‘به طور بالقوه حاوی اطلاعات گمراه کننده’: توییتر واقعیت-چک مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها

واشنگتن – توییتر واقعیت-بررسی و نامگذاری برخی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پست به عنوان گمراه کننده در روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ گفت: توییتر بود “دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.”

توییتر است که تهمت های مورد علاقه پلت فرم به پست كلیك كنید انداز خود را به میلیون ها نفر از پیروان اضافه شده هشدار در عبارت زیر دو تا از صدای جیر جیر خود را که در آن رئیس جمهور تصریح کرد ادعاهای بی اساس در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای را خواستار آنها را “جعلی” در حالی که همچنین پیش بینی می کند که “جعبه پست الکترونیکی خواهد بود دزدیدند.”

هشدار عبارت آمده است: “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای.” وقتی کلیک بر که باز می شود یک توییتر “لحظات” صفحه که شامل اخبار و چک حقیقت در مورد تهمت را ادعا می کند.

بیشتر: جمهوری خواهان و دموکرات فشار پیش در رای گیری غایب حتی به عنوان برگ برنده انفجار میشیگان بیش از آن

هدر می خواند: “مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر به یک انتخابات تقلب.’ اما واقعیت-چکرز می گویند هیچ مدرکی وجود ندارد که پست الکترونیکی-در برگه مرتبط به تقلب انتخابات.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که کالیفرنیا را ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای به هر کسی زندگی در دولت, مهم نیست که آنها چه کسانی هستند و یا چگونه آنها وجود دارد.’ در واقع تنها ثبت نام رای دهندگان را دریافت برگه های رای. هر چند تهمت هدفمند کالیفرنیا پست الکترونیکی-در برگه های رای در حال حاضر در حال استفاده در برخی از ایالت ها از جمله اورگان یوتا و نبراسکا.”

توییتر سخنگوی کتی Rosborough گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که دو توییتهایی “به طور بالقوه حاوی اطلاعات گمراه کننده در مورد رای گیری فرآیندهای شده اند و برچسب به ارائه اضافی بافت اطراف پست الکترونیکی-در برگه های رای. این تصمیم در راستای رویکرد ما به اشتراک گذاشته شده در اوایل این ماه.”

بیشتر: 20 قانونگذاران جمهوریخواه کنگره فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر مجلس نانسی پلوسی بیش از پروکسی جدید سیستم رای گیری

رسانه های اجتماعی پلت فرم قبلا اظهار داشت که آنها شروع به استفاده از این “برچسب ها و پیام های هشدار دهنده برای ارائه توضیحات اضافی و یا توضیحات در شرایطی که خطرات ناشی از آسیب های مرتبط با یک صدای جیر جیر در حال کمتر شدید اما در جایی که مردم هنوز هم ممکن است اشتباه یا گمراه محتوا.”

Rosborough گفت: این اولین بار است که توییتر به برچسب هر یک از مغلوب ساختن پیشی جستن پست به عنوان گمراه کننده است.

بیشتر: HHS watchdog کریستی Grimm دفاع coronavirus گزارش PPE کمبود انتقاد با تهمت

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سایت های رسانه های اجتماعی است “گفت: من بیانیه در پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر به فساد گسترده و تقلب نادرست است و بر اساس واقعیت-چک کردن توسط Fake اخبار سی ان ان و آمازون واشنگتن پست……..توییتر به طور کامل سرکوب آزادی بیان و من به عنوان رئیس جمهور نمی خواهد اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد!”

مغلوب ساختن پیشی جستن برچسب توییتهایی در پست الکترونیکی-در رای گیری به طور خاص هدف کالیفرنیا آمده و چند روز پس از حزب جمهوریخواه راه اندازی یک نبرد قانونی برای جلوگیری از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom از ارسال تمام رای دهندگان در دولت پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات پارلمانی این استدلال این حرکت خلاف قانون اساسی است و دعوت تقلب انتخابات.

کمیته ملی حزب جمهوری خواه ملی جمهوری خواه کنگره و کالیفرنیا از حزب جمهوریخواه واصل طرح دعوی در دادگاه روز شنبه برابر Newsom و وزیر خارجه الکس پدیللا در ایالات متحده دادگاه منطقه شرق کالیفرنیا.

بیشتر: جمهوری خواهان سو برای جلوگیری از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. Newsom از پستی آراء به همه رای دهندگان

در پاسخ به توییتر تصمیم براد Parscale تهمت را 2020 مدیر کمپین نوشت: در بیانیه ای اعلام کرد: “ما همیشه می دانستیم که دره سیلیکون می تونستم از همه متوقف می شود و مانع از تداخل با رئیس جمهور تهمت گرفتن پیام خود را از طریق به رای دهندگان. همکاری با گرایش جعلی رسانه های خبری ‘واقع چکرز’ تنها یک صفحه نمایش دود توییتر با استفاده از سعی کنید به قرض خود را آشکار سیاسی برخی از تاکتیک های غلط اعتبار.”

“دلایل بسیاری وجود دارد که برگ برنده های کمپین کشیده همه تبلیغات ما از توییتر ماه پیش و روشن خود تعصب سیاسی است که یکی از آنها” او ادامه داد.

بیشتر: مرد زن مرده از اواخر Scarborough کارمند می پرسد توییتر برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن, توییت, توییتر می گوید هیچ

توییتر تصمیم به برچسب توییتهایی آمد و مدت کوتاهی پس از سایت های رسانه های اجتماعی دریافت انتقاد و زیر یک مرد زن مرده درخواست از آنها برای حذف پست های مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال لینک از مرگ همسرش در سال 2001 به بحث میزبان نشان می دهد جو Scarborough برجسته تهمت منتقد.

Twitter پاسخ با بیانیه ای گفت که “عمیقا متاسفم در مورد درد این اظهارات و توجه آنها نقاشی هستند, هستند, باعث, خانواده,” اما نشان داد آن را نمی خواهد حذف هر گونه تهمت توييتها.

رسانه های اجتماعی سایت ramped تا برچسب های هشدار دهنده با سوال اطلاعات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کمک: ویلیام Cummings, David Jackson, نیکلاس وو جوی پادگان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>