Coronavirus: فرمانداران در واکنش به تهمت مدیریت تقاضا برای مدارس برای بازگشایی

واشنگتن – فرمانداران در سراسر کشور در واکنش به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او اصرار که مدرسه بازگشایی ماه آینده در میان مداوم coronavirus همه گیر بدون توجه به آنچه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اظهار داشت: در آغاز این هفته ممکن است آنها خودداری بودجه از مدارس که نمی بازگشایی شده است. رئیس جمهور توییتی شنبه که او مخالف با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را “بسیار دشوار و گران قیمت راهنمای باز کردن مدارس است.”

افتتاح مدارس تبدیل به یک موضوع محوری برای مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر و او همچنان به اعمال فشار بر حکام آن را در پاییز رخ می دهد.

COVID به روز رسانی:CDC دفاع back-to-school, راهنمای

بیشتر: چه CDC مدرسه دستورالعمل تهمت می خواهد تغییر در میان COVID-19? این برجسته است.

چند متحده به تازگی مجموعه ای روزانه رکوردهای جدید کروناویروس موارد و مرگ و میر فقط چند هفته قبل از مدارس می تواند بازگشایی درهای خود را به دانش آموزان است.

ایران با رژیم صهیونیستی است. لری هوگان مریلند گفت: او را ندارد دولت تهدید در مورد قطع کمک های مالی به عنوان “جدی کرد.”

“و من فکر نمی کنم فرمانداران هستند مصرف آن را به طور جدی به او گفت:” در سی ان ان. “بحث در مورد زیر CDC دستورالعمل آن را فقط از هیچ جا آمد. آن را می سازد هیچ حس.”

هوگان در ادامه افزود که دیگر فرمانداران ابراز CDC راهنمایی مفید است و او معتقد است که مغلوب ساختن پیشی جستن است اشتباه در مورد آن.

CDC رابرت Redfield: پس از فشار در مدرسه reopenings از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تغییرات نیست یک نسخه از دستورالعمل

دکتر رابرت Redfield مدیر CDC تحت فشار قرار دادند بر اساس این ایده که آژانس شد بازنگری دستورالعمل بازگشایی مدارس در دستور تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس اما به گفته CDC به جای ارائه شد “اضافی مرجع اسناد و مدارک.”

Redfield ساخته شده نظر پنج شنبه در مصاحبه با ABC “صبح به خیر آمریکا” و گفت: این اسناد برای والدین و مراقبان مدارس و معلمان برای “بهتر است برای نظارت بر علائم” و استفاده از ماسک صورت.

“من فکر می کنم آن را واقعا مهم است” Redfield گفت. “این یک تجدید نظر در دستورالعمل. آن را فقط به ارائه اطلاعات اضافی برای کمک به مدارس قادر به استفاده از راهنمایی هایی که ما مطرح.”

بیشتر: می تواند برگ برنده است ؟ پرسش و پاسخ در CDC دستورالعمل بودجه فدرال برای مدارس در طول coronavirus

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک دموکرات گفت که تصمیم در مورد بازگشایی مدارس در خود دولت تمام خواهد شد ساخته شده توسط بهداشت محلی و مقامات آموزش و پرورش و تاکید او بر او نمی خواهد تحت تاثیر اظهارات از مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد مدرسه reopenings.

“من نگران هستم در مورد آخرین تویت ها” از مغلوب ساختن پیشی جستن Newsom اظهار داشت: در طول یک کنفرانس خبری. “آنچه که ما نیاز به آدرس با خیال راحت بازگشایی مدارس و ما نیاز به یک اصل بنیادی. که برای من قابل مذاکره است.”

فقط بیش از یک هفته پس از انتشار یک مدرسه بازگشایی برنامه است که اجازه می دهد دانش آموزان در دولت بازگشت به کلاس های درس خود را به لیبریا گرچن Whitmer میشیگان شنود گذاشته ترمز در دولت بازگشایی برنامه با ابراز نگرانی از افزایش اخیر در coronavirus موارد حاکی از این است که اگر آن را ادامه دانش آموزان ممکن است مجبور به ماندن در خانه.

“ما می خواهیم در یک موقعیت که در آن ما می توانیم بچه های ما در مدارس در هشت هفته” Whitmer گفت: پنج شنبه. “در مسیر ما بر آن بسیار در سوال است.”

بیشتر: پنس می گوید CDC تغییر مدرسه بازگشایی دستورالعمل پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را به نام ‘سخت و گران’

Whitmer همچنین به نظر می رسد در سی ان ان روز شنبه تاکید کرد که میشیگان خواهد شد تصمیم به بازگشایی مدارس بر اساس علم و سیاست است.

“من نمی فرستادن کودکان و نوجوانان و آموزش و پرورش ما نیروی کار به مدارس ما مگر اینکه آن را امن است. آن را که ساده” Whitmer گفت. “دلیل میشیگان شده است قادر به فشار ما منحنی پایین است چرا که ما در حال گوش دادن به دانشمندان. نه تهدید. نه سیاستمداران. ما را به تصمیم گیری بر اساس نگه داشتن مردم امن است.”

لیبریا اندرو کومو نیویورک ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه برای فشار متحده به بازگشایی مدارس گفت: دولت فدرال ندارد که قدرت.

“مدرسه reopenings دولت تصمیم. دوره. است که در قانون و این روشی است که ما قصد داریم به ادامه. آن را به رئیس جمهور ایالات متحده” کومو گفت: در یک کنفرانس خبری.

Fauci می گوید متحده باید برای رسیدگی به مشکلات با COVID-19 پاسخ: ‘اگر شما به آن اعتراف نمی, شما نمی توانید آن را درست’

بیشتر بودجه آموزش و پرورش می آید از دولت و در سطوح محلی اما دولت فدرال فراهم می کند و میلیاردها دلار از طریق کمک های مالی برای مدارس کم درآمد و ویژه برنامه های آموزش و پرورش.

برخی از فرمانداران که تهمت متحدان خود را تحت فشار قرار دادند به جلو با بازگشایی مدارس.

ایران با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis فلوریدا است که نیاز به K-12 مدرسه برای بازگشایی در ماه اوت با وجود افزایش میزان عفونت در دولت آفتاب.

بیشتر: مراقبت های پزشکی برای بیمار COVID-19 بيمار در حال بهتر شدن است

DeSantis گفت: “دریغ که” برای ارسال خود بچه ها به مدرسه وقتی سال تحصیلی شروع می شود و در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “من مطمئن هستم اگر شما می توانید انجام دهید Home Depot, اگر شما می توانید انجام دهید, خارج شده اگر شما می توانید انجام این کارها ما کاملا می توانید انجام دهید این مدارس است.”

علاوه بر این, داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم یک جمهوری خواه گفت: “موافقت با بازگشایی مدارس.

“این یک بخش مهم از ما تار و پود جوامع ما” گفت: بورگوم. “آن بخش مهمی از آینده ما است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است هل دادن به بازگشایی مدرسه تحت این فرض که کودکان زیر سن 18 “هستند در معرض خطر بسیار پایین” اگر آنها گرفتن ویروس است که به عنوان روز پنج کشته شدن بیش از 133,000 آمریکایی ها با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

بیشتر: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای سفر به غرب تگزاس برای کمپین جمع آوری کمک به رغم COVID سنبله

با این حال کاخ سفید, سلامت, مشاور دکتر دبورا Birx روز چهارشنبه گفت که این کشور شده است تست به اندازه کافی به کودکان قطعا نتیجه آنها نمی درایو انتقال ویروس است.

“داده های ما به صورت اریب است در اصل به مردم با علائم و سپس اریب به بزرگسالان بیش از 18 بنابراین ما به دنبال بسیار نزدیک به آن دسته توسط ما با استفاده از آنتی بادی آزمون” Birx گفت.

کمک: Ryan W. Miller, لورنزو ریس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de