Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Graceland به بازگشایی; تهمت مشاور کباب CDC در تست; کومو می شود swabbed در برنامه زنده تلویزیونی

سازمان بهداشت جهانی است و برگزاری سالانه آن کنوانسیون از طریق تلفنی برای اولین بار روز شنبه به عنوان گروه مورد دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر است که انتظار می رود به نمایندگی از ایالات متحده در این نشست اصرار یکشنبه آن را امن برای بازگشایی اقتصاد در برخی از کشورهای خاص در حالی که کاخ سفید مشاور گفت که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را botched اوایل coronavirus تلاش های تست “اجازه دهید این کشور پایین است.”

ایالات متحده بزرگترین شیوع کروناویروس در جهان تا کنون. وجود دارد بیش از 89,000 مرگ و میر و تقریبا 1.5 میلیون تأييد موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان به ویروس به کشته شدن بیش از 315,000 مردم و آلوده بیش از 4.6 میلیون نفر است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از نکات برجسته به دانستن دوشنبه:

  • حداقل یک CDC رسمی هل دادن پشت در کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو, سی ان ان گزارش داد پس از ناوارو گفت: CDC تلاش در coronavirus تست “واقعا ما را به عقب.”
  • دیوان عالی کشور به احتمال زیاد شماره گیری شروع 10 صبح و پنج شنبه. ما ممکن است به شنیدن بیشتر در مورد تجاوز کارگران در خط مقدم تقریبا نیمی از آن در زندگی متحده با حمایت.
  • بسیاری از دانشمندان معتقدند که این بیماری همه گیر خواهد شد پراکنده در طول تابستان تنها به بازگشت در موج دوم که می تواند بدتر از اول است. بسیاری از اپيدميولوژيستها اقتصاددانان و آينده می گویند ایالات متحده آمریکا است که احتمالا بد آماده شده است.
  • الویس پریسلی Graceland بازگشایی در این هفته پس از بسته شدن 20 مارس. تور ظرفیت کاهش خواهد یافت و به 25 درصد و متوسط چک داده خواهد شد و به مهمانان.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد: یک وایومینگ باشگاه بازگشایی این آخر هفته با یک ماسک بر روی لباس کردن حزب به عنوان آن را تبدیل به یکی از اولین باشگاه نوار در کشور برای بازگشایی شده است.

چیزی به لبخند مورد: عکس از 70 سال کشیش با یک تفنگ سرنگ به بچه ها امن برکت الهام گرفته اند یک ق فتوشاپ نبرد و ویروسی الگوهای رفتاری که کلیسا به عنوان “بسیار باهوش” در یک Facebook post.

ماندن از هم جدا با هم: ایالات متحده آمریکا امروز به ارمغان می آورد یک خبرنامه در مورد چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس مستقیم به صندوق پستی خود را. 📥

سازمان ملل متحد سر: انتخاب بین صرفه جویی در زندگی و اقتصاد ‘دوگانگی کاذب’

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: سازمان بهداشت جهانی سالانه جلسه بود که آن را “دوگانگی کاذب” به عهده دولت خواهد انتخاب بین صرفه جویی شهروندان خود و یا اقتصاد خود را.

“مگر ما کنترل گسترش ویروس اقتصاد هرگز بازیابی,” او گفت:.

اشاره به این حادثه تلخ به دوشنبه در 73 مجمع بهداشت جهانی که در آن رهبران در سراسر جهان با تمرکز بر coronavirus همه گیر است که بیش از کشته 315,000 مردم و آلوده به بیش از 4.7 میلیون نفر در سراسر جهان است. در میان مسائل کلیدی: پتانسیل توسعه یک واکسن و نحوه توزیع آن در سراسر جهان است.

که 194 عضو به طور کلی با هر سال به بحث در مورد چیزهایی که سیاستهای سازمان و بودجه و به انتصاب مدیر کل. در مارس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف بودجه به, که پس از انتقاد دست زدن به آن از بیماری همه گیر. وال استریت ژورنال گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به قطع کمک های مالی دیگر از برنامه های خود را برای بازگرداندن وجوه.

خواهد شد که برای اولین بار در خط ؟ هنگامی که یک coronavirus واکسن است توسعه یافته که در واقع آن را دریافت ؟

خواهد ما آماده است در صورت coronavirus موج دوم بازدید? احتمالا نه

مایکل Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا گفت که اگر بزرگ “اوج” از coronavirus سیل بیمارستان های این زمستان “ما باید از این پتانسیل در اینجا به رفتن را از طریق روز ما را دیده اند و نه پس از جنگ جهانی دوم است. … به عنوان یک ملت ما آماده خواهد شد.”

بسیاری از دانشمندان معتقدند که این بیماری همه گیر به احتمال زیاد پراکنده در طول تابستان تنها به بازگشت در اواخر این سال در موج دوم که می تواند بدتر از اول است. در حالی که چشم انداز است که هیچ یقین – فقط یکی از چندین رسم توسط کارشناسان بهداشت عمومی – اپیدیولوژی اقتصاددانان و آينده می گویند ایالات متحده آمریکا است که احتمالا آماده نیست برای چه آمده است.

“آنچه ما در حال تجربه عظیم جهانی بی ثباتی در تمام سیستم های ما” گفت: برایان دیوید جانسون یک نگر و مدیر Threatcasting آزمایشگاه در دانشگاه ایالتی آریزونا. بی ثباتی شرح داده شده توسط جانسون است نکته مشهود در سه عرصه: پزشکی, اقتصاد و عاطفی آسیب.

– دنیس Wagner

گزارش: CDC رسمی غرب در کاخ سفید مشاور انتقادی دیدگاه

یک مقامات ارشد در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از اخراج در کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو, سی ان ان گزارش شده است. پس از ناوارو گفت: CDC تلاش در coronavirus تست “واقعا ما را به عقب.”

“ما باید به یاد آقای ناوارو که CDC یک آژانس فدرال بخشی از دولت است. CDC مدیر منصوب و دکتر (رابرت) Redfield منصوب شد توسط رئیس جمهور (دونالد) مغلوب ساختن پیشی جستن” بینام رسمی سی ان ان گفت.

“اگر انتقاد از CDC در نهایت آقای ناوارو در حال انتقادی از رئیس جمهور و مردی که رئیس جمهور تهمت قرار می گیرد منجر به آژانس خواند و گفت: این شبکه است.

به نظر می آید پس از ناوارو به نظر می رسد در ان بی سی نیوز’ “ملاقات با مطبوعات” یکشنبه و انتقاد CDC برای نگه داشتن تست برای این ویروس در اوایل روز از وقوع در درون بوروکراسی و ارائه معیوب آزمون.

“CDC که واقعا تا به حال مورد اعتماد ترین نام تجاری در سراسر جهان در این فضا واقعا اجازه این کشور به پایین” ناوارو دفاع ملی تولید عمل سیاست هماهنگ کننده گفت: در تلویزیون نشان می دهد.

‘داروسازی فرض’ درخواست خود را به ترک زندان به تحقیقات virus می شود را تکذیب کرد

یک قاضی حکم داد که مارتین Shkreli های دارویی اجرایی محکوم به فریب سرمایه گذاران و شناخته شده برای افزایش قیمت ایدز مواد مخدر توسط 5,000 درصد نمی تواند ترک زندان به کار بر روی توسعه واکسن جدید کروناویروس.

یک قاضی فدرال به نام Shkreli درخواست برای مرخصی از زندان برای انجام کار آزمایشگاه خود را نامزد آپارتمان “توهم خود aggrandizing رفتار” که به رهبری او را به زندان در وهله اول.

“نا امید اما نه غیر منتظره” Shkreli وکیل بنیامین Brafman.

اریک تهمت می گوید بایدن ‘هیجان’ شیوع توقف تجمعات انتخاباتی

رئیس جمهور تهمت پسر اریک می گوید دموکرات و presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن در حال تضعیف تلاش ها برای آغاز بازگشایی این کشور به دلیل است که اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام تجمعات انتخاباتی. پس از روز انتخابات, سیاسی دشمنان را تعیین خواهد کرد که coronavirus تهدید کرده است “جادویی” رفته دور جوانتر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در فاکس نیوز.

“بایدن این را دوست دارد. بایدن نمی توانید روی صحنه بروید بدون اینکه برخی از وحشتناک اشتباه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها فکر می کنم آنها در حال گرفتن دور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین ابزار است که قادر به رفتن به یک عرصه و پر کردن آن با 50000 نفر در هر زمان تنها.”

الویس پریسلی Graceland بازگشایی پنج شنبه پس از coronavirus بسته شدن

Graceland, الویس پریسلی ممفیس عمارت را بازگشایی پنج شنبه برای اولین بار پس از 20 مارس. البته این بیماری همه گیر کوروناویروس که بسته آن تغییر خواهد کرد راه بازدید کنندگان را ببینید خانه King of Rock ‘n’ Roll.

کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت و بازدید کنندگان را تشویق به. بازدید کنندگان و کارکنان خود را متوسط بررسی می شود و هیچ کس با درجه حرارت 100.4 درجه مجاز خواهد بود را وارد کنید.

کارکنان مورد نیاز خواهد بود را به طور منظم دست شستن می شکند و ضد عفونی کننده دست در دسترس خواهد بود برای کارمندان و بازدید کنندگان. تجاری درجه تمیز کردن را به طور مداوم از جمله با نور UV sanitizer wands.

HHS وزیر می گوید آن را امن برای بازگشایی, حوثی ها نیاز به واکسن

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در دفاع از این فشار برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده با دفاع از تست و گفت که “همه چیز بستگی ندارد یک واکسن.”

آذر گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که “تقریبا نیمی از ما گزارش شهرستانهای نداشته یک مرگ” و افزود که بیش از 60 درصد از تایید coronavirus موارد تنها در 2 درصد از گزارش شهرستانهای استان است.

اما همانطور که چندین ایالت را برداشته اقامت در خانه, محدودیت, تصاویر شلوغ, میله, رستوران ها و مکان عمومی, هوای آزاد, مناطق منجر به نگرانی که وجود دارد می تواند یک تجدید حیات از موارد جدید.

“در هر فردی به عنوان مثال شما در حال رفتن به دیدن مردم انجام کارهایی است که غیر مسئولانه” آذر گفت. “این بخشی از آزادی ما در اینجا در امریکا است.”

آذر اظهار تاسف هر مرگ به عنوان غم انگیز اما گفت: “ما باید حفظ شود ما در بهداشت و درمان بار در ظرفیت” برای درمان شیوع. زمانی که فشار بیشتر بر مرگ و میر به عنوان U. s. روش 90,000 آذر با اشاره به “قابل توجه ناسالم بیماریهای همراه” است که جوامع اقلیت “به خصوص در معرض خطر است.”

رژیم صهیونیستی. کومو می شود COVID-19 آزمون در طول کنفرانس مطبوعاتی خود

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو مورد آزمایش قرار گرفت برای cornavirus در طول کنفرانس مطبوعاتی خود روز شنبه نشان می دهد که چگونه سریع و آسان است برای دریافت بینی گرد و خاک غربالگری. کومو قطع شده خود را در کنفرانس خبری به یک پزشک چوب یک سواب بینی به بینی خود را هر چند به این نتیجه منجر شد که فورا در دسترس است. کومو قبلا ابراز مقاومت در حال آزمایش برای COVID با این استدلال که او تا به حال نشان داده نمی شود و علائم شده است و نه به طور مستقیم در معرض هر کسی که تست مثبت است. اما او خواست ساکنان دولت با علائم برای تست و گفت این خیلی آسان است که “حتی یک فرماندار می تواند آن را انجام دهد.”

– جان کمپبل

نسکار بازگشت به مسیر در دارلینگتون Raceway

نسکار شد آخرین حرفه ای ورزش فوتبال به از سرگیری رقابت های زیر را در footsteps, بوندسلیگا آلمان, فوتبال, راه اندازی مجدد آن فصل با مسابقات این آخر هفته.

قهرمانان واقعی 400 جام نسکار سری مسابقه برگزار شد و یکشنبه در دارلینگتون Raceway در کارولینای جنوبی است. کوین Hoffman برنده مسابقه بود که 50 خود را حرفه ای ، رانندگان دریافت چک های بهداشتی پس از ورود در تاسیسات مختلف و خدمه بوده است با پوشیدن ماسک و دیگر محافظ پوشانده اند. مسابقه برگزار شد و بدون طرفداران و اجتماعی فاصله گرفتن دستورات لازم هستند.

تهاجمی برنامه تماس برای چهار مسابقه برگزار شد در دو هفته آینده به عنوان این سری تلاش به عقب بر گردیم در برنامه پس از متوقف شدن در ماه مارس تنها با چهار نفر از آن 36 حوادث برگزار شد.

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

  • یک پتانسیل موج دوم در پاییز می تواند باعث مشکلات عمده. ایالات متحده آماده مسئولیت رسیدگی به چالش ؟
  • یک زن بود در بخش مراقبت های ویژه برای 51 روز. در حال حاضر او منتشر شده است پس از برنده شدن در نبرد خود را در برابر ویروس.
  • کالج, شهرهای ضربه سخت شده توسط coronavirus به هیچ دانش و هیچ فارغ التحصیلی باعث “total devastation” برای برخی از.

واکسن برای میلیون ها نفر در ماه ژانویه? “اگر همه چیز می رود که در مسیر درست”

یک واکسن برای رمان coronavirus ممکن است تا پایان سال “اگر همه چیز می رود که در مسیر درست” مدیر مرکز بهداشت امنیت Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health روز یکشنبه گفت. دکتر تام Inglesby صحبت در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” گفت: زمانی که دور از حد طبیعی است که اینها نه زمان عادی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: او امیدوار است به یک واکسن به طور گسترده ای در دسترس در ماه ژانویه.

“راه های بسیاری وجود دارد که ممکن است کار نمی کند” Inglesby گفت. “من فکر نمی کنم ما باید در این بانک.”

قاضی بلوک کارولینای شمالی فرماندار ویروس مربوط به سفارشات در کلیساها

کلیساها در کارولینای شمالی شد رایگان برای نگه داشتن داخل ساختمان خدمات یکشنبه بدون محدودیت های شدید اعمال شده توسط رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر پس از یک قاضی فدرال طرفه با محافظه کارانه رهبران مسیحی. دو کلیساهای باپتیست یک وزیر و یک مسیحی احیای گروه واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال ادعا محدودیت نقض حقوق خود را به عبادت آزادانه و درمان کلیساهای متفاوت از خرده فروشان و دیگر فعالیت های سکولار. دستور داد تا به حال محدود خدمات به 10 نفر در حالی که کسب و کار محدود شد به 50 درصد ظرفیت و خدمات مراسم تشییع جنازه تا 50 نفر. کوپر گفت که او نمی خواهد درخواست تجدید نظر شنبه حکم اما خواست رهبران مذهبی به طور داوطلبانه به دنبال دستورالعمل.

73 سال زنده می ماند coronavirus پس از 51 روز در بخش مراقبت های ویژه

زمانی که پائولا ایتون شد چرخ در gurney از بیمارستان باپتیست شرق بیش از یک دوجین پرستاران ایجاد یک تونل به کف زدن و تشویق برای او به عنوان بیتلز “در اینجا می آید خورشید” در پس زمینه بازی.

پائولا رکورد بیمارستان طولانی ترین مقدار از زمان COVID-19 بیمار صرف شده در واحد مراقبت های ویژه قبل از مرخص شدن.

هنگامی که او بستری شد باپتیست شرق بیمارستان در مارس 27, وجود دارد, تنها 11 مورد تأیید از coronavirus در کنتاکی. او در ابتدا 20 نفر برای تست مثبت در دولت است.

پس از 51 روز چند دور از ذات الریه یک عفونت خونی و هفته بر روی یک دستگاه تهویه و لوله تراشه به 73 سال منتشر شد.

سرفصل های بیشتر از ایالات متحده آمریکا امروز

  • ‘یک اسلحه پر: مرطوب بازارهای قاچاق حیات وحش مطرح تهدید برای آینده همه گیر.
  • چگونه به دوباره وارد جامعه: سوالات شما و مشاوره از کارشناسان در زندگی پست قرنطینه.
  • AP آزمون آنلاین رفت و تا به حال tech مشکلات. کالج هیئت مدیره می گوید آن را بررسی.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>