کرنل فوتبال مرتکب لگد کردن تیم پس از استفاده از N-word on Snapchat

یک ستاره در حال اجرا بازگشت از Morristown, N. J. شده بوت از کرنل تیم فوتبال پس از او ضبط شده با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن پست تایید کرد.

Nate Panza بود که میله میله برای حضور در کرنل در پاییز پس از عجله برای بیش از 1200 متری و 17 touchdowns در سال آخر خود را در موریستاون-ریش شنیده می شد گفت: “f–k که n–r” در یک اسنپ چت تصویری ثبت اوایل صبح روز یکشنبه و پس از آن مشترک به دیگر رسانه های اجتماعی.

یک shirtless Panza خاموش بود-صفحه نمایش زمانی که او شنیده شد گفتن که لکه دار کردن. او پس از آن می تواند دیده می شود در فیلم درخواست همکلاسی خود در پشت دوربین آدم Giaquinto نه برای ارسال این ویدئو.

Giaquinto سپس با استفاده از N-word اشاره به جورج فلوید, این مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس آمریکا در مینیاپولیس که مجموعه ای فعال در سراسر کشور تظاهرات نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

Panza سپس می گوید Giaquinto “شما نمی توانید می گویند که.”

Panza حذف شده خود را در حساب های رسانه های اجتماعی اما دیگران به اشتراک گذاشته ،

“کرنل فوتبال ساخته شده بود آگاه از ویدئو در اوایل بعد از ظهر یکشنبه” اندی Noel, مدیر ورزش و تربیت بدنی در دانشگاه کرنل در بیانیه ای گفت: به پست. “پس از مشاهده این سر مربی تیم فوتبال, دیوید آرچر تصمیم به لغو این فرد را برای پیوستن به این تیم در پاییز. وجود دارد هیچ جایی برای این رفتار در کرنل دو و میدانی.”

هشدار: این ویدیو حاوی گرافیک زبان

این Cornell Daily Sun دانشجو روزنامه برای اولین بار بود که به گزارش Panza حذف شد از تیم فوتبال.

“یک ویدئو گرفته شده از من با استفاده از یک کلمه است که توهین آمیز و مضر” Panza نوشت: در بیانیه ای به روزانه خورشید. “کلمه دارای سابقه ای طولانی از ظلم و ستم به صورت سیاه و سفید جامعه و به سادگی اشتباه است. من دل من صدمه دیده مردم; کسانی که من می دانم و کسانی که من نمی. من مسئولیت کامل برای اعمال من… من باور نمی کنم که زبان من که شب راستا با که من سعی کردم به عنوان یک فرد, ارزش, من زندگی می کنند و یا شیوه ای که من انجام داده اند خودم را به عنوان یک ورزشکار. واکنش فوری من به تصویری بود که برای رسیدن به کل دبیرستان به جامعه ارائه صمیم من عذر خواهی.”

این @blackatcornell حساب توییتر و همچنین به عنوان یک سازمان دانشجویی به نام کرنل دانش آموزان به صورت سیاه و سفید زندگی را کمک کرد این ویدئو به نور و خواسته مردم را به اطلاع کرنل دولت.

معلوم نیست در این زمان که آیا Panza را با پذیرش وضعیت به Dyson دانشکده حسابداری و مدیریت دست نخورده باقی خواهد ماند.

Giaquinto رهبری به دانشگاه ریچموند که توییتی که این امر می تواند بررسی تصویری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de