Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مایک پنس نمی خواهد خود منزوی; خدمات پارک ملی preps برای ‘new normal;’ ما مرگ و میر در نزدیکی 80K

معاون رئیس جمهور مایک پنس خواهد شد بازگشت به کار در کاخ سفید در روز دوشنبه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت را تکذیب کرد گزارش روز شنبه که او خود جدا.

در ضمن در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو قرار است به انتشار جزئیات بیشتر در دوشنبه در مورد بازگشایی یک روز پس از آشکار قوانین جدید برای خانه های پرستاری یک نقطه داغ برای coronavirus مرگ و میر در کشور است.

وجود دارد حدود 80,000 مرگ و میر و بیش از 1.3 میلیون تایید coronavirus موارد در ایالات متحده در اوایل روز دوشنبه با توجه به جان هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان به ویروس به کشته شدن بیش از 282,000 مردم و پیشی گرفتن از 4.1 میلیون عفونت.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از مهم ترین تحولات روز شنبه:

 • مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت را تکذیب کرد گزارشی که معاون رئیس جمهور مایک پنس خود جدا و گفت: او را پشت در محل کار در کاخ سفید در روز دوشنبه.
 • مشاوران اقتصادی انجام خواهد شد یک کنفرانس تلفنی روز شنبه با سناتور از هر دو طرف راهرو به عنوان رهبران در تلاش برای توافق بر سر یک طرح محرک اقتصادی جدید.
 • بیماری های منتقله تحقیقات را کند و مواد غذایی را به یاد می آورد باید کاهش یافت به دلیل اختلال در ایالات متحده در سیستم ایمنی مواد غذایی ناشی از coronavirus ایالات متحده آمریکا امروز بررسی یافت.

خبر خوب: بازدید کنندگان در صورت ماسک جریان به دیزنی لند شانگهای به عنوان پارک بازگشایی دوشنبه در بالا مشخصات گامی در جهت احیای گردشگری است.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد امروز: بهشت از دست داده ؟ هاوایی رو بالاترین نرخ بیکاری تا کنون با سخت اقامت در خانه سفارشات و مجازی shutdown از دولت در خصوص صنعت گردشگری.

احزاب تقسیم بیش از آرایش بعد از نجات بیل

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران اقتصادی دولت انجام خواهد شد یک کنفرانس تلفنی روز شنبه با سناتور از هر دو طرف راهرو به عنوان رهبران در تلاش برای توافق بر سر یک طرح محرک اقتصادی جدید. تهمت می خواهد حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد که دموکرات ها باید صاف کردن مخالف است. دموکرات ها در حال قاطعانه در مورد کمک های مالی بیشتر برای دولت های ایالتی و محلی. و برخی از جمهوری خواهان و نه صبر کنید و ببینید که چگونه نزدیک به 3 تریلیون دلار در حال حاضر مورد تایید امداد تابه. فشار برای بسته های دیگر می تواند در تشدید این میان پیش بینی های که بیکاری می تواند رویکرد نرخ 25 ٪ رسیده در طول رکود بزرگ.

“قبل از اینکه ما را هر لایحه جدید اجازه دهید جلسات” خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی می گوید ایالات متحده آمریکا امروز. “به عنوان متحده باز کردن وجود خواهد داشت تفاوت از آنچه مورد نیاز است امروز بیش از مورد نیاز است فردا.”

– Christal هیز و مایکل کالینز

ایمنی مواد غذایی تحقیقات به یاد می آورد شاقول

بیماری های منتقله تحقیقات را کند و مواد غذایی را به یاد می آورد باید کاهش یافت به دلیل اختلال در ایالات متحده در سیستم ایمنی مواد غذایی ناشی از coronavirus ایالات متحده آمریکا امروز بررسی یافت. همه گیر زده سیستم در هر سطح از سازمان های فدرال با متوقف کردن مواد غذایی آلوده را قبل از اینکه برگ مزارع و کارخانه ها به دولت بهداشت و درمان بخش است که آزمون بیمار ساکنان برای بیماری های منتقله از قبیل E. coli. کارشناسان می گویند هیچ مدرکی وجود دارد و در عین حال از نتیجه گسترده مسائل مربوط به سلامت اما ایمنی مواد غذایی طرفداران می گویند آمریکایی ها در حال حاضر بیشتر در معرض خطر است.

“ما بسیاری از پادمان های مختلف ساخته شده را به سیستم ما و یکی یکی COVID ضربه زدن قطعه” گفت: سارا Sorscher معاون امور نظارتی در مرکز علم در جهت منافع عمومی.

– Kyle Bagenstose

شهردار نیویورک de Blasio پرده تلاش برای مبارزه با شکل بيماری کاوازاکی

شهردار نیویورک, بیل د Blasio اعلام کرده است برنامه ای برای تست همه بچه ها با علائم بيماری کاوازاکی برای coronavirus و آن آنتی بادی است. سی و هشت شهر کودکان رنج می برند از علائم و یکی از درگذشت او گفت:. ایالت سه جوان کشته شده اند و بیش از 80 دارند و یا مبتلا به تب و بثورات جلدی و درد شکم و استفراغ مربوط به یک فرم از بیماری کاوازاکی, مقامات می گویند که. تقریبا همه آزمایش مثبت برای coronavirus یا آنتی بادی است که منعکس کننده قرار گرفتن در معرض ویروس.

بهداشت هشدار بود که به شهر فرستاده عمومی, مدرسه, والدین و کودک غنی سازی مراکز بودند که خواست برای افزایش اجرای پوشش صورت و ماسک و ضد عفونی کننده دست de Blasio گفت.

“به هر پدر و مادر وجود دارد: تشخیص زود هنگام کلیدی برای مبارزه با این” de Blasio گفت. “می توان آن را درمان کرد. اگر شما این علائم را جدی بگیرید و بلافاصله.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاكستان را متهم چین از نرم واکسن داده

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گزارش شده است که برنامه ریزی برای متهم چین از اقدام به هک اطلاعات از محققان ایالات متحده تکاپوی توسعه coronavirus واکسن. مقامات فدرال معتقدند هکرها با بهره برداری از این بیماری همه گیر و جستجو برای “ارزش مالکیت معنوی و سلامت عمومی داده ها از طریق نامشروع به معنی مربوط به واکسن و درمان و تست” گزارش نیویورک تایمز. یک پیش نویس از هشدار رود منتشر خواهد شد ظرف چند روز آینده توسط FBI و امنیت کنکاش cybertheft و عمل ]”‘غیر متعارف بازیگران” – محققان و دانشجویان به اتهام شنود گذاشته به سرقت اطلاعات از درون دانشگاهی و آزمایشگاه های خصوصی این بار گزارش ها.. وال استریت ژورنال با انتشار گزارش مشابهی.

فرشتگان آبی Thunderbirds, طرح بیشتر پلها به افتخار کارگران خط مقدم

به عنوان بخشی از ادای احترام به کارگران خط مقدم مبارزه با کروناویروس, U. s. Navy Blue Angels and the Air Force Thunderbirds, پرواز بیش از پنج شهر این هفته است.

آبی فرشتگان را مشاهده آسمان بیش از دیترویت شیکاگو و ایندیاناپولیس در روز سه شنبه و Thunderbirds پرواز بیش از Austin و سن آنتونیو در روز چهارشنبه.

این پلها بخشی از پنتاگون طرح به پرواز بیش از نزدیک به سه ده شهرهای بزرگ آمریکا. هر دو گروه باید در حال حاضر انجام شده مفصل و جداگانه پلها در شهرستانها از جمله میامی, نیویورک شهرستان, فیلادلفیا, نیواورلئان و دالاس.

متحده بازگشایی: آلاباما, آریزونا, کارولینای جنوبی برای بازگشایی رستوران

شروع هفته جدید را به ارمغان خواهد آورد قابل توجهی را نسبت به حالت عادی در سراسر ایالات متحده آمریکا, آلاباما, آریزونا و کارولینای جنوبی خواهد اجازه شام خوردن در خدمات با اشغال محدودیت در رستوران, New Hampshire اجازه خواهد داد که مو سالن آرایشگری, فروشگاه های خرده فروشی و رانندگی-در سینما برای باز کردن دوباره برای کسب و کار و آرکانزاس اجازه خواهد داد که مطب های دندانپزشکی به بازگشایی شده است.

همچنین مینه سوتا اجازه خواهد داد که دندانپزشکان پزشکان و دامپزشکان برای از سرگیری اعمال جراحی الکتیو. پیدا کردن آخرین اخبار در دولت خود را.

خدمات پارک های ملی آزمون access در یوتا preps بازدید کنندگان برای ‘طبیعی’

پس از بسته شدن در میان coronavirus همه گیر خدمات پارک های ملی است تست دسترسی عمومی در پارک های مختلفی در سراسر کشور از جمله دو در یوتا با محدود ارائه و خدمات.

بازدید از مراکز و اردو باقی می ماند تا حد زیادی توقیف در برایس کانیون و Capitol Reef national parks اما بازدید کنندگان خوش آمدید در برخی از سایت های.

سرپرست خدمات پارک های دیوید ویلا گفت: بازدید کنندگان باید جراحی خود را برای یک “طبیعی” است که نمی خواهد به احتمال زیاد مربع با آخرین سفر خود را.

تنسی سناتور. لامار الکساندر به خود قرنطینه برای 14 روز

تنسی سناتور. لامار الکساندر خواهد خود قرنطینه برای 14 روز بعد از یک عضو از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای COVID-19. 79 ساله و جمهوری خواه است که به خوبی انجام می دهند و هیچ علائم بیماری تنفسی با توجه به یکشنبه شب در بیانیه ای که از دفتر خود را. او آزمایش منفی برای COVID-19 هفته گذشته است.

به دلیل سن و سال او الکساندر است که در میان افراد مسن که در نظر گرفته می شوند در معرض خطر ابتلا به کروناویروس که به کشته شدن نزدیک به 80,000 آمریکایی و بیش از 280,000 در سراسر جهان است.

اطلاعات کمی منتشر شده در مورد کارمند که تست مثبت اما سناتور دفتر گفت که فرد رو به بهبود است و به خوبی انجام می دهند. الکساندر ادامه خواهد داد برای نظارت بر بهداشت و درمان مجلس سنا کمیته شنوایی در دوران خود شده است.

– آنا سلیا Gallegos این Tennessean

کاخ سفید با رد گزارش که معاون رئیس جمهور مایک پنس خود جدا

معاون رئیس جمهور مایک پنس است نه خود جدا خواهد شد و بازگشت در محل کار در کاخ سفید در روز دوشنبه یک پنس گفت: انکار یک گزارش منتشر شده.

داستان بلومبرگ آمد و دو روز پس از دبیر مطبوعاتی آزمایش مثبت برای ویروس. پیش از آن در هفته یک نوکر برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین آزمایش مثبت است. علاوه بر این سه نفر از اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار وارد قرنطینه پس از نزدیک شدن به کسی که مبتلا به COVID-19. هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس را آزمایش منفی است.

“معاون رئیس جمهور پنس ادامه خواهد داد و به دنبال مشاوره از کاخ سفید پزشکی واحد است و نه در قرنطینه” سخنگوی Devin اومالی در بیانیه ای گفت. “علاوه بر این معاون رئیس جمهور پنس را آزمایش کرده است منفی هر روز و برنامه در کاخ سفید فردا.”

به عنوان بخشی از پروتکل های جدید یکشنبه اعلام کرد تهمت و پنس تست خواهد شد و روزانه از این ویروس به عنوان هر عضو ستاد در مجاورت نزدیک به آنها را. سفید خانه مهمان خواهد بود و آزمایش فضاهای کار را انجام دهند به طور منظم تمیز کردن عمیق و کارکنان به دنبال خواهد داشت اجتماعی فاصله دستورالعمل تحت دمای روزانه چک و خود را نشانه تاریخ بررسی شده است.

– مایکل کالینز

نیویورک مجموعه قوانین جدید برای خانه های پرستاری یک نقطه داغ برای coronavirus

به عنوان نرخ آن از عفونت های جدید و مرگ و میر ناشی از COVID-19 همچنان آهسته ایالت نیویورک است که در نظر گرفتن اقدامات جدید برای محافظت از کسانی که بیشتر مستعد ابتلا به این بیماری است.

خانه های پرستاری که نمی تواند تجویز سطح از مراقبت از بیماران به هر دلیلی را برای انتقال آنها به دیگر تسهیلات و یا تماس با وزارت امور خارجه وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد در پنج شنبه, اخبار جلسه.

علاوه بر این خانه های سالمندان که نمی تواند درمان coronavirus مثبت ساکنان را مجبور به انجام همان. کومو نیز گفت: خانه سالمندان کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای آزمایش برای این ویروس دو بار در هفته و بیمارستان ها نمی شود مجاز به ترخیص بیماران به آنان امکانات مگر اینکه آنها را آزمایش منفی برای COVID-19.

“این ویروس با استفاده از خانه های پرستاری. آنها زمین صفر” کومو گفت. “آنها جمعیت آسیب پذیر در معرض خطر محل. این جماعت از مردم آسیب پذیر است.”

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • ‘راه رفتن بر روی پوسته’: داستان دو آمریکایی در میان بی ربط بازگشایی رویکرد در سراسر کشور است.
 • تاپیک جهانی تمام کردن مسابقه برای ایجاد یک واکسن. در اینجا آخرین تحولات.
 • ‘زندگی ما در خطر است’: coronavirus همه گیر است spiraled هاوایی اقتصاد و هیچ پایانی در چشم.
 • چه اجتماعی فاصله قوانین در دولت ؟ در اینجا این است که چگونه امریکا بازگشایی میان شیوع کروناویروس.
 • خواهد شد با پوشیدن یک ماسک صورت تضعیف سیستم ایمنی بدن شما ؟ ما در بررسی حقایق و این درست نیست.

جامعه تجاوز ترس coronavirus را تحت تاثیر سرشماری توسعه

برای چند دهه, LGBTQ مردم را مبارزه برای یک صندلی در سرشماری جدول.

سپس در سال 2020 وجود آمد یک فانوس دریایی از امید زمانی که زوج با هم زندگی بودند در 10 سال بررسی برای اولین بار حتی اگر گرایش جنسی و هویت جنسیتی سوالات وجود ندارد. طرفداران بسیج جامعه تجاوز, خواستار مشارکت کامل.

سپس در میان اجرای این بهار بهداشت جهانی بحران فوران – upending زندگی و tangling سرشماری تلاش های امداد رسانی.

“به دلیل اجتماعی فاصله مردم خارج وجود دارد در حال هل دادن سرشماری گفت:” Glennda Testone مدیر اجرایی نیویورک LGBT Community Center. “ترس من این است که پاسخ شماره خواهد شد.”

– سوزان میلر

نرخ بیکاری و تصویب 20 درصد کاخ سفید مشاور می گوید CBS

کاخ سفید مشاور اقتصادی کوین Hassett معتقد است نرخ بیکاری می تواند بالاتر از 20 درصد و بدترین زیان کار خواهد آمد در “ماه مه یا ژوئن” به دلیل جاری coronavirus بیماری همه گیر.

زمانی که خواسته جمعه آنچه را که “پایین” از کشور بیکاری درد خواهد بود Hassett که توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سیاست های اقتصادی و سابق رئیس شورای مشاوران اقتصادی گفت: CBS “چهره ملت” “به نرخ بیکاری مانند آنهایی که ما را به دیدن … که من فکر می کنم صعود خواهد کرد تا نسبت به 20% در ماه آینده, شما باید واقعا بازگشت به رکود بزرگ به دیدن آن است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد “نقطه کم” در نرخ بیکاری گفت: “من به دنبال نرخ شمالی از 20 متاسفانه.”

ایالات متحده از دست 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل و نرخ بیکاری به 14.7% هر دو رکورد تعداد بالا به عنوان ملت احساس اثرات اقتصادی از coronavirus. اجتماعی فاصله اقدامات را مجبور به تعطیلی کسب و کار در سراسر کشور منجر به اخراج کارمند و furloughs.

– نیکلاس وو

بیشتر COVID-19 سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • به دنبال کاغذ توالت دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و یا ضد عفونی کننده دست? سعی کنید دادوستد در Facebook و همسایه.
 • بازار سهام بهتر از اقتصاد در حال حاضر. اما چرا ؟
 • واقعیت بررسی: سالانه مرگ و میر coronavirus هنوز نمی تواند محاسبه شود در مقایسه.
 • همه گیر دبستان: باید غنی بیمارستان پرداخت بیشتر ؟

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>