اقتصاددانان برآورد وزارت کار ایالات متحده گزارش خواهد شد پنج شنبه که تا به 3.3 میلیون آمریکایی ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته به عنوان coronavirus بحران ادامه داد: به چکش اقتصاد کشور است.

متحده ادامه خواهد داد و خود را آهسته رستاخیر امروز با هاوایی باز کردن برخی از مراکز خرید در حالی که ساخت و ساز و املاک و مستغلات عملیات می تواند از سر در میشیگان. مونتانا اجازه خواهد داد مدارس به سر “در کلاس درس تدریس” در اختیار مدرسه محلی تخته.

وجود دارد بیش از 73,400 مرگ و میر و 1.2 میلیون تایید coronavirus موارد در ایالات متحده در اوایل روز شنبه با توجه به جان هاپکینز داده داشبورد. آخرین روزانه مرگ و میر تقریبا 2,400 با بیش از 24,000 به تازگی تایید موارد گزارش شده است. در سراسر جهان به ویروس به کشته شدن بیش از 264,000 مردم و آلوده به بیش از 3.7 میلیون نفر است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از مهم ترین تحولات امروز:

 • یخ زندانی در جنوب کالیفرنیا درگذشت از coronavirus اول مرگ گزارش شده در ایالات متحده مهاجرت بازداشتگاه.
 • یک روز پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد قصد دارد به باد کردن کاخ سفید coronavirus نیروی کار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این گروه نمی خواهد خاموش شود. آن را به تغییر تمرکز خود را برای توسعه واکسن و بازگشایی اقتصاد است.
 • این بسته بندی گوشت می آمد صنعت بیش از 10 ، 000 coronavirus موارد با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز و میانه مرکز خاطر گزارش های تحقیقی ردیابی است.

خبر خوب برای شروع روز خود را: مردم در ایرلند در حال کمک به بومیان آمریکایی دست و پنجه نرم کردن با کروناویروس گفت: آنها با الهام از یک 173-در سال عمل محبت: در سال 1847 اعضای چاکتو ملت به 170 دلار خواهد بود که تقریبا $5,000 امروز به ایرلندی در طول قحطی.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد: Coronavirus آنتی بادی آزمایش در دسترس هستند در سراسر کشور است. در اینجا به همین دلیل آنها ممکن است ارائه یک از امنیت کاذب.

گام به دور از که آنتی بادی آزمایش تا زمانی که شما مطمئن شوید که آن را دقیق

کارشناسان پزشکی به برخی از مشاوره برای آمریکایی ها فکر کردن در مورد گرفتن coronavirus آنتی بادی آزمون: نمی. این توصیه تا سوال آنهایی که می weeded و دانشمندان می دانند که آیا افرادی که جان سالم به در COVID-19 سیستم ایمنی هستند از ویروس.

برخی از محققان می گویند تولید کنندگان باید توقف تبلیغات این آنتی بادی آزمایش برای عنوان کمی تا $25, که بسیاری از آمریکایی ها با استفاده از تصمیم بگیرند که آیا آنها می توانند با خیال راحت توقف اجتماعی فاصله و یا بازگشت به کار.

“این است که به عنوان نزدیک به غرب وحشی که من تا کنون دیده ام در شرایط تست آزمایشگاهی” نهاد های عالی تفتیش مایکل Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است. “حتی خوب تست خواهد شد به احتمال زیاد به نتیجهای که عملا بی معنی است.”

– کوین مک کوی و دیوید هیت

فارغ التحصیلان موتورهای خود را شروع: فلوریدا سالمندان را عبور از خط پایان در دیتونا

Coronavirus همه گیر است فاسد فارغ التحصیلی برنامه ای برای هزاران نفر از خانواده ها در سراسر کشور اما سالمندان در دو فلوریدا دبيرستان – Flagler پالم کست و متنزس – خواهد بود عبور دبیرستان خط پایان در سبک. آنها خواهد شد در نظر گرفتن دامان در خانه دیتونا 500. هر فارغ التحصیل خانواده اجازه خواهد داشت تا یک خودرو در Daytona International Speedway و همه باید برای اقامت در داخل وسیله نقلیه خود را. آنها خط تا درایو بیش از خط پایان به قبول آنها دیپلم و یک پیروزی دامان.

“ما در حال رفتن به قادر به ایجاد یک حافظه برای همه از این سالمندان که در حال سرقت از این مناسک گذر” گفت: جاده سریع السیر جمهور تراشه بطمع انداختن.

– Cassidy الکساندر دیتونا بیچ اخبار مجله

گزارش از: رقیق کننده های خون می تواند کمک بیشتر به شدت بیمار

خون داروهای رقیق می تواند کمک به صرفه جویی در برخی از بیمارانی که بیشترین شدت متاثر جدید coronavirus پزشکان در شهر نیویورک در بیمارستان گزارش شده است. این یافته ها از یک تیم در بیمارستان کوه سینا می تواند کمک به یک مشکل مشکل است که شوکه و وحشت پزشکان درمان coronavirus بیماران در سراسر جهان – لخته شدن خون در سراسر بدن پیچیده است که در حال حاضر سخت به درمان بیماری است.

“بيمارانی که ضد انعقادها را بهتر از کسانی که نمی,” دکتر والنتین Fuster پزشک ارشد در بیمارستان با سی ان ان گفت.

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • همه شب چشم من باز’: پس از انبوه کار, تلفات آمریکایی ها مجبور به انتخاب کنید: پرداخت قبوض و یا خرید مواد غذایی ؟
 • خود را مرده نسبی دریافت یک محرک بررسی کنید ؟ بازگشت به فرستنده خزانه داری می گوید.
 • یک مسیر مستقیم. وخیم مدل. این ایالات متحده است که بازگشایی, به هر حال.
 • یک رژیم غذایی قلیایی کمک به ضرب و شتم coronavirus? ما در بررسی حقایق است.
 • ضد عفونی کننده دست در انبار. در اینجا که در آن برای پیدا کردن آن.

مدعیان تخمین زده شده برای رسیدن به 33 میلیون نفر در طول همه گیر

حدود 3.1 تا 3.3 میلیون آمریکایی در زمینه برنامه های اولیه برای بیمه بیکاری در هفته گذشته اقتصاددانان برآورد را از حدود 3.8 میلیون افرادی که در زمینه ادعای هفته قبل و در تمام زمان بالا 6.86 میلیون برنامه ثبت شده در اواخر ماه مارس است.

اما اگر آخرین هفته در کل, که, کار, گروه, گزارش, پنج شنبه, مسابقات برآورد آن معنا 33 میلیون آمریکایی را برای اعمال نرخ بیکاری در فقط هفت هفته تعدادی که بیش از همه شغل ایجاد شده پس از رکود بزرگ با بیش از 12 میلیون نفر است. پنجشنبه شمارش مقدمه ای برای روز جمعه مارس شغل گزارش به پیش می رود و گریم تایید ویرانگر تلفات این بیماری همه گیر کوروناویروس گرفته شده در اقتصاد ایالات متحده .

وال استریت آتی در آستانۀ انتشار گزارش اشتغال

سهام ایالات متحده آتی شد با اشاره به شدت بالاتر اوایل روز شنبه به عنوان سرمایه گذاران در انتظار چه بود و انتظار می رود به دور دیگری از گریم هفتگی اشتغال آمار و ارقام. آسیایی, سهام مخلوط شد پنج شنبه پس از سهام ایالات متحده کاهش یافت شنبه ،

دیدگاه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تجارت با چین و سرزنش ریخته گری در پکن برای این بیماری همه گیر کوروناویروس را بیشتر ضعیف کرد. امکان احیا اصطکاک بر تجارت در زمانی که اقتصاد باید ناودان شده توسط pandemic خاموش شدن ناگهانی و محدودیت های مسافرتی دارای لرزاند سرمایه گذاران در آسیا که در چین راننده اصلی برای منطقه ای رشد.

اول یخ بازداشت شدگان می میرد از coronavirus در مرکز کالیفرنیا

یک زن 57 ساله که برگزار می شد در Otay مسا بازداشتگاه فدرال مهاجرت بازداشتگاه در سن دیگو درگذشت صبح روز چهارشنبه از عوارض ناشی از کوروناویروس به گفته دکتر اریک مک دونالد مدیر پزشکی برای San Diego County سلامت و خدمات انسانی سازمان اپیدمیولوژی و ایمن سازی خدمات شعبه دارد.

مرد به نظر می رسد برای اولین بار از بازداشت شدگان در بازداشتگاه های ایالات متحده مهاجرت و گمرک به مرگ از عوارض COVID-19. او در بیمارستان بستری شده بود از اواخر ماه آوریل مک دونالد گفت: در این شهرستان روزانه coronavirus جلسه.

یخ تایید نشده مرگ به ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. این بازداشتگاه دارای بزرگترین COVID-19 شیوع در میان هر یخ تسهیلات در کشور با 132 مورد تأیید یا حدود 19% از مجموع 705 موارد — همانطور که از بعد از ظهر چهارشنبه با توجه به یخ.

– Autism_today پالم اسپرینگز (کالیفرنیا.) آفتاب صحرا

کالیفرنیا برای دریافت $247M بازپرداخت پس از شکست معامله به صورت ماسک محافظ

کالیفرنیا مسترد خواهد شد $247 میلیون آن پرداخت شده به یک شرکت چینی تحت یک معامله بزرگ برای ماسک محافظ پس از این شرکت موفق به دیدار با مهلت فدرال برای صدور گواهینامه از ماسک های رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را اداره کرد.

Newsom اعلام کرد این قرارداد در ماه گذشته به هیاهو و گفت کالیفرنیا امضا کرده بود نزدیک به 1 میلیارد دلار برای مقابله 200 میلیون ماسک محافظ در هر ماه در میان coronavirus بیماری همه گیر. اکثر آنها مجموعه ای به تنگ اتصالات N-95 ماسک ماسک در حالی که بقیه خواهد بود شل تر-اتصالات فولاد ماسک.

میلیون ها نفر از ماسک های جراحی در حال حاضر وارد شده اند اما این شرکت از دست رفته مارس 30 مهلت مشخص شده در قرارداد برای صدور گواهینامه از N95 ماسک توسط موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی.

متحده بازگشایی: هاوایی, میشیگان مونتانا را گام به گام به سوی عادی

هاوایی و میشیگان را گام های قابل توجهی را نسبت به بازگشایی در روز پنج شنبه با برخی از مراکز خرید باز دوباره در آلوها دولت و ساخت و ساز و املاک و مستغلات از سرگیری عملیات در دریاچه های بزرگ دولت است.

همچنین پنج شنبه, مونتانا اجازه خواهد داد مدارس به سر “در کلاس درس تدریس” در اختیار مدرسه محلی تخته. جمعه را پایان ایالتی اقامت در خانه سفارشات در پنسیلوانیا و رود آیلند. پیدا کردن آخرین اخبار از دولت خود را.

Gap Inc. برنامه ای برای بازگشایی تا 800 فروشگاه در پایان این ماه

Gap Inc. برنامه ای برای بازگشایی صدها نفر از فروشگاه ها در این ماه از جمله برخی به عنوان به زودی به عنوان این آخر هفته, نشانه دیگری است که اقتصادی موجب توقف توسط coronavirus ممکن است به آرامی شروع به گرم شدن.

خرده فروش گفت: آن را در نظر دارد به بازگشایی تا 800 مکان خود را تحت مارک های مختلف از جمله نیروی دریایی قدیمی, موز جمهوری و شکاف در پایان ممکن است.

تعداد کمی از فروشگاه ها در تگزاس خواهد بود در کسب و کار در این آخر هفته. مانند بسیاری از شرکت های شکاف توقیف فروشگاه خود را در میان ایجاب میکند که همه اما ضروری ترین کسب و کارهای نزدیک به ترافیک پا برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

– Charisse جونز

ایالات متحده آمریکا امروز پیگیری: بیش از 10 ، 000 COVID-19 موارد در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان

این بسته بندی گوشت می آمد صنعت آمار ترسناک یک نقطه عطف این هفته با تعدادی از coronavirus موارد به شیوع بیماری در آن محاصره گیاهان رسیدن به بیش از 10 ، 000 با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز و میانه مرکز خاطر گزارش های تحقیقی ردیابی است.

حداقل 170 گیاهان در 29 متحده تا به حال یک یا چند کارگر تست مثبت برای coronavirus. برخی از این کارگران نیز آلوده دیگران است که شامل تعداد. حداقل 45 کارگران کشته شده اند. شیوع اند باعث بسته شدن حداقل 40 گوشت کشتار و فرآوری گیاهان — پایدار در هر نقطه از یک روز تا چند هفته پس از شروع بیماری همه گیر.

از خاموش شدن ناگهانی موجب کمبود گوشت در برخی از نقاط کشور و موجب فرمان اجرایی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حفظ گیاهان باز است. اما بیش از یک هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, سفارش, تعطیلی ادامه دارد, رسانه ها رسانه ها یافت می شود.

دولت فدرال است و هزاران نفر از فن های بانک ملی

هزاران نفر از طرفداران زندگی-صرفه جویی در ماشین آلات در عرضه محدود در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر در ایالات متحده در حال ریختن به دولت فدرال رزرو.

این هفته آخرین مهلت برای اولین بار مجموعه هواکش که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجبار شرکت های تولید پس از استناد به دفاع تولید عمل در 2 آوریل. این حرکت پس از coronavirus زده بیماران هولناک بیمارستان ها و منابع خود را شنود گذاشته.

بیش از 4,400 از دستگاه تنفس به حال تولید شده برای مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری استراتژیک ملی ذخایر با توجه به استفانی Bialek یک سخنگو برای وزارت بهداشت و خدمات انسانی. در همه دولت دستور داد 187,000 از نه شرکت هایی که در آن انتظار برای دریافت در دسته در طول سال.

– ارین منسفیلد

به دنبال Clorox دستمال مرطوب? صبر کشش به ماه های تابستان

آیا انتظار فراوانی از ضد عفونی محصولات در فروشگاه برای چند هفته بیشتر.

Clorox می گوید قفسه های خرده فروشی را نمی توان به طور کامل مواجه نگردند با محبوب خود دستمال مرطوب و دیگر مواد ضد عفونی کننده پاک کننده استفاده می شود برای مبارزه با COVID-19 تا تابستان. “این رفتن به لمس و رفتن تا آن زمان متاسفانه” Clorox رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت بنو Dorer گفت: امور مالی یاهو در یک مصاحبه.

خریداران تبدیل شده اند به طور فزاینده ای نا امید به عنوان آنها صیقلی کردن اینترنت و فروشگاه های محلی برای Lysol اسپری و Clorox دستمال مرطوب تنها برای پیدا کردن قفسه تمیز برداشت. تولید کنندگان مانند Clorox آماده شد برای بالا رفتن سرسام آور و تقاضا در یک معمولا قابل پیش بینی بخش.

– جسیکا Guynn

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • سفر خود را با جوانه های چشایی: سعی کنید این دستور العمل های از سراسر جهان در طول coronavirus قرنطینه.
 • باز کردن ؟ بسته ؟ در اینجا نحوه 50 متحده سی و پورتوریکو در حال کار به رول اجتماعی فاصله مقررات.
 • مسابقه coronavirus واکسن: آیا ما می توانیم اخلاقی آلوده مردم با یک بیماری بدون درمان ؟
 • نقشه برداری coronavirus: ردیابی ایالات متحده شیوع دولت توسط دولت است.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de