Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Eric تهمت می گوید دموکراتها در تلاش برای شیر’ همه گیر; نیواورلئان رستوران بازگشایی

سواحل شرق سواحل شد, بازگشایی, New Orleans,’ رستوران مشهور بودند به آرامی رستاخیر و رسانه های اجتماعی در جنجال و هیاهو یکشنبه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, پسر اریک متهم دموکرات “تلاش برای شیر” coronavirus شیوع محروم پدر خود را از تجمعات انتخاباتی.

“پس از نوامبر. 3, coronavirus را به طرزی جادویی همه ناگهانی از بین برود و ناپدید می شوند و هر کس قادر خواهد بود برای بازگشایی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها در حال تلاش برای محروم کردن او از بزرگترین دارایی.”

در New Orleans, اتاق ناهار خوری سرویس مجاز به رزومه این آخر هفته در 25 درصد ظرفیت است. در ویرجینیا وسیع ساحل ویرجینیا دوباره باز برای ماهیگیری و ورزش. بسیاری از نیوجرسی سواحل مجاز آفتاب با مناسب اجتماعی فاصله. و مجموعهای از پارک ها و پیاده روی مسیرهای پیاده روی باز در کالیفرنیا.

ایالات متحده بزرگترین شیوع کروناویروس در جهان تا کنون. وجود دارد بیش از 88,000 مرگ و میر و تقریبا 1.5 میلیون تأييد موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان به ویروس به کشته شدن بیش از 310,000 مردم و آلوده بیش از 4.6 میلیون نفر است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از نکات برجسته به دانستن یکشنبه:

  • هنگامی که ایالت ویسکانسین اقامت در خانه سفارش پرتاب شده توسط دولت در دیوان عالی کشور بسیاری از انتظار می رود شهر و مسئولان شهرستان به موضوع قوانین خود را دارند. اما به زودی برخی از رهبران محلی آغاز شده و لغو سفارشات خود را بیش از نگرانی های قانونی.
  • پنج ملوانان روی عرشه ناو تئودور روزولت در گوام باید آزمایش مثبت برای coronavirus بار دوم بالا بردن سوال در مورد چگونه این کشتی می تواند بازگشت به دریا با خیال راحت.
  • فارغ التحصیلان در سراسر کشور محروم سنتی فارغ التحصیلی تحت درمان قرار گرفتند به یک ستاره نکردم مجازی در مراسم فارغ التحصیلی از جمله شروع نشانی از اپرا وینفری.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد: داشتن کلاس و فارغ التحصیلی لغو دشوار است در دانش آموزان است. کالج شهرهای آن ویرانگر است.

چیزی به لبخند مورد: این آبی زنبور عسل شناخته شده برای چسبیدن سر خود را در گرده. آنها خال خال شده ام در فلوریدا برای اولین بار در سال.

قاضی بلوک فرماندار ویروس مربوط به سفارشات در کلیساها

کلیساها در کارولینای شمالی شد رایگان برای نگه داشتن داخل ساختمان خدمات یکشنبه بدون محدودیت های شدید اعمال شده توسط رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر پس از یک قاضی فدرال طرفه با محافظه کارانه رهبران مسیحی. دو کلیساهای باپتیست یک وزیر و یک مسیحی احیای گروه واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال ادعا محدودیت نقض حقوق خود را به عبادت آزادانه و درمان کلیساهای متفاوت از خرده فروشان و دیگر فعالیت های سکولار. دستور داد تا به حال محدود خدمات به 10 نفر در حالی که کسب و کار محدود شد به 50 درصد ظرفیت و خدمات مراسم تشییع جنازه تا 50 نفر. کوپر گفت که او نمی خواهد درخواست تجدید نظر شنبه حکم اما خواست رهبران مذهبی به طور داوطلبانه به دنبال دستورالعمل.

اریک تهمت می گوید بایدن ‘هیجان’ شیوع توقف تجمعات انتخاباتی

رئیس جمهور تهمت پسر اریک می گوید دموکرات و presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن در حال تضعیف تلاش ها برای آغاز بازگشایی این کشور به دلیل است که اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام تجمعات انتخاباتی. پس از روز انتخابات, سیاسی دشمنان را تعیین خواهد کرد که coronavirus تهدید کرده است “جادویی” رفته دور جوانتر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در فاکس نیوز.

“بایدن این را دوست دارد. بایدن نمی توانید روی صحنه بروید بدون اینکه برخی از وحشتناک اشتباه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها فکر می کنم آنها در حال گرفتن دور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین ابزار است که قادر به رفتن به یک عرصه و پر کردن آن با 50000 نفر در هر زمان تنها.”

مرطوب ‘بازار’ تهدید به سوخت آینده بیماری های همه گیر

در مراحل اولیه از شیوع کروناویروس دولت چین نقل مکان کرد و به سرعت به بان حیات وحش مصرف و سرکوب خاص “مرطوب بازار” که در آن مارها civets و دیگر حیوانات عجیب و غریب به فروش می رسد همراه با سنتی دام است.

دانشمندان تحسین این حرکت به عنوان دیر شده اما برخی از ترس آن را نمی خواهد آخرین – و آنها استدلال می کنند خیلی بیشتر باید انجام شود برای محافظت در برابر بیماری های آینده است که می تواند از حیوان به انسان جهش.

“این مرطوب بازارهای واقعا کاملا منجر به سرريز حوادث گفت:” جورج Wittemyer استادیار از حیات وحش و حفاظت از محیط زیست زیست شناسی در دانشگاه ایالتی کلرادو. “شما باید بسیاری از گونه های مختلف در آینده – شما باید گونه های وحشی در تعامل با داخلی گونه است.

– Deirdre Shesgreen

اوباما می گوید بحران افکن نابرابری

رئیس جمهور سابق باراک اوباما در چندین جای تعجب سیاسی نظرات و لمس کردن در زمان حوادث در زمانی که او در “Show Me Your پیاده روی HBCU نسخه” دو ساعت livestreaming رویداد تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها.

به او تبریک فارغ التحصیلان و commiserated در سراسر جهان دشوار آنها صورت سابق رئیس جمهور با اشاره به مارس تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery, 25, که کشته شد در حالی که آهسته دویدن در خیابان های مسکونی در گرجستان است.

“بیایید صادق باشیم: یک بیماری مانند این فقط افکن اساسی نابرابری و بار اضافی که ارتباط در طول تاریخ تا به حال برای مقابله با این کشور” اوباما گفت. “ما آن را در مخربی از COVID-19 در جوامع ما فقط به عنوان ما آن را هنگامی که یک مرد سیاه و سفید می رود برای تنه زدن و برخی از افراد احساس می کنند می تواند به توقف و سوال و شوت او اگر او نمی کند ارسال به بازجویی.”

ایتالیا برای باز کردن مرزهای خود در ماه ژوئن

دولت ایتالیا روز شنبه اعلام کرد که آن را پرتاب باز کردن مرزهای خود در ماه آینده به طور موثر به پایان دادن به در اروپا, طولانی ترین و دقیقترین coronavirus مستند فقط به عنوان فصل گردشگری تابستانی می شود.

هر دو منطقه ای و بین المللی مرزهای باز خواهد شد ژوئن 3, و دولت را از بین بردن یک 14 روز در قرنطینه برای ورود هر کسی از خارج از کشور. بسیاری امیدوارم که این حرکت را احیای نابود صنعت گردشگری است که به ارزش 13 درصد از ایتالیا تولید ناخالص داخلی.

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

  • در میان coronavirus AP آزمون آنلاین رفت و تا به حال tech مشکلات. کالج هیئت مدیره می گوید آن را بررسی.
  • صحبت از این 16 بهترین هدیه برای فارغ التحصیلان.
  • امریکا باید رای-توسط-mail در ماه نوامبر. در اینجا به همین دلیل هر دو طرف می توانید آن را در آغوش.

5 ملوانان روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت حامل تست مثبت دوباره

پنج ملوانان روی عرشه ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت بود که کنار در گوام توسط COVID-19 شیوع بیماری باید آزمایش مثبت برای این ویروس برای بار دوم و گرفته شده اند کشتی با توجه به نیروی دریایی است.

تجدید حیات این ویروس در پنج ملوانان تأکید گیج کننده رفتار بسیار مسری ویروس و پرسش در مورد چگونه سربازان که تست مثبت می تواند reintegrated به ارتش به خصوص در کشتی.

سرفصل های بیشتر از ایالات متحده آمریکا امروز

  • کاملا رایگان: 50 منابع آموزشی برای کودکان و نوجوانان در خانه گیر کرده.
  • بزرگترین نسل جان سالم به در رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم اما کسانی که در سمت چپ مبارزه مرگبار دشمن: coronavirus.
  • امریکا زنجیره غذایی: داوطلبان خطر زندگی خود را برای ارائه مواد غذایی به نیازمندان است.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>