ایمنی محل کار بازرسان در حال انجام نزدیک به 200 coronavirus مربوط به تحقیقات برای تعیین اینکه آیا کارفرمایان موفق به اندازه کافی محافظت از کارگران خود را با توجه به داده ها از ایالات متحده اداره ايمنی و بهداشت شغلی.

نیمی شامل کارمند مرگ یا بستری شدن در بیمارستان.

بازرسی هدف نزدیک به 50 بيمارستان و دو دوجین خانه های سالمندان از جمله یکی در Joliet, ایلینوی که در آن مدیران بر این باورند آلوده کارگر نگهداری گسترش این ویروس در یک اتاق به اتاق. بیست و چهار نفر کشته به همراه یک دستیار پرستاری و نگهداری کارگر خود را.

نیز تحت بررسی: یک سیستم مدرسه گاراژ در لکسینگتون کنتاکی که در آن 17 کارکنان آزمایش مثبت و یک درگذشت; کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در داکوتای شهرستان نبراسکا که در آن بیوه از یک کارمند متوفی گفت: او نگه داشته کار پس از گرفتن بیمار به طوری که او می تواند پرداخت های تشویقی و دو مادری در مدارس آمریکا در آریزونا است که بنا به گزارش ها در آنجا ماند و پس از باز دیگران تعطیل و که در آن دو نفر از کارکنان درگذشت.

در تمام OSHA مقامات در حال بررسی محل های کار در دو دوجین متحده با مجموع 96,000 کارکنان با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل.

OSHA شده است به انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از کارگران در میان همه گیر. ایالتی و فدرال OSHA دفاتر سابقه هزاران نفر از coronavirus مربوط به شکایت از ژانویه با توجه به سوابق در هفته گذشته منتشر شد.

در هفته های اخیر OSHA نیز آپلود داده ها جزئیات بازرسی بودند که راه اندازی شده توسط دولت فدرال و مقامات دولتی و مراجعه به COVID-19. آنها نشان می دهد که بازرسی های در حال انجام در چه شرکت.

در مجموع 192 COVID مربوط به بازرسی راه اندازی شد بین Feb. 19 و 23 آوریل. بسیاری از آنها باعث شکایت که کارکنان در معرض خطر بودند در بیمارستان بستری شده بود و یا درگذشت. پنج مورد را پس از بسته شده است; بقیه باز بود با توجه به داده های سه شنبه منتشر شد.

اتحادیه های کارگری می گویند نظارت ایمنی ضعیف است

اتحادیه های کارگری می گویند فدرال آژانس ایمنی محل کار انجام نمی به اندازه کافی. AFL-CIO که نشان دهنده بیش از 12 میلیون نفر از کارگران با ارسال داغدار نامه شنبه به کار وزیر یوجین Scalia که نظارت OSHA متهم آژانس بودن بیش از حد ملایم و آرام است.

“برای همه کارگران تلفات از COVID-19 عفونت و مرگ و میر است نصب خواهد شد و حتی بیشتر افزایش می دهد به سرعت به عنوان کارگران بازگشت به کار بدون لازم ایمنی و سلامت حمایت” AFL-CIO رئیس جمهور ریچارد Trumka نوشت: در این نامه ذکر شده که ده ها تن از اعضای که درگذشت از ویروس.

او گسله آژانس برای انجام بازرسی بیشتر و نه صدور استناد و انتشار تنها داوطلبانه coronavirus دستورالعمل های ایمنی. “بدون نظارت دولت و اجرای بیش از حد بسیاری از کارفرمایان در حال نادیده گرفتن استانداردهای ایمنی و بهداشت,” او نوشت.

تحت قانون فدرال OSHA صلاحیت بیش ترین محل های کار در کشور است. آن می تواند موضوع قوانین و مقررات و اجرای آنها را با بازرسی استناد و اقدامات قانونی.

بیست و شش کشور پورتوریکو و جزایر ویرجین خود را OSHA دفاتر که تحت اقتدار آژانس فدرال. دولت محل کار استانداردهای نمی تواند ضعیف تر از فدرال ،

در پاسخ به Trumka منتشر شده توسط وزارت کار در روز پنج شنبه Scalia مورد مناقشه اتحادیه اظهارات و استدلال کرد که وقتی که می آید به ایمنی محل کار “پلیس در ضرب و شتم.”

در یک بیانیه ارائه شده به ایالات متحده آمریکا امروز OSHA گفته شده است “اقدام برای حفاظت از آمریکا کارگران با ارائه گسترده هدایت به کارفرمایان و کارگران در COVID-19 پاسخ.” از روز شنبه آن گفت: بیش از 200 COVID مربوط به بازرسی راه اندازی شده است.

OSHA کاهش یافته است به نظر خاص در بازرسی از آنجا که این موارد باز باقی می ماند. “آژانس همچنان به زمینه و پاسخگویی به شکایات و مراحل مورد نیاز به آدرس نا امن و محل های کار از جمله اجرای عمل به عنوان موجه است.”

یک مجموعه از ایمنی محل کار شکایت

تقریبا 4000 coronavirus مربوط به شکایات واصل شد با فدرال و ایالتی OSHA دفاتر بین Feb. 24 و 6 آوریل. OSHA نکردن نام کارفرمایان و سایر جزئیات در مورد 3,100 زیرا این موارد باز هستند.

بیش از یک در چهار شکایت درگیر امکانات مراقبت های بهداشتی که در آن مشکلات شامل عدم ماسک ماسک و دیگر دنده محافظ. برخی از شاکیان گفت: کارفرمایان نمی اطلاع کارکنان هنگامی که همکاران آزمایش مثبت یا مجاز افراد مشکوک به داشتن ویروس به کار نگه دارید.

بسیاری از صنایع دیگر ارائه شده در این شکایت کسانی هستند ضروری در حالی که محل دیگری تعطیل شده اند از جمله امنیت عمومی, حمل و نقل, خدمات مواد غذایی و تولید است.

سابق OSHA مقامات می گویند احتمالا بررسی بسیاری از شکایات از طریق تلفن و با درخواست برای اسناد و مدارک به جای انجام حضوری بازرسی با توجه به آژانس دستورالعمل به معنای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض برای OSHA بازرسان.

“آنها در حال تلاش برای تماس با کارفرما و حل و فصل این از طریق تلفن گفت:” جان Newquist سابق OSHA دستیار مدیر منطقه ای. “آنها در حال رفتن به خارج برای انجام این شکایات چرا که آنها مردم خود را … در خطر است.”

او گفت: بازرسان بپرسید کارفرمایان در مورد برنامه های خود را چه نوع از تجهیزات حفاظت شخصی آنها ارائه می کنند که آیا آنها در حال تمرین های اجتماعی فاصله و سوالات مشابه.

OSHA گفته است که اجرای استانداردها به صورت شخصی دنده محافظ و بهداشت و همچنین فراگیر قانون فدرال است که کارفرمایان را ملزم به ارائه یک محیط کار عاری از خطرات شناخته شده به احتمال زیاد به علت مرگ یا جدی آسیب فیزیکی.”

“هر یک از تحقیقات انجام شده در سطح محلی توسط یک آژانس منطقه و مصمم است در محاسن خود را” آژانس گفت. “یک مورد را می توان از طریق یک تحقیق رسمی یا بازرسی.”

بازرسی پرونده را با جزئیات نیست آنچه باعث, بررسی, اما, بستگان, شرکت ها و حساب های رسانه های ارائه برخی از جزئیات.

یک coronavirus فوق العاده-پخش’

دو دوجین خانه های سالمندان تحت OSHA نقد و بررسی زیر کارمند بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. یک سمفونی از ژولیت در ایلینوی که در آن 24 ساکنان و دو کارکنان درگذشت.

در نامه ای به فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر در هفته گذشته سمفونی مراقبت از شبکه مدیر عامل شرکت گفت: مدیران بر این باورند آلوده نگهداری کارگر ناخواسته گسترش این ویروس در خانه سالمندان است.

“در آغاز بحران در پاسخ به این سفارشات برای محدود کردن تجمعات از مردم اختصاص داده شده و سخت کار تعمیر و نگهداری کارکنان در تنظیم جداول ناهار خوری در هر ژولیت اتاق بیمار به طوری که آنها خواهد بود قادر به گرفتن وعده های غذایی وجود دارد به جای ما جمعی کافه تریا تنظیم” مدیر عامل دیوید هارتمن نوشت: در نامه ای که ارائه شد به ایالات متحده آمریکا امروز.

“او مجدانه و همه حساب اعمال خود را در جهت خدمت به ساکنان و بازدید بیش از 40 اتاق در یک روز. متاسفانه اگر چه او بدون علامت او همچنین حمل COVID-19 ویروس و طریق سفر خود به همه این اتاق ها و فعالیت فیزیکی او بود به عنوان مثال ، یک ” سوپر پخش.'”

ناشناس کارگر یکی از دو نفر از کارکنان که درگذشت. دیگر دستیار پرستاری ساندرا, سبز, 57, که پس از تلاش برای 24 روز در ونتیلاتور های Joliet هرالد-اخبار گزارش. دختران او ادعا به اندازه کافی وجود ندارد ماسک و لباس در خانه سالمندان است.

هارتمن گفت: در نامه این شرکت با ایجاد یک بحران تیم است و به دنبال مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی برای جلوگیری از گسترش coronavirus. او گفت: این شرکت در حال انجام “عظیم احتیاطی” که شامل دنده محافظ و نمایش فیلم از کارکنان و بیماران دو بار در روز.

OSHA بازرسان در حال بررسی ایمنی در Marion منطقه ای پرستاری در همیلتون ایالت آلاباما که در آن گل رز هریسون شده بود یک پرستار ثبت شده برای 30 سال که COVID-19 وارد شده در ماه گذشته.

جسیکا سیاه, Harrison, دختر, در مصاحبه با گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که ماسک نمی شد مورد نیاز و مادر او زخم تا کار به مدت پنج روز با یک تب خفیف و سرفه. او گفت: حتی اداره COVID-19 آزمون به بیماران و همکاران در حالی که بیمار است.

“آنها به او گفت مگر او تا به حال یک تب 104 او انتظار می رود به کار می کنند چرا که او یک رهبر تیم” سیاه گفت.

مقامات با ماریون مرکز پزشکی منطقه ای پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.

هریسون در بیمارستان بستری شد ساعت بعد از ترک کار در آوریل 3. او سه روز بعد. “من ویران شده” سیاه گفت.

قرار دادن زندگی خود را در خط

تحقیقات مرکز پزشکی کانزاس سیتی میزوری یکی از 38 بیمارستان که در حال بازرسی پس از کارگران بیمارستان بستری شدند و یا کشته شدند. پرستار ثبت شده کلیا Yap Banago, 69, بیمار شد و پس از مراقبت از یک coronavirus بیمار در ماه مارس است. او در مارس 21, یک هفته کوتاه از برنامه ریزی بازنشستگی.

همکاران او را در مورد شکایت کمبود ماسک, لباس, چهره سپر و دیگر تجهیزات حفاظتی. یک پرستاران اتحادیه memorialized Yap Bonago در طول یک تظاهرات در برابر کاخ سفید روز پس از درگذشت او بود.

“هیچ پرستار مراقبت های بهداشتی کارگر باید برای قرار دادن زندگی خود را سلامت و ایمنی خود را در معرض خطر شکست بیمارستان ها و انتخاب های ما رهبران به ارائه حفاظت از آنها نیاز به” پرستاران ملی ایران, مدیر اجرایی, بانی Castillo گفت.

تحقیقات مرکز پزشکی سخنگوی کریستین Hamele در بیانیه ای گفت که مقامات بیمارستان در حال دل با صدای تند و تیز Banago مرگ باید رعایت دستورالعمل های فدرال برای تجهیزات حفاظتی و همکاری با OSHA را بررسی کنید.

سه مرکز پزشکی اجرا شده توسط U. s. Department of Veterans Affairs در میان کسانی که پس از بازرسی کارگر مرگ و میر. آنها در دیترویت, Ann Arbor, Michigan, و, Indianapolis, که در آن کارکنان سه نفر از ویروس.

آمریکا فدراسیون از کارکنان دولت که نشان دهنده 260,000 VA کارگران شکایت کرده در مورد کمبود در دنده محافظ و کارمند تست. این شکایت با OSHA در ماه مارس است.

در سراسر کشور و می گوید: 2,227 کارگران قراردادی ویروس و 20 فوت کرده اند.

VA سخنگوی کریستینا Noel گفت که یک بخش از نیروی کار و نسبت کوچکتر نسبت به سایر سیستم مراقبت های بهداشتی.

“ما خوش آمدید OSHA نظارت اما واقعیت این است که و کارمند شیوه های ایمنی کمک کرده اند محدود جانبازان اداره بهداشت و درمان COVID-19 کارمند عفونت نرخ,” او گفت:.

“آنها نمی care about us’

OSHA راه اندازی کرده است رسیدگی به Fayette County Public Schools in Lexington, Kentucky, که در آن راننده اتوبوس Eugenia و هیگگینس آب و هوایی درگذشت آوریل 4 پس از عقد قرارداد COVID-19.

Shacora فالکنر شرايط’ دختر و یک راننده اتوبوس خودش گفت لگزینگتون هرالد رهبر که رانندگان اتوبوس به احتمال زیاد گرفتار این بیماری در شلوغ ،

او شکایت کرده است که سیستم مدرسه مقامات نمی پیاده سازی اقدامات احتیاطی پس از اندی رژیم صهیونیستی است. Beshear به نام برای اجتماعی فاصله و آنها شکست خورده و به سرعت به اطلاع کارکنان در مورد قرار گرفتن در معرض.

“Fayette County نمی محافظت از ما” فاکنر گفت. “راستش من احساس می کنم مانند آنها اهمیتی نمی دهند در مورد ما.”

مسئولین مدرسه گفت: Courier-Journal آنها اقدامات احتیاطی در زمان آغاز در دوم نیمی از ماه مارس است. ضد عفونی کننده دست توزیع شد و کارکنان گفته شد به جمع در مناطق رایج است.

در آریزونا OSHA در حال بررسی یک جفت روستایی مدارس شبانه روزی اجرا شده توسط اداره آموزش و پرورش هند پس از مردم شکایت آنها باز مانده است در میان شیوع.

Laverne Bitsui یک دیرین معلم در یال سنگی مدرسه شبانه روزی در نزدیکی Hardrock آریزونا درگذشت on Mar. 23 هر چند خانواده او گفت: نوجو زمان آن معلوم نیست اگر او تا به حال coronavirus.

“تا آنجا که او بیماری او بیمار بود اما ما نمی دانیم که چگونه بد” یک خانواده سخنگو گفت: بار. “من فکر می کنم او در تلاش بود به مثبت در مورد آن تلاش نمی کنید خودش می ترسم — من حدس می زنم ما نمی شد انتظار این است. او به ما بگویید که کارکنان دیگر آلوده می شوند … و در حال حاضر آنها در حال عبور از آن را به خانواده خود را.”

تایمز گزارش داد که یک کارمند در طوبی سیتی مدرسه شبانه روزی حدود یک ساعت رانندگی دور گذشت دو هفته بعد.

اداره آموزش و پرورش هند نیست پاسخ دادن به پیام ها به دنبال نظر.

انگیزه ای برای ماندن در خط مقدم

OSHA در حال بررسی یک تایسون مواد غذایی کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در داکوتای شهرستان نبراسکا که در آن خط کارگر Raymundo کررل درگذشت از COVID-19 مارس 18. صنعت گوشت پردازش شده است متصلب توسط coronavirus.

کررل مشترک-قانون همسر آنا بل گفت: Sioux City Journal او ادامه داد: کار پس از گزارش علائم در بخشی به دلیل برنامه تشویقی که پرداخت $500 به کارگران که از دست نداد شیفت.

“مردم می خواستند که 500 دلار” بل گفت. “من می گویند (به Tyson Foods) آن را بزرگ اگر شما را درمان کارکنان خود را مانند انسان به جای فقط دارایی.”

تایسون مواد غذایی در بیانیه ای گفت که این شرکت “عمیقا غمگین از دست دادن یک عضو تیم از ما داکوتای شهرستان گیاهی و نگه داشتن خانواده در افکار ما و نماز است.”

“تایسون همکاری با تمام OSHA بازرسی” این شرکت گفت: اما آن ندارد اظهار نظر در آنها.

فرعی تایسون, تازه, گوشت, چهارشنبه اعلام کرد که این توقف عملیات در کارخانه اجازه می دهد تا برای تمیز کردن عمیق.

کمک: استیو Suo

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de