Coronavirus: من در اقامت-خانه-تا-این-امن اردوگاه. اما من فقط می تواند آن را ندارد.

نظر

من ذاتا تنبل بنابراین من از آنها بدم میاید کار کردن. داده من designspiration, من می خواهم به صرف روز من در حال خوردن بستنی bonbons و تماشای قسمت از “زنان خانه دار واقعی.”

این فرد پس از آن که چیزی که من از دست بیشتر در مورد زمان قبل از coronavirus و اقامت در خانه سفارشات در حال رفتن به سالن ورزش. برای 40 سال ورزشگاه شده است این موضوع گره خورده است که من فیزیکی به مخاطره آمیز سلامت عقل. قتل محاکمه جراحی و شخصی تراژدی هرگز من نگه داشته از ورزشگاه برای بیش از دو هفته است.

بنابراین زمانی که هار مسلح معترضان به تازگی یورش برده و پایتخت دولت خواستار کسب و کار بازگشایی, احمقانه بخشی از من امیدوار است آنها موفق نخواهد بود و من به پایان ماه بدنسازی تبعید.

دو اردوگاه عمدتا موازی امریکا دو احزاب سیاسی تشکیل داده اند پس از شوک اولیه از COVID-19 جهانی داد و بیداد. وضعیت من به عنوان یک جان سخت دموکرات قرار داده شده من بصورتی پایدار و محکم در “ماندن در خانه تا زمانی که آن را امن” جناح. و من شده است خجالتی در مورد deriding اسلحه toting اوباش که اصرار بر ایستادن شانه به شانه آنها به عنوان تخلیه ریه های خود را در فرمانداران که به شدت در تلاش برای نگه داشتن شهروندان خود را امن است.

رند پل اندی Biggs: Anthony Fauci می خواهد امریکا بسته تا زمانی که وجود دارد هیچ چیز برای بازگشایی

اما به عنوان زمان فرسوده در من رها چیزی که من فکر اخلاقی در اردوگاه های اقامت-در-خانه. شرایط جدید مرا متقاعد کرد که شهرها باید بازگشایی هر چه زودتر به جای بعد.

یک واکسن تر به نظر می رسد بعید است

هیچ کس جز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترین cultish حامیان اعتقاد خود قول می دهم که این ویروس را ناپدید می شوند با آب و هوای گرم و یا که ما می تواند یک واکسن در سه تا چهار ماه. اما در ابتدا از دستورالعمل های فدرال قرار داده شده است که ایالات متحده به حالت تعلیق در انیمیشن, بسیاری از ما بر این باور بودند که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و بی پایان دولت منابع را به سرعت پیدا کردن یک درمان و واکسن را به دنبال در زمان مقتضی.

بیش از دو ماه در آمریکا تلفات بشکه نسبت به 100,000 کسانی که مفروضات ثابت کرده اند که اشتباه است و اساسی ترین احکام از ویروسی اپیدمیولوژی شده اند به سوال پرتاب. معمولا زمانی که مردم با موفقیت مبارزه با یک ویروس در آنها توسعه آنتی بادی است که محافظت در برابر بیشتر عفونت است. اما افرادی که قرارداد بسته اند و جان سالم به در COVID-19 به نظر می رسد قادر به دریافت reinfected پس از پیروزی در نبرد زندگی خود را.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد در ماه گذشته که آنتی بادی که به طور معمول نگه داشتن مردم ایمن از عفونت مجدد ممکن است کار نمی کند در برابر coronavirus. پس از واکسن تابع با تحریک تولید آنتی بادی این وحی به معنی شانس یک واکسن موثر است به دور از تضمین شده است. یک, واقعیت تلخ است که زمزمه منجر کارشناسان بهداشت: اکثریت جمعیت جهان در معرض می تواند به کوروناویروس.

چاپ پول نخواهد ما را نجات تنهایی

زمانی که مستندات آغاز شد, بسیاری از ما مایل بودند در خانه بمانند و لازم فداکاری ما اعتقاد تضمین عبور امن به طرف دیگر. پروازهای مراسم عروسی و دندان قرار شد موکول ماه پایین جاده.

اما با توجه به این که در ماه ژوئن به احتمال زیاد هیچ متفاوت از ماه سپتامبر در ماه جولای هیچ متفاوت از نوامبر ماندن در منزل و ارائه نخواهد شد با ما به منطقه ایمنی که باعث شد این پناهگاه در محل سفارشات در وهله اول.

این یک تعطیلات: من یک بازمانده از استفاده داخلی. قرنطینه با, پدر من به جهنم شده است.

این درست است که اگر هیچ کس تا کنون برگ صفحه اصلی ویروسی انتقال به پایان خواهد رسید. اما این است که از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است. اگر وزارت خزانه داری ایالات متحده همچنان به چاپ پول با کمی به هیچ تولید یا کار به پشت آن خانه از دو کارت در نهایت سقوط است. من متوجه این بیانیه کاهش یافته است من را به خائن خاک. اما به کر از چپ: هیچ بازگشایی این کشور با توجه به ملاحظات اقتصادی همان است که گفت پول مهم تر از زندگی انسان است.

ما با واقعیت های اقتصادی هر روز مستقل از coronavirus. تفنگ خشونت مستی رانندگان انتقال بیماری و vulture از خطرات دیگر همه می تواند به ارمغان آورد به توقف screeching اگر ما قفل شده است و به طور نامحدود. اما زندگی در خانه حبس است نه یک جهان که در آن بسیاری از ما می خواهم به زندگی می کنند.

بازگشایی — با چشمان باز به خطرات

با بیشتر کشورهای بازگشایی بیش از چند هفته آینده مردم به احتمال زیاد به این باور است که مقامات بهداشت محلی تعیین کرده اند که همه چیز امن است. آنها نیست. تگزاس یکی از اولین متحده به بازگشایی و به تازگی دیدم بالاترین آن روز تنها مورد جدید از این بیماری همه گیر آغاز شد.

در حالی که بازگشایی یک ضرورت است, از آن لازم نیست بی پروا. فرمانداران باید در ادامه انجام وظیفه به خیاط معقول محدودیت به شرایط جامعه.

ارزش در اوایل پناهگاه در محل سفارشات بود که غرق بیمارستان ها فرصت داده شد برای ایجاد ثبات و جلوگیری از سهمیه بندی درمان است. این یک توجیه شایسته احترام است و ما باید خودمان را آماده برای پذیرش امکان محلی نورد خاموش شدن ناگهانی به علت پر تخت بیمارستان و اشغال هواکش.

در طول دو ماه گذشته من ایمن ماندن در منزل و محدود کردن مواد غذایی من خرید گشت و به یک بار در هفته. من می خواهم به دیدار خانواده اما فکر چیدن coronavirus در معامله گر جو و ناخواسته به قتل پدر و مادر خود من است یک تراژدی یونانی من از جان گذشته برای جلوگیری از.

در حال حرکت به سومین ماه از خانه انزوا تلفات در هر یک از ما متفاوت است. برخی از چهره مشکلات مالی. برخی از آنها دیده می شود آموزش و پرورش خود را پرتاب به برزخ است. برای من دیگر من در خانه به تنهایی بیشتر از من وسواسی-جبری اختلال عود. من نمی دانستم این کار تا زمانی که یک تماس تلفنی که در آن دوست پرسید که آیا من ایمن ماندن.

شدید اقدامات ایمنی

من توضیح داد که من در بر داشت یک راه برای تست خودم برای coronavirus: از دست دادن طعم و مزه یکی از اولین نشانه های عفونت بنابراین من خریداری یک 5 پوند وان لوبیا ژله با 49 طعم. من خوردن چند مشت روزانه یک لوبیا در یک زمان. اگر من تشخیص هر یک از طعم های مختلف من شکل که من امن است.

این سکوت مرده در خط مرا متقاعد کرد از آن زمان به کتاب زوم جلسه درمان.

زمانی که گرانش این بیماری همه گیر ساخته شده خود شناخته شده, من انتظار می رود دولت برای محافظت از من. اما تهمت صرف دو ماه سرزنش رئیس جمهور سابق باراک اوباما برای عدم حفاظت فردی, تجهیزات واسطه روغن مار درمان و انکار کمبود COVID-19 کیت های آزمایش. متاسفانه رئیس جمهور نشان داده است که به منظور آن را از طریق این بحران ما در حال رفتن به مجبور به دفع کردن برای خود.

به عنوان شهرستانها بازگشایی هر یک از ما را انتخاب سخت را. انتخاب در مورد کار از خانه رفتن به رستوران و بازدید از دوستان. من تصمیم گرفتم من به ورزشگاه اما نه رستوران یا سینما. من هم تصمیم گرفت که با وجود ناراحتی من پوشیدن ماسک زمانی که من در محیط داخلی و فضای عمومی — در هر زمان.

ماندن از گزند آسیب در زمان coronavirus وعده داده می شود یک مبارزه هرگز پایان به تعادل ریسک و پاداش. من امیدوارم که من اعتصاب تعادل راست. من انقباض غیر ارادی ماهیچه در ایده مترقی توییتر جمعیت ارسال اخبار من نابهنگام به عنوان یک داستان عبرت انگیز.

Michael J. استرن عضو ایالات متحده آمریکا امروز هیئت مدیره از همکاران بود که دادستان فدرال برای 25 سال در دیترویت و لوس آنجلس. او در توییتر دنبال: @MichaelJStern1

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de