Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: 8 ‘top’ واکسن بودن شتاب; Fauci اروپا و آمریکا نیازی رنج’; خواهد همه گیر ادعا عمده ما هواپیمایی?

ملت برتر بیماری های عفونی متخصص را فراهم سرد هشدار از خطرات ناشی از موعد مقرر بازگشایی این کشور در روز سه شنبه در مجلس سنا شنوایی.

“عمده پیام است که من مایل به انتقال به ایران … خطر از تلاش برای باز کردن این کشور در موعد مقرر” دکتر Anthony Fauci نیویورک تایمز گفت. “این نه تنها در نتیجه نیازی درد و رنج و مرگ را در واقع مجموعه ما در تلاش ما برای بازگشت به حالت عادی است.”

وجود دارد در حال حاضر بیش از 80 ، 000 مرگ و میر و 1.3 میلیون تایید coronavirus موارد در ایالات متحده با توجه به جان هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان به ویروس به کشته شدن بیش از 286,000 مردم و پیشی گرفتن از 4.1 میلیون عفونت.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از مهم ترین تحولات امروز:

 • کاخ سفید در حال حاضر نیاز به کارکنان در بال غربی به پوشیدن یک ماسک و یا صورت پوشش.
 • لیگ اصلی بیس بال است که با هدف به شروع فصل آن در ماه ژوئیه پس از طرد در بهار آموزش coronavirus.
 • با هیچ نشانه ای صنعت سفر خواهد دوباره بجای اول برگشتن به سرعت مدیر عامل شرکت بوئینگ فکر می کند یکی از عمده ایالات متحده حامل زنده ماندن نیست coronavirus بیماری همه گیر.
 • مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk تایید کرد که روز شنبه این شرکت با راه اندازی مجدد آن در کالیفرنیا کارخانه یک حرکت است که به مبارزه طلبیده دولت محلی سفارشات مربوط به اقدامات شامل coronavirus.

غلبه بر coronavirus: صاحبان یک اورگان کارخانه بسته بندی گوشت می آمد برای اولین بار تا به حال برای مقابله با ترس از دست دادن کسب و کار خود را. سپس آنها را آموخته بود زیرک با انتقال به مشتریان جدید و محصولات خود را به نگه داشتن چیزهای رفتن.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد امروز: مردان ممکن است بیشتر در معرض خطر coronavirus از زنان است. یک مطالعه جدید می تواند کمک به توضیح دهد که چرا.

انگلستان گسترش 80% کردند پرداخت از طریق اکتبر

بریتانیا برنامه می پردازد که furloughed کارگران از 80 درصد از حقوق خود را تا حدود $3,100 هر ماه تمدید شده است از طریق اکتبر دولت اعلام کرد. صدراعظم Rishi Sunak گفت: این طرح مجموعه ای به پایان می رسد در پایان ماه جولای ادامه خواهد داد و با انعطاف پذیری بیشتر و سپس اضافه شده برای شرکت به آرامی آوردن کارکنان به کار پاره وقت. زیر مجموعه فعلی furloughed کارکنان نمی توانند کار کنند.

“همانطور که ما بازگشایی اقتصاد ما نیاز به حمایت مردم برای بازگشت به کار” Sunak گفت.

Fauci, دیگر کارشناسان به صورت تصویری بازجویی از سناتورهای

برخی از کارشناسان برجسته در بیماری های عفونی با توجه به صحبت می کنند از طریق لینک ویدئو روز سه شنبه در مجلس سنا شنوایی – یک محیط که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نمی شود کنترل کرد. Dr. Anthony Fauci از موسسه ملی سلامت غذا و دارو کمیسر دکتر استفان هان و دکتر رابرت Redfield سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را در خود شده است. آنها خواهد پیوست Adm. برت Giroir این کوروناویروس “تست تزار” در وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

“اگر ما به جست و خیز بیش از پست های بازرسی در این دستورالعمل به: ‘باز امریکا دوباره” پس از آن ما در معرض خطر خطر شیوع بیماری های متعدد در سراسر کشور” Fauci نیویورک تایمز گفت. “باز کردن امریکا دوباره” است که کاخ سفید خود را سه رویکرد مرحله به مرحله بر اساس توصیه های کارشناسان بهداشت عمومی.

که بر میدارد ‘top’ واکسن نامزدهای امیدوار است به سرعت توسعه

کار در حال شتاب در هفت یا هشت “top” واکسن داوطلبان برای مبارزه با کروناویروس که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت. Tedros زبان به سازمان ملل و شورای اقتصادی و اجتماعی گفت: تلاش جریان بود برای فشرده سازی جدول زمانی 12 تا 18 ماه است که پیش بینی شد دو ماه پیش – اما او ارائه شده هیچ جدول زمانی جدید.

نامزدها انتخاب شدند از بیش از 100 واکسن پروژه ها. تلاش است که تامین مالی 8 میلیارد دلار در بودجه متعهد رهبران از 40 کشور و سازمان اگر چه ایالات متحده آمریکا است که در میان آنها نیست. Tedros گفت: بیشتر بودجه مورد نیاز برای تسریع در توسعه و “را به مطمئن شوید که این واکسن می رسد هر کس — هیچ کس نماند.”

70% از ما می تواند تبدیل به آلوده

Coronavirus تعطیل شده آمریکا برای دو ماه اما همه گیر است فقط گرفتن آغاز شده است, می گوید دکتر مایکل Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است. Osterholm گفت: تنها یک واکسن موثر می کند این ویروس قبل از اینکه به اندازه کافی بزرگ بخش از جمعیت آلوده می شود و توسعه برخی از سطح از ایمنی. حتی اگر واکسن آثار Osterholm گفت: آن ناشناخته که آیا این امر ارائه طولانی مدت حفاظت.

“این لعنتی virus در حال رفتن به رفتن نگه دارید تا زمانی که آن را آلوده همه آن را احتمالا می تواند” Osterholm گفت: در جلسه با ایالات متحده آمریکا امروز هیئت تحریریه. “این قطعا نمی خواهد کم کردن سرعت تا زمانی که از آن بازدید 60 درصد به 70 درصد” از جمعیت است.”

کن Alltucker

مدیر عامل شرکت بوئینگ پیش بینی همه گیر خواهد ادعا عمده ما هواپیمایی

با کم خونی مسافر می شمارد و هیچ نشانه ای سفر خواهد دوباره بجای اول برگشتن به سرعت از coronavirus همه گیر شرکت های هواپیمایی در حال مبارزه برای زندگی مالی خود. آنها به دنبال در همه جا اما نیمکت بالشتک برای بالا بردن شدت نیاز به پول نقد و تهدید عمده اخراج بافندگی در این پاییز.

مدیر عامل شرکت بوئینگ دیوید Calhoun فکر می کند یکی از عمده ایالات متحده حامل زنده نخواهد ماند. Calhoun که جایگزین هواپیما ساز دیرین مدیر عامل در ماه ژانویه در پی طولانی مدت 737 Max بحران ساخته شده پیش بینی به ان بی سی “امروز” co-لنگر ساوانا اکلاهما.

اکلاهما در مصاحبه ای برنامه ریزی شده به هوا در شبکه چهار شنبه, خواسته, Calhoun اگر “وجود دارد ممکن است یک عمده ایالات متحده حامل است که فقط به بیرون رفتن از کسب و کار؟”

“بله به احتمال زیاد” Calhoun گفت. او نمی نام و نام خانوادگی نام و یا تعریف “عمده” شرکت هواپیمایی در 22-قطعه دوم NBC مشترک پیش از مصاحبه کامل.

– سحر Gilbertson

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • گسترش بیماری: Coronavirus خشم خواهد شد تا زمانی که آن را “آلوده همه آن را احتمالا می تواند.”
 • به سینما در خطر است ؟ تاثیر برای صنعت سرگرمی می تواند گسترده اگر مستند همچنان ادامه دارد.
 • ‘عملی’ سقوط: NFL بازگشت به میدان ممکن است اگر همه چیز به خوبی.
 • چه اجتماعی فاصله قوانین در دولت ؟ در اینجا این است که چگونه امریکا بازگشایی میان شیوع کروناویروس.

ما بسته شدن در 10 میلیون coronavirus آزمون تهمت ادعا

ایالات متحده آمریکا است که در مسیر این هفته به تصویب 10 میلیون coronavirus تست های انجام شده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اعلام کرد که متحده را دریافت 11 میلیارد دلار بودجه اضافی برای تست. تهمت نیز گفت: روزانه آزمون در سراسر کشور افزایش خواهد داد “قابل ملاحظه ای” از مقدار فعلی است که او ثابت و در حدود 300,000.

هر کسی که می شود در نزدیکی تهمت یا معاون رئیس جمهور مایک پنس است که به طور معمول تست شده هر روز از چندین کاخ سفید کارکنان آزمایش مثبت است. ایالات متحده این است یک راه طولانی از ارائه آن مقدار از تست در محل کار در سراسر کشور. محققان دانشگاه هاروارد به این نتیجه رسیده اند که کشور نیاز 5 میلیون روزانه آزمون در اوایل ماه ژوئن است.

از 1.3 میلیون به علاوه تایید موارد COVID-19 در ایالات متحده نشان دهنده یک سوم از کل جهان است. ایالات متحده در مجموع می تواند افزایش قابل ملاحظه ای در هنگام تست فراگیر تر می شود.

– جانین Santucci

برادوی بازیگر نیک کردرو است ‘شروع به از خواب بیدار,’ همسر می گوید:

برادوی ستاره نیک کردرو است “شروع به بیدار” پس از گذراندن بیش از یک ماه در پزشکی ناشی از کما بیش coronavirus عوارض می گوید همسر آماندا Kloots. او در زمان به Instagram دوشنبه برای به اشتراک گذاشتن “خبر بزرگ.”

“نیک شروع به پیروی از دستورات و انجام ردیابی ساده!” او زیر نویس یک عکس از کردرو از خود, ایتالیایی, ماه عسل که او به تماس های مورد علاقه خود را عکس از او. “او بسیار ضعیف است به طوری که حتی فقط باز کردن چشم خود را مبارزه است, اما آن اتفاق می افتد. او شروع به از خواب بیدار شوید!”

از “Rock of Ages” ستاره بستری شد Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس در اواخر ماه مارس برای آنچه که در ابتدا تصور می شود پنومونی Kloots نوشت: در Instagram. اولیه coronavirus آزمون آمد تا منفی هر چند پس از آن تست مثبت بود برای COVID-19.

– Cydney هندرسون

MLB امید برای بازی در ژوئیه اما کار مسائل برچسبها

لیگ اصلی بیس بال است که با هدف به شروع فصل آن در ماه ژوئیه پس از طرد در بهار آموزش coronavirus. صاحبان تصویب پیشنهاد سهشنبه نیاز تیم به سهم 50 درصد از درآمد خود را با لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط باید برنامه ای برای بازی در این سال ادامه سه نفر با دانش مستقیم از این پیشنهاد گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ،

مردم که صحبت در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها غیر مجاز به بحث در مورد جزئیات گفت: تاریخی درآمد های طرح جدایی ناپذیر است و به منظور به آدرس درآمد از ضرر و زیان با 82-بازی فصل در حال بازی بدون طرفداران ابتدا در ماه جولای.

پیشنهاد چهره موانع. بازیکن جبران شده است هرگز به باشگاه درآمد و اتحادیه است که انتظار می رود به رد پیشنهاد از آنجا که بازیکنان در حال ترس صاحبان پس از آن فشار برای اجرای یک درپوش حقوق در طول مذاکرات در یک توافق دسته جمعی به جای یکی که منقضی Dec. 1, 2021.

– باب Nightengale

تهمت درصدد جدید کاخ سفید ویروس موارد به عنوان او هل بازگشایی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را خواستار آمریکایی ها برای بازگشت به کار و زندگی برای بازگشت به حالت عادی در میان coronavirus بحران نگه داشتن در حال اجرا را به یک واقعیت ناخوشایند: واشنگتن خود را آماده نیست را به حرکت در.

دو دولت دستیاران آزمایش مثبت برای coronavirus هفته گذشته تاکید است که حتی کاخ سفید نیست ایمنی بدن را به این بیماری است. یک نوکر به تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعات, منشی, کتی میلر هر دو آزمایش مثبت برای این ویروس باعث مقامات کاخ سفید به اقدامات احتیاطی اضافی از جمله روزانه coronavirus تست برای افرادی که در تماس با رئیس جمهور.

در یک باغ گل رز در کنفرانس خبری روز شنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان جدید این موارد وجود دارد گفت: همیشه “تعداد فوق العاده ای از مردم” که به کاخ سفید است. “من احساس آسیب پذیری آنچه,” او گفت:. “من فکر می کنم ما واقعا انجام یک کار بسیار خوب در تماشای آن و من فکر می کنم آن را بسیار خوب موجود است.”

– مایکل کالینز و مورین Groppe

IRS مسائل مهلت برای واریز مستقیم اطلاعات محرک پرداخت

هنوز هم در انتظار خود محرک ذخیره کردن? IRS مهلت جدید به اصرار شما به عمل به زودی اگر شما با توجه به ورود مستقیم سپرده گذاری اطلاعات به صورت آنلاین در “من پرداخت.” سرویس درآمد داخلی می خواهد مردم را به اقدام از ظهر چهارشنبه در صورتی که می خواهید یک شات در دریافت محرک نقدی با سرعت بیشتری از طریق واریز مستقیم. اطلاعات حساب بانکی را می توان در “دریافت و پرداخت” در IRS.gov.

و در خبری دیگر IRS گفت: پرداخت به صورت خودکار ارسال خواهد شد به زودی به کسانی که دریافت بازنشستگی تامین اجتماعی از کارافتادگی, مزایای راه آهن مزایای بازنشستگی جانبازان, امور منافع و یا مکمل امنیتی درآمد. هیچ جدول زمانی مشخص داده شد.

مدیر عامل شرکت تسلا مشک ری استارت کالیفرنیا کارخانه در میان مستند

تسلا به راه اندازی مجدد آن در کالیفرنیا کارخانه یک حرکت است که به مبارزه طلبیده دولت محلی سفارشات مربوط به اقدامات شامل coronavirus. کارخانه استخدام 10000 نفر در فریمونت در جنوب سان فرانسیسکو و بسته شده بود از مارس 23. قانون دولت اجازه می دهد تا جریمه تا 1000 $در یک روز یا 90 روز زندان برای عامل در نقض دستورات بهداشتی.

“تسلا شروع مجدد تولید امروز در برابر آالمدا کانتی قوانین. من خواهد بود در خط با هر کس دیگری” مدیر عامل Elon Musk توییتی. “اگر کسی دستگیر شده است سوال من است که تنها از آن من باشد.”

این شهرستان در بخش بهداشت و درمان تلقی کارخانه غیر ضروری کسب و کار. مشک التماس مورد او در توییتر گفت: دولت قبلا تایید شده و باز است که تولید کنندگان خودرو در کشورهای دیگر هستند و در حال اجرا.

“تنها تسلا شده است به طور خاص,” مشک توییتی. “این فوق العاده خراب کرد!”

آمریکایی ها نگرانی بیش از همه گیر کاهش – اما هنوز هم قوی, نظرسنجی نشان می دهد

کمتر از آمریکایی ها در حال حاضر نگران آن است که یک عضو خانواده می تواند قرارداد COVID-19 نسبت به یک ماه پیش با توجه به جدید Monmouth University نظرسنجی. چهل و دو درصد از 808 بزرگسالان ایالات متحده نظرسنجی گفته بودند “بسیار نگران” است که کسی در خانواده خود را می تواند تبدیل به طور جدی بیمار از COVID-19 و 28 درصد گفت: آنها “تا حدودی نگران کرده است.” تعداد کسانی که پس از 50 درصد و 33 درصد در منموته آوریل بررسی.

“نگرانی در مورد covid به نظر می رسد به بازگشت به جایی که آن را در اوایل روز از پاسخ به همه گیر” گفت: پاتریک مورای مدیر Monmouth University نظرسنجی موسسه.

– ویلیام Cummings

کمک: آسوشیتد پرس

بیشتر COVID-19 سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • تاپیک جهانی تمام کردن مسابقه برای ایجاد یک واکسن. در اینجا آخرین تحولات.
 • به دنبال کاغذ توالت دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و یا ضد عفونی کننده دست? سعی کنید دادوستد در Facebook و همسایه.
 • بازار سهام بهتر از اقتصاد در حال حاضر. اما چرا ؟
 • واقعیت بررسی: سالانه مرگ و میر coronavirus هنوز نمی تواند محاسبه شود در مقایسه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>