پلیس تساوی تفنگ در ستاد’ Bashaud Breeland در دلخراش دستگیری تصویری

تصاویری که از Bashaud Breeland سه شنبه بازداشت و این نشان می دهد که نزدیک به فاجعه بودن نتیجه است.

روسای’ پشت دفاعی مقاومت گرفته به دستبند در کارولینای جنوبی توسط یک York کشور کلانتر معاون دفتر و تفنگ داشتند اشاره کرد و صورت خود را قبل از اینکه در نهایت گرفته شده است که در این ویدئو به دست آمده توسط TMZ ورزشی نشان داد.

Breeland در حال حاضر رو به یک چهار بازی تعلیق جداگانه ماده تخلف از NFL.

افسر تهدید به استفاده از یک تیزر در Breeland به عنوان NFL بازیکن حاضر به رفتن بی سر و صدا و پس از Breeland در ادامه به تلاش او اسلحه کشیده شده بر او را.

“به من اجازه دیدن دست های خود را! … من بازی نیست!” افسر فریاد زد.

Breeland بود به اتهام مقاومت در برابر بازداشت حمل و نقل الکل با مهر شکسته در خودرو باز ظرف آبجو یا شراب در یک خودرو در اختیار داشتن 28 گرم یا کمتر از ماری جوانا یا 10 گرم مخلوط و رانندگی بدون مجوز.

او در توئیتر خود نوشت: “من واقعا در یک پمپ گاز رو روش توسط دو پلیس کشیده تا آنها پرتاب چیزی است که من به پلیس کشیده که پلیس را دیدم. من یکی از بازداشت شوخ طبعی اتهامات که واقعا باید شارژ شود.”

صدای جیر جیر از آنجا حذف شده است.

روسای ماند مادر در این حادثه تا روز جمعه زمانی که مربی اندی رید پاسخ به سوالات به عنوان بخشی از یک دیجیتال کنفرانس مطبوعاتی.

“من به او صحبت کرد,” رید گفت. “در حال حاضر ما به شما اجازه این بازی را با اجرای قانون طرف از همه چیز و ارزیابی آن از وجود دارد.”

Breeland نمایندگی خطاب به قسمت به عنوان به خوبی.

“در آن زمان از این برخورد با قانون اجرای آقای Breeland ترک یک ایستگاه گاز فروشگاه پس از ساخت یک قانونی خرید” وکیل مدافع وی گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “لحظات پس از بازگشت به وسیله نقلیه خود را یک سال 2020 Range Rover با مدرک معتبر موقت کاغذ برچسب ها مأموران اجرای قانون با نزدیک شدن آقای Breeland کشید و سلاح های خود را.

“ما مشتاقانه منتظر بررسی که چرا این سطح از نیروی لازم بود. Bashaud Breeland بی گناه است مگر اینکه خلافش ثابت. ما مشتاقانه منتظر به حقیقت آینده رو به جلو است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>