Coronavirus بیماری COVID-19 می تواند انتقال از طریق مقاربت جنسی یک مطالعه جدید به این نتیجه رسیده باعث ترس از یک راه جدید برای این بیماری می تواند گسترش.

این ویروس در مایع منی تعداد کمی از مردان که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در یک بیمارستان در چین است. پزشکان در چین Shangqiu بیمارستان شهری مورد تجزیه و تحلیل اسپرم از 38 مرد و یافت SARS-CoV-2 در برخی از مایع منی است.

اين پژوهش بر اساس اندازه کوچک نمونه تا کار بیشتر انجام می شود نیاز به ایجاد که آیا coronavirus جنسی منتقل می شود. اگر این امر می تواند یک نگرانی در توسعه این یعنی این بیماری می تواند از انتقال انسان به انسان فراتر از قطرات تنفسی و تماس با.

این نتایج در تضاد با دیگر مطالعات انجام شده در چین در ماه فوریه و مارس که نیست پیدا کردن اثری از این بیماری در مایع منی مردان که تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

بخوانید:آلمان و هلند به نظر می رسد برای مبارزه با ویروس بهتر از بسیاری از — اینجا چرا

پژوهش منتشر شده در روز پنج شنبه در نشست کارشناسی به طور کلی مجله پزشکی JAMA شبکه اظهار داشت: “ما دریافتیم که SARS-CoV-2 را می توان در مایع منی از بیماران مبتلا به Covid-19 و SARS-CoV-2 هنوز هم ممکن است تشخیص داده شود در مایع منی از دوره نقاهت بیماران.

“این مطالعه محدود است با اندازه کوچک نمونه و کوتاه پس از آن ، بنابراین مطالعات بیشتر مورد نیاز با توجه به اطلاعات دقیق در مورد ویروس ریختن بقا زمان و غلظت در مایع منی است.”

جزئیات:مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد ضد عفونی کننده برای coronavirus ‘توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن’ — بعد می گوید او صحبت شد ‘sarcastically’

در مجموع 50 نفر شناسایی شدند برای مطالعه که گزارش 12 قادر به ارائه یک نمونه مایع منی به دلیل اختلال در نعوظ در اغماء دولت و یا در حال مرگ قبل از استخدام.

نتايج نشان داد در مجموع از 38 بيمار به صورت مایع منی آزمایش. از این 23 شرکت کنندگان (60.5%) بهبود بود و 15 (39.5 درصد) در مرحله حاد عفونت است. آزمایش متوجه شد که 6 نفر (15.8%) مثبت بودند برای SARS-CoV-2 از جمله 4 از 15 نفر (26.7%) بودند که در مرحله حاد عفونت و مهمتر 2 از 23 بيمار (8.7%) بودند که دوره نقاهت بعد که مطالعه هشدار است “به خصوص قابل توجه است.”

برای جلوگیری از تماس با بیمار به خون و بزاق ممکن است به اندازه کافی از بقای SARS-CoV-2 در یک دوره نقاهت بیمار مایع منی حفظ احتمال آلوده به دیگران است.

“اگر آن را می توان ثابت کرد که SARS-CoV-2 را می توان جنسی منتقل می شود در آینده مطالعات انتقال جنسی ممکن است بخش مهمی از پیشگیری از انتقال به خصوص با توجه به این واقعیت است که SARS-CoV-2 شناسایی شد در مایع منی از دوره نقاهت بیماران” این گزارش گفت:. “بنابراین برای جلوگیری از تماس با بیمار به خون و بزاق ممکن است به اندازه کافی از بقای SARS-CoV-2 در یک دوره نقاهت بیمار مایع منی حفظ احتمال آلوده به دیگران است.”

دفعات بازدید: این شواهد جدید نشان می دهد که نیکوتین ممکن است جلوگیری از سیگاری ها از ابتلا به کروناویروس

ماه گذشته در فرانسه شواهد جدید نشان داد نیکوتین می تواند در پیشگیری از سیگاری ها از ابتلا به کرونا ويروسی منتقله از راه COVID-19 اما این داده ها همچنین نشان داد که یک بار گرفتار این بیماری است جدی تر اگر بیماران اتفاق می افتد به افراد سیگاری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de