شیکاگو – لباس پوشیدن و در شلوار جین, راه راه یقه پیراهن و کفش کتانی سفید مزین با کلمات خانم و شهردار بر روی پاشنه های 5 فوت دادستان سابق شیاردار به سبک ضرب و شتم به عنوان اولین شعر زنگ زد بیرون: نقدی بر من مثل من آمار قرعه کشی.

این نمونه تصویر برای یک شهردار. به خصوص در طول COVID-19 عصر.

شهردار لری Lightfoot روز پنج شنبه اعلام کرد شیکاگو اولین سراسر شهر بود جشن فارغ التحصیلی سالمندان از طریق یک ویدیو از خودش رقص نوشته شده به Infinite – آخرین در یک سری از ویروسی در رسانه های اجتماعی پست های که Lightfoot است استفاده می شود برای تشویق مردم به ماندن در خانه در میان شیوع کروناویروس. بیش از 22,000 Chicagoans آلوده شده اند; 962 فوت کرده اند.

در یک منحصر به فرد در یک مصاحبه با ایالات متحده آمریکا امروز شهردار شیکاگو صحبت در مورد چالش های مبارزه با COVID-19 در جبهه سیاسی خطوط و تجربه شخصی او از وقوع.

پلیسی, 57, شهر باد می وزد اولین زن و اولین همجنسگرا شهردار به دست آورده توجه ملی به صورت موثر چوپانی کشور سومین شهرستان از طریق بحران از یک نسل. او طنز و آهن شدید حل و فصل ارائه شده هر دو خوش آمدید سبک سری و راحتی برای بسیاری از Chicagoans تماشای شهر مورد تعداد خزش به سمت بالا.

اما در شهرستان های طولانی توسط یک تاریخچه از دستگاه سیاست و شهرداری boses منتقدان هشدار می دهند که Lightfoot است که سرمایه گذاری در بحران به تحکیم اقتدار در شهرستان سالن.

برای شهردار جدید مرور غیر ممکن است وضعیت شیوع بیماری به معنای از سه ماه از دیدن بی عدالتی در شهر خود سر گذاشته. این یک بحران رنگی با از دست دادن انعطاف پذیری و نامه های نوشته شده در نارنجی نشانگر.

“من باید طیف وسیعی از احساسات” Lightfoot می گوید. “مردم پله تا واقعا در راه های شگفت انگیز . . . اما من همچنین می دانیم که فقط به عنوان قدرت ما می درخشد را از طریق این آسیب پذیری که ما همه می دانستند که ما مشغول به کار در سال — در واقع در دهه های آن نیز فلاش مانند یک تابلوی نئون.”

شیکاگو برگزار شده است تا به عنوان یک مثال از چگونگی وقوع است به طور نامتناسبی جوامع از رنگ. این شهر به دست آورد توجه ملی در اوایل ماه آوریل هنگامی که آن گزارش شده است که بیش از نیمی از آن coronavirus بیماران و حدود 70 درصد از COVID-19 مرگ و میر در میان آمریکایی های آفریقایی تبار, حتی اگر سیاه Chicagoans را تشکیل می دهند فقط 30 درصد از جمعیت شهر است.

در آن زمان این شهر ندارد, اطلاعات در مورد نژاد و یا قومیت از یک چهارم از تمام موارد. به دنبال بازگشت در چند ماه گذشته Lightfoot گفت که در میان بزرگترین حسرت.

“درک متفاوت تاثیر است که واقعا مهم است” Lightfoot گفت. “ای کاش ما خواستار اطلاعات دموگرافيک انطباق هر چه زودتر.”

برای هزاران نفر از Chicagoans کسانی که مورد شمارش نیست فقط آمار – آنها خانواده و دوستان و پرستاران و پزشکان. برای Lightfoot آن مرد او ملاقات کرده بود در سال گذشته که مشغول به کار با جوانان در خطر.

“او شرایط اساسی اما هیچ چیز به خصوص جدی شد و شروع به بهبود می یابند و سپس به معنای واقعی کلمه یک شبه در زمان به نوبه خود برای بدترین. آن را تکان دهنده بود برای من” Lightfoot گفت. “که او از دست داده و زندگی خود را در راه است که آن را بسیار دردناک است.”

Lightfoot گفت: توجه داشته باشید که او دریافت شده از یک پسر در محله خود شده است و به او قدرت به کار را از طریق درد ،

“آن بسیار کوتاه شیرین نامه و او در واقع گفت که او نوشتن را به من تشکر می کنم برای آنچه که ما انجام شد در شهر” او گفت:. “من حمل شده است که در اطراف به دلیل آن است که به معنای بسیار به من.”

طنز را با کمک هم Lightfoot گفت. زمانی که شهردار تعطیل در شهرستان لیک فرانت دنباله دار در پایان ماه مارس محلی هنرمند گرافیک فتوشاپ یک تصویر از Lightfoot دست clasped و سنگی رو به یک عکس از حصار نوین.

“این واقعا فقط نوع در زمان خاموش از وجود دارد” Lightfoot گفت. “ما فقط تصمیم به گرفتن لحظه ای از شوخی واقعا سوختگی در ضرورت به ماندن در خانه و صرفه جویی در زندگی می کند. سطح نبوغ از مردم در این شهر واقعا می داند هیچ محدودیتی وجود ندارد. آن بوده است بسیار سرگرم کننده است.”

الگوهای رفتاری از Lightfoot ایستاده تماشا در خارج از خانه نشسته در بالای چراغ های ترافیک خودنمایی از طریق آینه دید عقب اتومبیل, سفارش عیسی دوباره به غار در عید پاک و مطلب را منتشر آنلاین.

یک Instagram حساب به نام “whereslightfoot” نزدیک به 60,000 پیروان. این روند چنان محبوب است آن را تبدیل به خود-ارجاعی.

اگر او تا به حال برای انتخاب دو memes ایستادگی کردن به عنوان مورد علاقه های شما Lightfoot گفت.

“این خیلی زود کسی را یک چرخ از فورچون که گفت: “ماندن F*** خانه’ که من هنوز هم فکر می کنم و خنده هر زمان. آن را فقط من و ساخته شده من خنده,” او گفت:. “من فکر می کنم که احتمالا واقعا مورد علاقه من وجود دارد که در آن – شما می دانید خفاش سیگنال که پرتوهای تا با من ، من به نوعی احساس می کنید مانند آن است. من نیاز به بود و امیدوارم که من نگهبان این شهر است.”

منتقدان می گویند که آنها در حال گرفتن این پیام با صدای بلند و روشن است. هفته گذشته طی خشن جلسه شورای شهر بیش از زوم کامل با فریاد و ناسزاهای – aldermen انتقاد یک پیشنهاد برای اعطای Lightfoot اداره اورژانس قدرت برای تصمیم گیری در مورد COVID مربوط به هزینه های. منتقدان به نام حرکت یک “قدرت گرفتن” توسط شهردار که مبارزات انتخاباتی در ریشه کن کردن فساد در شهرستان سالن.

فرمان گذشت با 21 50 aldermen رای گیری در برابر اندازه گیری از جمله چند aldermen به نمایندگی از جوامع به طور نامتناسبی تحت تاثیر ویروس.

دموکراتیک سوسیالیستی Ald. کارلوس رامیرز-رزا رای دادند و در برابر فرمان و گفت که آن را شامل نمی شود نظارت اقدامات و یا تضمین می کند که اورژانس دلار خواهد بود اولویت بندی برای سخت ترین ضربه جوامع است.

“ما گفته شده اعتماد به این شهردار” رامیرز-رزا گفت: در این نشست است. “در اینجا در شیکاگو دیده ایم فاجعه اثر از وقتی که به ما اعتماد شهردار به شیکاگو تنها تصمیم ساز و اقتدار است.”

انعکاس نقد Lightfoot معمولا شنیده میان پاییز گذشته را 11 روز معلم اعتصاب Ramirez-رزا گفت که “وقتی که می آید به این شهردار شما باید برای قرار دادن آن را در نوشتن.”

“ما نمی توانیم بازگشت به دوران یک شهردار نظارت بر همه چیز و یک مهر لاستیکی مهر کردن شورای گفت:” Ald. بایرون Sigcho لوپز.

به عنوان Lightfoot می شود او را به سمت تمرکز تدریجی بازگشایی شهرستان ژوئن 1 بيشترین در ذهن او. هفته گذشته شهردار قرار دادن با هم یک تیم از مقامات محلی کسب و کار رهبران و فعالان به توصیه او در برنامه ریزی برای بهبود.

“اول از همه ما در حال رفتن به انجام یک تغییر مطالعه است. ما به دنبال کشف این اثر از COVID در سراسر بسیاری از بخش های اقتصادی اما آنچه که من اسمش اجتماعی پارچه چگونه این نهفته است افراد محله جوامع” Lightfoot گفت. “هدف این است که به یک گزارش نهایی در ماه ژوئن 1. پس از آن با حداکثر سرعت دویدن.”

Lightfoot گفت که علاوه بر تمرکز بر سیاست های اقتصادی و بهبود نیروی کار قصد دارد تا گروه های کاری متمرکز بر همکاری های منطقه ای و سلامت روانی و عاطفی. این گروهها در حال توسعه یک فرایند به دست آوردن بازخورد او گفت:.

“ما می خواهم به فکر می کنم بسیار متفکرانه در مورد آنچه که یک صحنه بازگشایی به نظر می رسد مانند” او گفت:. “از آنجا که آن را به همان نگاه به عنوان آن را در ماه فوریه قبل از COVID. این درست نیست. نه تا زمانی که ما یک واکسن است که قابل دوام. پس از آن روشن دیمر نور و کوه در می رم سوئیچ.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de