متحده در سراسر کشور گام خود را در این آخر هفته برای استراحت اجتماعی فاصله به خصوص محدودیت هایی که شد نگه داشتن مردم از ورزش و خارج از منزل.

دسترسی به سواحل و پارک ها و زمین های گلف رمپ قایق و بیشتر در حال افزایش در سراسر کشور و حتی به عنوان رهبران هشدار می دهند که محدودیت می تواند دوباره اگر coronavirus موارد سنبله. این نکات از حالت عادی می آیند در کنار گریم یادآوری جدی از بحران بهداشت و درمان: یاد کنتاکی دربی موکول شده است برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم ممکن است روش های درمانی برای این ویروس هستند و هنوز هم تجربی و مرگ و میر همچنان به صعود.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه.

در اینجا مهم ترین تحولات روز:

  • صنعت حمل و نقل است که آخرین بخش کسب و کار به صورت بالا مشخصات موشکافی برای کارگر نگرانی های ایمنی: چندین فدرال اکسپرس کارگران علائم تبدیل شده است کشنده باشد. این شرکت می گوید این ساخته شده است که چندین بهبود ایمنی در توپی که در آن حداقل پنج مرگ و میر رخ داده است با توجه به اعضای خانواده.
  • به عنوان ایالات متحده پیشی گرفته و یک نقطه عطف از 1 میلیون و موارد شناخته شده COVID-19 این هفته نرخ ویروس به طور چشمگیری متفاوت از یک محله به دیگری بر اساس نژاد و درآمد ایالات متحده آمریکا امروز و تحلیل کد پستی اطلاعات را نشان می دهد.

در خبری دیگر: شما ممکن است شنیده ام در مورد چیزی به نام “قتل هورنت” خال دار در ایالات متحده واقعی است. شما نباید وحشت.

یک سوال شما ممکن است داشته باشد: محققان در حال کار بر روی نور ماوراء بنفش ‘درمان’ به صورت COVID-19? در اینجا ما از واقعیت-بررسی موضوع است.

مقامات هشدار می دهند در برابر ساحل ازدحام در میان تظاهرات پراکنده

کالیفرنیا مقامات التماس برای beachgoers به دنبال اجتماعی فاصله قوانین بیش از آخر هفته پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در روز پنج شنبه به طور موقت توقیف اورنج کانتی خط ساحلی حرکت او شد و باعث سر می برند سواحل آخر هفته گذشته.

حداقل در برخی از مکان های مقامات خوشحال با نتایج. در سن دیگو که در آن مردم می توانند ورزش در ساحل اما نه معطل شهردار Kevin L. Faulconer ستایش ساکنان برای غذای ایمنی محدودیت هایی که مقامات بهداشت عمومی دارای اعتبار در کاهش گسترش coronavirus.

اما حتی به عنوان Newsom و دیگران به دنبال یک محتاط مرحله به مرحله بازگشایی دولت و معترضان نمی خواهید به صبر کنید. در هانتینگتون بیچ, پلیس برآورد 2500 به 3000 نفر جمع آوری شده برای روز اول ماه مه در beachside خیابان. آنها دست تکان دادند و پرچم آمریکا و علائم. بسیاری از آنها را به تن هیچ ماسک و نمی عمل اجتماعی فاصله.

در ساکرامنتو به عنوان پلیس به صف مراحل خارج از کنگره معترضان دست تکان داد نشانه هایی است که گفت: “دفاع از آزادی” و شکست را به “ما-” پرداختند.

وضعیت مشابهی در کشورهای مختلف در سواحل شرق در روز شنبه.

دولت و شهرستان پارک ها اجازه داده شد به بازگشایی در نیوجرسی و پارک رونده لیزا هافمن بود در میان کسانی که با بهره گیری از این مهلت: “من احساس من اجازه خروج از زندان امروز” هافمن گفت. “اگر آنها را مجبور به انجام این کار به آرامی من با آن خوب هستم. اما ما باید به جلو حرکت کند.”

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت که او خوشحال بود با گزارش اولیه اجتماعی فاصله از ساحل پارک دولت پارک ها و برخی از دوره های گلف است که همچنین بازگشایی شد.

– Joel شانون, Mike Davis

اوکلاهما شهردار برطرف ماسک مورد نیاز پس از تهدیدات خشونت آمیز

شهردار یک شهر اوکلاهما اصلاح صورت ماسک نیاز روز جمعه پس از کسب و کار گزارش کارکنان جسمی تهدید توسط کاربران که نمی خواهید به پوشیدن ماسک.

با توجه به Stillwater, اخبار, مطبوعات, Stillwater, شهردار خواهد جویس گفت: سفارش به حال به تغییر پس از تنها سه ساعت است.

“در این زمان کوتاه آغاز و در مارس 1, 2020, که پوشش صورت شده اند مورد نیاز برای ورود به فروشگاه/رستوران, فروشگاه کارکنان شده اند و با تهدید به خشونت فیزیکی و باران با سوء استفاده زبانی” جویس گفت. “علاوه بر این شده است یک تهدید خشونت با استفاده از یک اسلحه گرم. این رخ داده است در سه ساعت و در صورت پاک کردن شواهد پزشکی که پوشش صورت کمک می کند شامل گسترش COVID-19.”

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز:

  • مستقیم صحبت Dr. Anthony Fauci صدای آمریکایی ها می خواهید به شنیدن در حال حاضر. پس او چه کسی است ؟
  • که در آن گوشت و … مرغ: ما باید نگرانی در مورد کمبود گوشت?
  • جهان را از هم جدا اما پایین بلوک: Coronavirus قطعات یدکی یکی از محله اما نابسامانی های بعدی. مسابقه و کلاس املا تفاوت.
  • ‘جلوگیری از تظاهر آزمایش کامل: تست آنتی بادی قرار بود برای کمک به راهنمای بازگشایی برنامه. آنها به ارمغان آورد سردرگمی بیشتر از وضوح.
  • نسل C است ؟ آنچه کارشناسان می گویند در مورد کودکان متولد شده به بیماری همه گیر کوروناویروس

درمان تجربی: بیش از 30 شدت بیمار بیماران در حال حاضر بهبود

بیش از 30 شدت بیمار است بیمارانی که در درمان تجربی برای COVID-19 در هوستون متودیست موسسه تحقیقات بهبود از بیماری و مجبور به ترک بیمارستان, پزشک نظارت بر درمان در روز جمعه گفت.

“همه این افراد بسیار بیمار” Dr. James A. chelsea marrs رئیس گروه آسیب شناسی و ژنومیک پزشکی در هوستون متودیست بیمارستان گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “بسیاری از آنها در هواکش. که موضوع مشترک است.”

آن را نمی توان با اطمینان گفت این درمان است که در آن پلاسما اهدا شده توسط مردم که تا به حال به طور کامل بهبود از بیماری های ناشی از کوروناویروس تزریق می شود به کسانی که هنوز بیمار بود مسئول برای بهبود chelsea marrs گفت. اما به نظر می رسد امیدوار نشانه او اضافه شده است.

کارشناسان هنوز هم به دنبال تعیین این نوع از بیماران که به نظر می رسد که بهره مند از درمان و نوع که نیست.

— John C Moritz

بیشتر COVID-19 اطلاعات:

کارگران صورت ‘پارلمان’ اثبات شرکت مسئول اگر آنها گرفتن COVID-19 به عنوان اقتصاد بازگشایی. ادامه مطلب.

دولت reopenings: اوهایو طول می کشد گام های کوچک; کلرادو OKs سالن مو

اوهایو شل شدن stay-در-خانه سفارشات جمعه نشان دهنده رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine را محتاط رویکرد شروع با تسهیل قوانین برای بیمارستان دندانپزشکان و دامپزشکان به دنبال دوشنبه با باز شدن ساخت و ساز و تولید است. خرده فروشی و خدمات به مشتریان مغازه توقیف باقی خواهد ماند تا زمانی که ممکن است 12.

در ضمن به طلیعه چیزی بودن در اول ماه مه بیش از یک دوجین متحده – مانند لوئیزیانا و کلرادو – اجازه داده اند و رستوران ها و فروشگاه ها و یا برخی دیگر از کسب و کار برای بازگشایی, اما تحت محدودیت برای نگه داشتن مردم از هم جدا. پیدا کردن آخرین دولت خود را در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de