Coronavirus نگرانی می تواند این NFL سال از پشتیبان QB

NFL برای سال خم به عقب برای حفظ quarterbacks امن از شکارچیان با نیت بد.

مهمترین آن حق رای دادن quarterbacks از پاتریک Mahomes و Lamar جکسون به راسل ویلسون و Drew Brees و تام برادی و غیره و غیره.

اما هرگز NFL و کارفرمایی تا به حال برای مقابله با COVID-19.

هیچ حرفه ای تیم ورزشی است که وابسته به یک مرد به عنوان یک NFL حق رای دادن است که در آن حق رای دادن کارفرمایی.

سوپر باول رویاها می خرد با یک مثبت COVID-19 آزمون و همراه شده است.

به انجمن خوش آمدید NFL را دلهره آور جهان جدید: COVID و کارفرمایی.

قرمز عمل نیوجرسی میان حتی دقیق ترین پروتکل های بهداشت در اردوگاه های آموزشی قادر خواهد بود برای محافظت از کارفرمایی از COVID-19.

این معضل برای تمام 32 تیم: هر چند مراقبت شدید مورد نیاز خواهد بود برای هر بازیکن و مربی چگونه می تواند یک تیم عفونت-کنترل تیم در وجدان خوب اولویت بندی یک بازیکن بهداشت در طول یک بیماری همه گیر بیش از دیگری توسط اساسا اقدام به بسته بندی کردن حباب خود را حق رای دادن کارفرمایی به همان اندازه و به عنوان اغلب به عنوان آن را احتمالا می تواند?

“هر بازیکن باید از آن محافظت شود تا حد امکان فقط به عنوان ما باید تمام توان محافظت می شود” رابین Gershon بالینی استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه نیویورک دانشکده بهداشت جهانی نوشت: در یک ایمیل.

چاد HenneAP

“QB می تواند در معرض آلوده توسط یک بازیکن دیگر به همین دلیل است که همه آنها باید امن نگهداری می شود. در خارج از زمین و در زندگی شخصی خود آنها باید حفظ اجتماعی فاصله به طوری که آنها را در معرض دریافت و آلوده از طریق جامعه گسترش یافته است. بهترین روش برای غربالگری و جداسازی و مجدد به عنوان در هر دستورالعمل CDC باید دنبال کرد و من مطمئن هستم که این تیم, بهداشت, مدیر آشنا خواهد بود با این.”

Quarterbacks نشده است در ازدحام نشده است. آنها نبوده است اخراج نشده است. آنها تا به حال به عمل اجتماعی فاصله داخل مرکز با هم تیمی ها و مربیان در اتاق ملاقات در اتاق قفل در اتاق وزن در کافه تریا.

“این فضاهای محصور در حال حاضر در معرض خطر بیشتری نسبت به فضای باز مانند میدان” جرشون نوشت. “(در معرض قرار گرفتن رخ می دهد نزدیک و پایدار [15-30mins] نزدیکی با فرد آلوده است.)

بنابراین معمول و مکرر تست از تمام افرادی که در تماس نزدیک با یکدیگر موجه است. روزانه نشانه ارزیابی و درجه حرارت چک نیز محتاطانه. اگر آن را در همه امکان پذیر است به پوشیدن ماسک در محله های نزدیک (بدیهی است که نه دوش) خواهد بود که بهترین و توصیه شده توسط CDC.”

NFLPA مدیر پزشکی تهم مایر اعلام کرده است آزمایشی برنامه ای برای تست NFL پرسنل سه بار در هفته و منزوی کردن هر کسی که تست مثبت است. بیشتر قابل اعتماد, تست بزاق می تواند آماده اردوگاه های آموزشی.

Mahomes’ پشتیبان گیری کنید ؟

چاد Henne.

بردی را پشتیبان گیری کنید ؟

بلیک Bortles.

فکر می کنم بیل Belichick می خواهد سالم Cam Newton شروع بیش از جارت Stidham و برایان Hoyer?

هرگز پشتیبان و کارفرمایی مهم تر تبدیل شده است.

جری جونز و کابوی ها بهترین هستند قرار است به مقاومت در برابر هر گونه Dak پرسکات فاجعه زیرا آنها امضا اندی دالتون — 0-5 در پلی آف 204 زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد — برای یک سال مبلغ 7 میلیون معامله.

جو Flaccoگتی ایماژ

جت جنرال موتورز جو داگلاس تصمیم او بهتر بود wacko جو Flacco به عقب سام Darnold.

اگر دانیل جونز’ دوم-سال کبیسه است قطع جو قاضی می تواند تبدیل به یک تجربه کلت McCoy (29 TDs, 27 INTs).

بارگیریها در شکل و خوب با فصل گذشته استارت Jacoby Brissett, پشتیبان گیری فیلیپ رودخانه. The 49ers مقاومت تجارت ارائه می دهد برای نیک Mullens که انداخت 13 TDs برابر 10 نوع داده int در سال 2018 که جیمی Garoppolo (زانو) از دست داده بود.

جان weather underground معتقد است او می تواند احیا مارکوس Mariota (دو سال $17.6 میلیون) باید درک Carr underachieve. پرستاران امضا Jameis وینستون به یک سال 1.1 میلیون دلار معامله می شود Brees’ پشتیبان گیری زمانی که Taysom تپه مستقر نشده و توسط دانشمند دیوانه شان Payton.

این Browns امضا مورد Keenum به سه سال 18 میلیون دلار معامله به عنوان بیکر میفیلد نسخه پشتیبان تهیه. شیرها امضا تعقیب Daniel — پنج حرفه ای شروع می شود — به سه سال $13.05 میلیون معامله به عنوان متی استافورد نسخه پشتیبان تهیه.

همه بیمه خوب حرکت می کند.

درخواست 2019 Saints چگونه ارزشمند آن بود که تدی بریج پشتیبان گیری Brees. ماساچوست رفت 5-0 پس از Brees (انگشت شست) شده بود کنار در اوایل فصل گذشته.

درخواست 2012 NFC قهرمان 49ers چگونه ارزشمند آن بود که khezri — به یاد داشته باشید ؟ — به گام برای الکس اسمیت (Nov. 11 تصادم).

“قطعا زمانی که شما نگاه در بسیاری از قهرمانی تیم بهتر برنده پشتیبان و کارفرمایی,” کلت مربی فرانک رایش گفت. “شما بهتر است به یک مرد که می تواند گام وجود دارد و برنده دو یا سه و یا با این حال بسیاری از بازی ها در آن طول می کشد اگر استارت می شود dinged است.”

COVID و کارفرمایی. انگشتان دست خواهد بود عبور در سراسر NFL.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de