Coronavirus تاثیر

استفانی سیلوا ندارد مناسب دفتر خانه تنظیم کنید تا قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس پس از انتقال به کار از راه دور از او در اورنج کانتی, کالیفرنیا خانه بیش از چند ماه گذشته بود “جای تعجب گران است.”

در طول بیشتر از آوریل HR دستیار بر روی زمین نشسته و مشغول به کار از لپ تاپ شخصی. اما با COVID-19 shutdown گسترش به ممکن است او و دوست پسر او را در سرمایه گذاری راحت تر راه اندازی.

آنها دستور داد یک میز از Wayfair صندلی اداری از آمازون جوهر برای چاپگر و دیگر دفتر خانه استیپلز. در مجموع آنها صرف بیش از $600.

“این همه اضافه شده تا به سرعت” سیلوا گفت. “من تا به حال هیچ ایده آن را هزینه این حد.”

سیلوا است که به دور از تنها کسی که تکاپوی به قطعه با هم یک دفتر خانه در stay-at-home عصر و تنظیم یکی از ابتدا ارزان نیست.

در واقع بسیاری از افراد (54 درصد) وجود ندارد کنترل از راه دور کار راه اندازی قبل از دولت نقل مکان کرد و برای جلوگیری از تجمعات غیر ضروری با توجه به بررسی انجام شده توسط YouGov در همکاری با ایالات متحده آمریکا امروز و LinkedIn. در ضمن 74 درصد از متخصصان سن 18 تا 74 گفت: آنها در حال حاضر کار از خانه.

سوپر مارکت صرف: آوریل فروشگاه مواد غذایی قیمت ساخته بالاترین پرش در بیش از 40 سال

Bye-bye پروانه صفحه کلید: اپل رونمایی 13-inch MacBook Pro با تجربه تایپ کردن

در حالی که کار از راه دور کاهش در هزینه رفت و آمد و دفاتر خانه آمده با دیگر مجموعه ای از هزینه های.

افرادی که استفاده بی وقفه شارژ لپ تاپ خود را و دستگاه های دیگر در دفتر شرکت در حال حاضر رو بالاتر خانوار صورتحساب برق. پس از آن وجود دارد هزینه مبلمان اداری و قابل اعتماد Wi-Fi. شما حتی ممکن است احساس تحت فشار قرار دادند به سرمایه گذاری در یک چاپگر و یا اضافی مانیتور.

اما آیا شرکت باید به شما بازپرداخت برای هر یک از این ؟

“این مشکل گفت:” لارا Shortz یک کار وکیل در Michelman & Robinson. “اما آن را تا حد زیادی بستگی به وضعیت شما در زندگی می کنند.”

چندین ایالت از جمله کالیفرنیا, ایلینوی, مینه سوتا و داکوتای جنوبی باید قوانین است که نیاز به برخی از مرتب کردن بر اساس از بازپرداخت برای کار لازم-هزینه های مربوط. این بدان معناست که شرکت های هستند احتمال بیشتری برای پوشش هزینه های سخت افزاری است که شما نیاز به انجام کار خود را مانند یک کامپیوتر و یا لپ تاپ Shortz گفت.

ارتقاء به خانه خود را در اینترنت به طور معمول نمی خواهد واجد شرایط برای بازپرداخت تحت قوانین ایالتی Shortz اضافه شده است.

نزدیک به یک سوم از کسانی که مشغول به کار از خانه (32%) را به حال خود تماس و یا تصویری چت قطع شده توسط Wi-Fi و یا چالش های فن آوری مطالعه با لینک و YouGov در بر داشت. برخی از مردم برای پرداخت بیشتر پهنای باند اینترنت برای غلبه بر این مسائل است.

یوهانا Appel یک مدرسه ابتدایی معلم در لانگ آیلند نیویورک به روز رسانی صفحه اینترنت طرح به جای هجوم زوم تماس با ده ها تن از اعضای هیئت علمی و دانشجویان.

کار خود را ارائه خود را با یک لپ تاپ Chromebook هر چند آن را به اندازه کافی قدرتمند, او گفت:. او صرف حدود 2000 دلار در Dell HP دسکتاپ مجموعه ای از هدفون و یک چاپگر از آنجا که مدرسه بسته درهای خود را در اواسط ماه مارس.

“من تا به حال به آن را انجام دهد برای من سلامت عقل” Appel گفت. “من فکر می کنم این پول ارزش بودن صرف, اما من فکر نمی کنم من برای به دست آوردن بازپرداخت در همه.”

اگر شما با استفاده از بخشی از خانه خود را برای کسب و کار شما ممکن است قادر به کسر برخی از هزینه های زمانی که شما فایل خود را مالیات. IRS سایت می گوید کسر دفتر خانه در دسترس است برای مالکان و اجاره.

هر کس نمی تواند یک بسیار راحت و کار راه اندازی در خانه. ارائه دهندگان اینترنت مانند AT&T و Comcast را ارائه مشوق به سهولت بار. و نه هر کس فضا را به جا یک میز کار. اما کارشناسان راهنمایی برای استفاده از آنچه شما انجام.

یک جفت کیفیت, هدفون, یک راه ساده برای کمک به شما در تمرکز بر روی وظایف خود را با کاهش سر و صدا را می شنوید در اطراف شما با توجه به مادلین پرات بنیانگذار تکنولوژی مشاوره آژانس بی باک در آموزش.

“با مردم داشتن بچه و سگ و همکاران در خانه, گرفتن واقعا خوب هدست وضعیت بحرانی به روشنی و با تمرکز بر روی تماس” پرات گفت.

شما لزوما نیاز به خرید یک میز به منظور نگاه حرفه ای در زوم تماس گفت: LinkedIn حرفه ای متخصص بلر Heitmann. فقط “جلوگیری از نیمکتها و تخت و صندلی دنج قرار داده است که وضعیت خود را در یک موقعیت آرام,” Heitmann گفت.

این روزها همکاران درک زمانی که آن را می آید به گاه به گاه وقفه از بچه ها یا حیوانات خانگی. هنوز هم پیدا کردن یک فضای اختصاص داده شده به کار است که از حواس او را پرت های غیر ضروری و ضروری است.

“سعی کنید برای پیدا کردن یک محل است که جدا از بقیه خانواده خود را با یک درب” Heitmann گفت. “و مطمئن باشید که برای برقراری ارتباط با خانواده خود را هنگامی که شما نیاز به برخی از زمان به تنهایی.”

دنبال Dalvin قهوه ای در توییتر: @Dalvin_Brown.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>