کروناویروس و pretax پس انداز: اگر شما نمی توانید از آن استفاده کنید و ممکن است از دست دادن آن در اینجا چه باید بکنید

اگر شما نگران در مورد از دست دادن همه کسانی که pretax دلار شما را در یک هزینه های قابل انعطاف حساب این سال رهایی ممکن است در دید حتی اگر COVID-19 نگه می دارد شما را از مراجعه به پزشک و یا قرار دادن بچه های خود را در مراقبت از.

FSAs اجازه می دهد تا کارکنان به کنار پول برای پزشکی و مراقبت از کودک هزینه. آن را دقیق محاسبه است که اجازه می دهد تا آنها را برای پرداخت هزینه های ضروری مراقبت از خود را در حالی که کاهش درآمد مشمول مالیات. مانند بسیاری دیگر از جنبه های زندگی روزانه coronavirus همه گیر است upending این برنامه.

توسط اواسط ماه آوریل حداقل 30 متحده قرار داده بود غیر اورژانس پزشکی و دندانپزشکی بازديد نگه دارید و برای جلوگیری از گسترش COVID-19. در حالی که برخی از کشورها پس از مجاز انتخابی مدیکر به سر مصرف کنندگان ممکن است با احتیاط و انتخاب کردن برای به تاخیر انداختن روش. مراکز مراقبت روزانه در هشت ایالت بسته به جز برای کودکان ضروری کارگران از اواسط ماه مه در حالی که بسیاری دیگر در حال حاضر به آرامی بازگشایی و یا تحت محدودیت هایی که محدودیت ظرفیت است.

اگر مردم موفق به ادعای همه دلار را کنار بگذارند در این حساب ها توسط یک تاریخ خاص – به طور معمول چند ماه پس از پایان سال تقویم – آنها برانند و استفاده نشده بودجه به کارفرمایان خود را که مسئول اداره حساب های.

پول نقد سریع برای جلوگیری از: در طول coronavirus بحران, شما ممکن است نیاز به پول نقد سریع – اما اجتناب از بهره برداری از این منابع پول

J. C. Penney بسته: خرده فروش طرح به حدود 29 درصد از فروشگاه ها و یا 242 مکان – به عنوان بخشی از ورشکستگی آن

با تشکر فدرال coronavirus بسته امداد و قوانین جدید از IRS شما ممکن است مجبور به “استفاده از آن و یا از دست دادن آن” وقتی که می آید به کسانی که ذخیره pretax دلار است. در مارس 12, سازمان مالیاتی گفت: این امر با ارائه گزینه های بیشتر برای FSAs از جمله این شانس را برای کارکنان به تعدیل سهم خود را.

نماینده ایالات متحده از ایالت واشنگتن معرفی یک لایحه در کنگره که اجازه می دهد مردم را به رول بیش از 2020 سهم به 2021 با این استدلال که مصرف کنندگان نیاز به انعطاف پذیری در میان بحران است. اما در حال حاضر “استفاده از آن و یا از دست دادن آن” حکومت در اثر است.

“ما باید شرایطی که در حال حاضر ما نمی تواند انتظار می رود می گوید:” دیوید Speier, مدیر عامل از مزایای حساب در ویلیس برج واتسون. “این رویدادهای جدید است که باید اجازه می دهد مردم را به تجدید نظر چه آنها کمک چه که وابسته به مراقبت و یا یک حساب پس انداز سلامت.”

در اینجا آنچه که در مورد مدیریت خود را pretax حساب هزینه در طول همه گیر:

سلامت FSAs

حتی قبل از coronavirus جاروب جهان آمریکایی ها نبودند کارشناسان کارآمد در رسیدگی به سلامت خود FSAs که اجازه می دهد تا کارگران خود را کنار بگذارند تا آنجا که $2,750 در سال 2020 است. کاربر معمولی ضبط حدود 263 در سال 2019 از $159 سال گذشته با توجه به مطالعه از سلامت حساب پس انداز شرکت پر جنب و جوش.

در حالی که دفاتر پزشکی بودند توقیف و به همه اما اضطراری درمان در بسیاری از کشورهای مصرف کننده هزینه های مراقبت های بهداشتی فرو 18 درصد در سه ماهه اول با توجه به داده ها از وزارت بازرگانی. که ممکن است حتی دلار بیشتر در معرض خطر بودن ضبط بیش از یک سال معمولی. برخی از تغییرات از IRS و Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می تواند کمک به شما برای جلوگیری از این.

• IRS اجازه می دهد تا کارفرمایان به بازگشایی انعطاف پذیر خود را صرف حساب. این اجازه می دهد کارگران به کاهش مقدار آنها را کنار بگذارند. به طور معمول کارکنان داده می شود یک دوره ثبت نام در پاییز به کنار این دلار برای سال آینده. گرفتن وجود دارد: IRS می گوید آن را به کارفرما به بازگشایی FSAs.

• بیشتر وجود دارد زمان به ادعای بازپرداخت. کارفرمایان می تواند اجازه می دهد کارکنان به شیر استفاده نشده خود را 2019 سلامت FSA پول در هزینه های مراقبت های بهداشتی وارده از طریق پایان سال 2020 با توجه به نمایندگان جدید قوانین. که ممکن است کمک به برخی از مصرف کنندگان که نیست قادر به استفاده از تمام 2019 بودجه در پایان از شرکت خود را در مهلت در اوایل سال 2020 است که به طور معمول در اواسط ماه مارس تا زمانی که این بیماری همه گیر آمار ایالات متحده آمریکا است.

• بیشتر وجود دارد راه خود را صرف سلامت FSA دلار است. Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل شامل چند ترفند به آنچه مصرف کنندگان می توانید خرید خود را با سلامت FSA دلار است. مصرف کنندگان می توانند با استفاده از پول برای خرید بیش از حد داروهای بدون نسخه و همچنین محصولات بهداشتی زنانه مانند تامپون و لنت ها است.

“IRS در تلاش است برای ایجاد انعطاف پذیری بیشتر می گوید:” Shobin Uralil از بنیانگذاران و اهسته بازمزمه ادا کردن از پر جنب و جوش. “بزرگترین قطعه ای از مشاوره است که برای کارکنان به درخواست کارفرمایان خود را چگونه برنامه های خود را طراحی شده است برای تعیین اینکه آیا این تغییرات برگزار خواهد شد.”

کارکنان باید در مواظب برای ارتباط از کارفرمایان خود را در مورد این طرح بازگشایی برای انتخابات جدید می گوید Speier از ویلیس برج واتسون.

اگر شما نگران هزینه های خود را به دلار, در نظر گرفتن استفاده از خدمات پزشکی از راه دور که واجد شرایط برای بازپرداخت از طریق FSAs, Uralil توصیه می کند.

وابسته به مراقبت از حساب

IRS به آرامش قوانین برای این حساب که اجازه می دهد تا پدر و مادر از کودکان کمتر از 13 به کنار تا آنجا که $5,000 برای پرداخت هزینه های روز, مراقبت های بعد و یا قبل از مدرسه, مراقبت از اردوهای تابستانی و یا نگهداری از کودکان. در حالی که بسیاری از مراکز مراقبت از کودکان در حال توقیف و پدر و مادر کار از خانه – خانواده ها ممکن است هزینه های بسیار کمتر از آنها انتظار می رود در این هزینه ها.

نمایندگان جدید قوانین اجازه می دهد تا کارفرمایان به بازگشایی ثبت نام برای این برنامه. در آن صورت پدر و مادر می تواند به کاهش مقدار آنها را کنار بگذارند در این حساب مثلا. اما همان گرفتن امر به عنوان با سلامت FSAs: آن را به کارفرمای خود را به این گزینه در دسترس است.

Pretax رفت و آمد دلار

فراموش نکنید که در مورد pretax برنامه ای برای رفت و آمد و هزینه های که کارفرمای شما ممکن است ارائه برای کمک به کاهش هزینه پارکینگ قطار و مترو و دیگر هزینه های رفت و آمد – هزینه های است که کمتر به کارگران تحمیل از آنجا که بسیاری از کارفرمایان خواسته کارگران خود را به ارتباط از راه دور در میان همه گیر.

این برنامه اصلا “استفاده از آن و یا از دست دادن آن” حکومت و پول کسر شده از چک های خود را به صورت ماهانه. در این مورد آن است که کارگر به درخواست کارفرما به توقف کسر. در غیر این صورت شما ممکن است از دست دادن پول.

“اگر شما نمی پارکینگ در محل کار فراموش نکنید که برای خاموش کردن خود هزینه رفت و آمد” Speier می گوید. “اگر شما در حال حاضر پرداخت می شود, پارکینگ, آن را تقریبا از بین رفته اند.”

Aimee Picchi یک کسب و کار روزنامه نگار که به نظر می رسد در نشریات از جمله ایالات متحده آمریکا امروز CBS اخبار و گزارش های مصرف کنندگان. او تقریبا یک دهه پوشش فن آوری و رسانه های خبری بلومبرگ. شما می توانید پیدا کردن خود را در توییتر @aimeepicchi.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>