجتماعی فاصله احتیاطی دکتر دبورا Birx توصیه جمعه. “شما می توانید بازی گلف. شما می توانید بازی تنیس با توپ مشخص شده. شما می توانید به سواحل” در حالی که حداقل شش فوت از هم جدا, او گفت:.

تقریبا 96,000 که مردم از این ویروس در ایالات متحده بیش از یک چهارم از 338,000 مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. وجود دارد بیش از 5.2 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان با 1.6 میلیون نفر در ایالات متحده به تنهایی.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

ماندن از هم جدا با هم: ایالات متحده آمریکا امروز به ارمغان می آورد یک خبرنامه در مورد چگونه برای مقابله با این تلاش بار مستقیم به صندوق پستی خود را. 📥

هرتز میلیاردها بدهی فایل برای ورشکستگی

هرتز برای ورشکستگی زمینه حفاظت جمعه قادر به مقاومت در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس که فلج جهانی سفر و با آن به شدت مدیون 102 ساله اجاره اتومبیل کسب و کار شرکت.

در استروئ فلوریدا-شرکت بر اساس وام دهندگان بودند تمایلی به اعطای این پسوند دیگری در آن خودرو اجاره پرداخت بدهی های گذشته جمعه مهلت تحریک تشکیل پرونده در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در دلاور.

تا پایان ماه مارس Hertz Global Holdings, Inc. متصلب بود تا $18.7 میلیارد دلار بدهی با تنها 1 میلیارد دلار از پول نقد در دسترس.

شروع در اواسط ماه مارس این شرکت – که اتومبیل-اجاره باند نیز شامل دلار و صرفه جو – از دست همه درآمد در هنگام مسافرت تعطیل با توجه به این رمان coronavirus و آن آغاز شده و از دست رفته پرداخت در ماه آوریل است. هرتز نیز گرفتار شده است توسط مدیریت تحول نامگذاری چهارم آن مدیر عامل در شش سال در 18 مه.

“هیچ کسب و کار ساخته شده است برای صفر درآمد” مدیر عامل سابق کاترین Marinello گفت: در این شرکت درآمدی کنفرانس مارس 12. “فقط تا زمانی که شرکت ذخایر را حمل آنها است.”

– آسوشیتد پرس

NBA افسانه و جورج تاون مربی پت سارکوم بستری با ویروس

جورج تاون مردان مربی بسکتبال و سالن از شهرت بازیکن Patrick Ewing دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 مدرسه اعلام کرد جمعه شب.

جورج تاون گفت: در انتشار اخبار است که سارکوم, 57, است جدا شده و دریافت مراقبت در بیمارستان واشنگتن. او تصمیم به اعلام خود تشخیص “به تاکید است که این ویروس می تواند هر کسی” مدرسه گفت. او تنها عضو این تیم برای تست مثبت است.

11-زمان All-Star به عنوان یک بازیکن با نیویورک نیکز, سارکوم انتقال به مربیگری در سال 2002 در خدمت به عنوان دستیار با چند تیم NBA قبل از پذیرش سر کار مربیگری در جورج تاون قبل از 2017-18 فصل است.

– تام Chris Chavez

نوادا 28% افزایش بیکاری است که بدترین در آمریکا و در ایالت تاریخچه

بیش از یک چهارم از نوادا کارگران ندارد و شغل پس از این دولت نرخ بیکاری آمار 28.2 درصد در مارس – بالاترین نرخ در آمریکا و بدترین افزایش بیکاری در نوادا تاریخ است. رکورد قبلی برای نوادا بیکاری حدود 25 درصد در طول رکود بزرگ.

نوادا آمار بود به خصوص سخت اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر از آنجا که بسیاری از آن مشاغل مرتبط با گردشگری و مهمان نوازی بخش با توجه به دیوید اشمیت اقتصاددان ارشد برای بخش نوادا, استخدام آموزش و توانبخشی.

پوشیدن ماسک ، اکثر دموکرات ها و جمهوریخواهان می گویند که

با وجود بالا مشخصات حوادث آمریکایی امتناع از پوشیدن ماسک صورت یک اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها می گویند آنها فرسوده صورت پوشش با توجه به کروناویروس همه گیر بر اساس یک نظرسنجی جدید.

بیش از چهار نفر از هر پنج آمریکایی — 84 ٪ — گفت: آنها فرسوده ماسک در تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus بر اساس یک نظرسنجی از دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه.

و در حالی که بازگشایی اقتصاد و پوشیدن ماسک در زمان تبدیل شدن به حزبی صحبت نقاط اکثریت دموکرات ها و جمهوری خواهان گفت: آنها فرسوده یک ماسک ،

وجود اختلاف در میان گروه های سنی با افراد جوان تر شده کمی کمتر احتمال دارد به فرسوده یک ماسک ، تقریبا سه نفر از چهار نفر (78%) آمریکایی بین سنین 18 تا 29 می گویند که آنها فرسوده یک ماسک صورت در حالی که 90 درصد از آمریکایی ها 65 و بالاتر می گویند آنها.

– ربکا مورن

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سفارش ما پرچم را به افتخار coronavirus قربانیان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: او منظور خواهد شد پرچم ایالات متحده به کاهش بیش از ساختمان های فدرال به افتخار کسانی که فوت کرده اند از coronavirus.

که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت ادامه خواهد داد به آخر هفته روز یادبود می آید به عنوان ملتی 100,000 مرگ و میر ناشی از ویروس است. پرچم به طور سنتی پرواز در نیمی از کارکنان در روز یادبود به افتخار این کشور کاهش یافته است اعضای نظامی.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم آمد ساعت پس از دموکرات کنگره با ارسال نامه ای درخواست کرد که پرچم کاهش مییابد و زمانی که coronavirus تلفات بازدید 100,000.

– جان Fritze و نیکلاس وو

CDC تخمین می زنند: 35% موارد بدون علامت

حدود یک سوم از coronavirus موارد بدون علامت مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفت: در راهنمایی ریاضی افسران و مقامات بهداشت عمومی.

این “زمان بهترین برآورد” برای درصد از موارد مثبت است که بدون علامت است و 35% اما CDC می گوید که شماره می تواند تغییر به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

CDC می گوید: کروناویروس جدید منتقل می شود توسط افرادی که هنوز در حال تجربه علائم و یا کسانی که هرگز تجربه symtoms.

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز:

  • مرغ ارزان و گوشت گاو و آمد در هزینه. چگونه آمریکا, گوشت, گیاهان, پرورش coronavirus نقاط داغ.
  • هنگامی که کسب و کار تعطیل کامیونداران کار از دست داده و در معرض خطر سلامت خود را به نگه داشتن امریکا باز
  • ترک خود coronavirus انزوا? فکر می کنم در مورد این 3 چیز اول است.
  • آن را امن برای رفتن به استخر در طول روز یادبود در طول COVID-19? می grandkids ببینید ؟ خود را بازگشایی سوال پاسخ داده شده است.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de