ایالات متحده نیروبخش است برای آنچه که به احتمال زیاد خواهد اثبات بدترین ماه تا کنون برای کارگران آمریکایی: کار وزارت مارس شغل گزارش با توجه سهشنبه انتظار می رود برای نشان دادن بالاترین ایالات متحده نرخ بیکاری ثبت شده در 15 ٪ به 20٪.

این گزارش خواهد آمد یک روز پس از بخش گزارش یکی دیگر از 3.2 میلیون مدعیان بیکاری از هفته گذشته در مجموع به 33 میلیون نفر بیش از هفت هفته گذشته.

وجود دارد بیش از 75 ، 000 مرگ و میر و 1.26 میلیون تایید coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا اوایل روز جمعه با توجه به جان هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان به ویروس به کشته شدن نزدیک به 270,000 مردم و آلوده بیش از 3.8 میلیون نفر است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از مهم ترین تحولات به امروز می دانیم:

 • اداره امنیت حمل و نقل نیاز کارکنان به پوشیدن صورت حمایت در محل بازرسی.
 • یک گزارش جدید ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کنار گذاشته مراکز کنترل بیماری و پیشگیری راهنمای دقیق برای به آرامی بازگشایی ملت به عنوان coronavirus همچنان به چکش اقتصاد ایالات متحده.
 • پس از یک کارمند که با این نسخهها کار در مجاورت نزدیک با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایش مثبت برای coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: همه کارکنان خود را تست خواهد شد روزانه.
 • لوکس فروشگاه زنجیره ای Neiman Marcus گروه برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت پنج شنبه به عنوان coronavirus راهنمایی مبارزه با خرده فروشان به بحران وجودی.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد: این COVID-19 پادتن درمان می تواند در بر داشت در llamas, بعد از همه. سال پیش محققان دریافتند که 4 ساله بلژیکی لاما به نام زمستان تولید آنتی بادی در برابر دیگر coronaviruses. در حال حاضر دانشمندان امیدوارند llamas می تواند کمک کند تا در این مبارزه است.

متحده بازگشایی: آلاسکا, آیووا, آریزونا را به گام های قابل توجهی را در روز جمعه

جمعه به ارمغان خواهد آورد تغییرات در سراسر چندین متحده — از جمله آلاسکا که در آن میله ورزشگاه کتابخانه ها و سالن های تئاتر دوباره باز خواهد شد و آیووا که در مطب های دندانپزشکی اردو و رانندگی در تئاتر را دوباره باز برای کسب و کار.

در ضمن آریزونا اجازه خواهد داد آرایشگاه و سالن برای بازگشایی با ظرفیت محدود و پنسیلوانیا را بلند stay-at-home محدودیت برای نزدیک به دو دوجین شهرستان در بخش شمالی از دولت است.

شنبه آینده نوادا اجازه خواهد داد که رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی آرایشگاه و سالن مو به باز دوباره. پیدا کردن آخرین اخبار از دولت خود را

بوفه های زنجیره ای Souplantation و شیرین گوجه فرنگی به طور دائم

جنوب کالیفرنیا مبتنی بر بوفه رستوران های زنجیره ای Souplantation شناخته شده در سراسر کشور به عنوان شیرین گوجه فرنگی, پنج شنبه اعلام کرد آن را به طور دائم تمام 97 رستوران با توجه به چالش های مالی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“FDA قبلا قرار داده و از توصیه هایی است که شامل قطع خود-خدمت به ایستگاه خود در خدمت نوشیدنی در فست فود, اما آنها به طور خاص در مورد سالاد و بوفه,” جان Haywood مدیر عامل باغ تازه رستوران ها شرکت مادر Souplantation و شیرین و گوجه فرنگی و گفت: San Diego Union-Tribune.

این بسته را تحت تاثیر قرار 4,400 کارکنان Union-Tribune گزارش شده است. Souplantation تاسیس شد و در سال 1978 در سن دیگو و شروع به گسترش در سراسر کشور در سال 1990 تحت نام شیرین گوجه فرنگی.

آمریکایی های آفریقایی تبار, لاتینی, اعضای قبیله ای در ویسکانسین دریافت رایگان تست

همه آمریکایی های آفریقایی تبار, لاتین تبار و قبیله ای اعضای جامعه در ویسکانسین خواهد شد که دسترسی به رایگان COVID-19 تست تحت یک برنامه ریزی پنج شنبه اعلام کرد توسط رژیم صهیونیستی است. تونی Evers. طرح خود را تلاش برای مبارزه با سرسام آور قومی و نژادی و نابرابری ویسکانسین و بسیاری از کشورهای دیگر روبرو هستند وقتی که می آید به برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین حساب برای نیمی از coronavirus موارد در ویسکانسین. Latinos را تشکیل می دهند کمتر از 7 درصد از جمعیت این ایالت اما حساب 29 درصد از COVID-19 موارد است. آمریکایی های آفریقایی تبار را تنها حدود 6 درصد از ویسکانسین کل جمعیت اما حساب برای 21 درصد از موارد تایید شده در سطح ایالت.

“این اختلافات وجود داشته است قبل از این بیماری همه گیر. اما آنچه که ما می توانید انجام دهید در این شرایط است که ما باید به, باید به, باید به تست بیشتر مردم” Evers گفت: در مصاحبه ای با مجله نگهبان. “به منظور برای ما به انجام بهترین کار ممکن در خدمت گروه های محروم در این دولت که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این ویروس ما برای تست بیشتر.”

– مریم Spicuzza و آلیسون Dirr میلواکی ژورنال سنتینل

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • آیا امریکا فوق العاده غنی و حتی غنی تر در اوایل هفته از coronavirus همه گیر? ما در بررسی حقایق و درست است.
 • باز کردن ؟ بسته ؟ در اینجا نحوه 50 متحده سی و پورتوریکو در حال کار به رول اجتماعی فاصله مقررات.
 • میکی موس, جنگ ستارگان و بیشتر: اتمام این دیزنی ماسک صورت برای ایمن ماندن در میان شیوع کروناویروس.

بازارهای سهام آسیا پیشبرد پس از وال استریت موج افزایش خوشبینی اقتصادی

بازارهای سهام آسیا رسید جمعه در خوش بینی که بدترین اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر ممکن است پس از وال استریت وارد بزرگترین تجمع در یک هفته.

ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن شروع به پریدن کرد 1.8% کره جنوبی را Kospi پرید 1.3% و استرالیا S&P/ASX 200 رز 0.8% در حالی که هانگ سنگ در هنگ کنگ شد تا 1 درصد و شانگهای کامپوزیت برداشت 0.7%.

در وال استریت شاخص S&P 500 صعود 1.2% برای سوم آن به دست آوردن در چهار روز زیر مشابه افزایش در بازارهای اروپا. مناطق دیگر بازار شد و هنوز هم نمایش خیلی بیشتر بدبینی هر چند از جمله اوراق قرضه.

“مقدار زیادی از ابرهای تیره وجود دارد اما ما از طریق بسیار توفانی اقتصادی بار قبل از این هم بگذرد” استفان Innes ارشد بازارهای جهانی استراتژیست در AxiCorp گفت: در یک گزارش. “این سیاست ناشی از رکود و سرعت و ساختار بازیابی می تواند مسیر یک مسیر متفاوت از قبلی رکود. جستن به عقب خواهد بود بسیار سریعتر.”

Frontier Airlines خواهد شد که مسافر متوسط چک آغاز و در ماه ژوئن

مسافران پرواز Frontier Airlines خواهد شد که درجه حرارت خود را چک قبل از سوار شدن آغاز ژوئن 1. تخفیف هواپیمایی برای اولین بار در ایالات متحده حامل به اعلام coronavirus اندازه گیری ایمنی و دوم در آمریکای شمالی پس از ایر کانادا.

“بهداشت و ایمنی از همه پرواز مرزی میباشد و دما نمایش اضافه کردن یک لایه اضافی از حفاظت برای همه پردازنده” Frontier Airlines مدیر عامل بری Biffle گفت: در بیانیه ای که اواخر روز پنجشنبه.

تمام شرکت های هواپیمایی را به نام برای افزایش سلامت غربالگری برای کمک به متقاعد کردن مسافران آن را امن برای پرواز دوباره. خطوط هوایی جنوب غربی مدیر عامل شرکت Gary کلی در اوایل این هفته گفت: اداره امنیت حمل و نقل باید اضافه متوسط اسکن در ایست بازرسی امنیتی. TSA گفت: هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند.

Biffle گفت: مرز معتقد است TSA باید رسیدگی به نمایش و آژانس و مقامات فرودگاه “ممکن است کار به غیر روحانی که در زمینه.” تا آن مرزی می خواهد به انجام خود را نمایش از مسافران است. کارکنان خواهد بود موضوع را به همان استاندارد مرزی گفت.

– سحر Gilbertson

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom می گوید شیوع کروناویروس در کالیفرنیا آغاز شده و در سالن

او در روز صادر دستورالعمل برای بخش هایی از کالیفرنیا شروع به بازگشایی مجدد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom همچنین شناسایی ناخن سالن به عنوان منبع از شیوع کروناویروس در دولت, یکی از آنهایی که برای اولین بار در کشور برای دریافت نهفته است.

Newsom ارائه اطلاعات مورد نیاز برای شهرستان به آرامش اجتماعی فاصله اقدامات آغاز سهشنبه, وقتی, لباس, فروشگاه, گل, لوازم ورزشی فروشگاه ها و کتابفروشی ها خواهد بود در میان خرده فروشان مجاز به کار دوباره البته از طریق منظقه انتخاب کنید تا خدمات.

پرسید که چرا کسب و کار است که ارائه شخصی-مراقبت خدمات مانند ناخن سالن می تواند باز نمی شود در عین حال Newsom گفت: “تمام این چیز ها در ایالت کالیفرنیا اولین جامعه گسترش در یک سالن ناخن. من فقط می خواستم به شما یادآوری, یادآوری همه آن. من بسیار نگران است.”

او نداد در مورد زمان و مکان جامعه گسترش آغاز شد و در دولت است.

TSA نیاز کارکنان به پوشیدن صورت حفاظت در مناطق غربالگری

اداره امنیت حمل و نقل در روز پنج شنبه اعلام کرد که نیاز به کارکنان به پوشیدن صورت حفاظت در محل بازرسی آخرین حرکت برای بالا بردن استانداردهای ایمنی برای محافظت در برابر COVID-19.

آزادی مطبوعات اعلام این تصمیم نیز تشویق مسافران به پوشیدن صورت حفاظت در غربالگری مناطق به عنوان یک راه برای مبارزه با گسترش coronavirus. به عنوان یک اقدام بهداشت بسیاری از شرکت های هواپیمایی از جمله آمریکا, ایالات, دلتا شمال غرب آلاسکا Frontier, JetBlue و روح و روان اعلام کرده اند برنامه ای برای ساختن ماسک صورت اجباری برای مسافران است.

کارمند صورت-حفاظت مورد نیاز اجرا خواهد شد در روزهای آینده با توجه به TSA مطبوعاتی که توصیف این اقدام به عنوان “یک اندازه گیری اضافی برای کمک به حداقل رساندن گسترش COVID-19 و کمک به افزایش سلامت کلی و سطح ایمنی در داخل فرودگاه و محیط زیست است.” آژانس پرسنل ارائه خواهد شد با ماسک.

– لایحه Keveney

گزارش: مجلس کنار گذاشته CDC راهنمای برای بازگشایی ملت

A step-by-step guide از بالا, مقامات بهداشت فدرال برای کمک به رهبران محلی تصمیم بگیرد که چگونه به بازگشایی اماکن عمومی مطرح شده است و با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آسوشیتد پرس گزارش. 17-گزارش صفحه توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تیم طراحی شده برای کمک به ایمان رهبران و صاحبان کسب و کار مربیان و دولت و مقامات محلی تعیین چگونه به جرم حمل و نقل مراکز بهداشتی روز کلیساها و رستوران ها.

فدرال مقامات بهداشت عمومی به طور کلی توصیه صبر در بازگشایی اقتصاد در حالی که کاخ سفید شده است خواستار یک سرعت سریع تر با وجود هیچ نشانه این بیماری همه گیر است که کاهش در سراسر کشور. آژانس دانشمندان گفته شد هدایت “هرگز نور روز را مشاهده کنید,” یک CDC گفت: با توجه به AP. رسمی بود و نه مجاز به صحبت با خبرنگاران صحبت کرد و در خواست نامش فاش نشود.

یک فرد نزدیک به کاخ سفید را coronavirus نیروی کار گفت: AP CDC اسناد بودند هرگز پاک توسط CDC رهبری برای انتشار عمومی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کارکنان به آزمایش می شود روزانه پس از aide پایین می آید با ویروس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز پنجشنبه گفت که کارکنان خود را تست خواهد شد روزانه برای coronavirus پس از یک نیروی دریایی مباشر است که در مجاورت نزدیک به او را آزمایش مثبت برای COVID-19. هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس داده شد و آزمایش های جدید پس از کشف و مقامات دولت گفت: آنها بیرون آمد منفی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می داند که نوکر شخصی اما تا به حال “بسیار کمی تماس با ما” با او. او گفت: مشاوران که تست شده اند هفتگی برای coronavirus در حال حاضر خواهد شد با توجه به آزمون روزانه است. مقامات می گویند که آیا تهمت خود را تست خواهد شد روزانه.

– دیوید جکسون و مایکل کالینز

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • همه شب چشم من باز’: پس از انبوه کار, تلفات آمریکایی ها مجبور به انتخاب کنید: پرداخت قبوض و یا خرید مواد غذایی ؟
 • یک مسیر مستقیم. وخیم مدل. این ایالات متحده است که بازگشایی, به هر حال.
 • به دنبال Clorox دستمال مرطوب? این است که وقتی آنها را در فروشگاه.
 • چه coronavirus زنده در سطوح? در اینجا چیزی است که ما می دانیم.
 • نقشه برداری coronavirus: ردیابی ایالات متحده شیوع دولت توسط دولت است.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de