کالج ها در حال مسابقه برای ایجاد یک حس جدید از حالت عادی.’ خواهد شد قوانین جدید COVID-19 تست کافی است ؟

سن دیگو — زمانی که دانش آموزان می رسند و در دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو در ماه اوت آنها را پیدا خواهد کرد coronavirus تست ایستگاه های استراتژیک کاشته شده در سراسر محوطه دانشگاه.

برای تعیین اگر آنها آلوده شده است آنها را با یک سواب dab آن با بینی لجن و گل و ترک نمونه در یک مجموعه جعبه. نوار کدهای با بسته خواهد شد مربوط به مدارک پزشکی شخصی و شماره تلفن همراه.

در عرض یک روز دانش آموزان انتظار می رود نتایج از طریق پیام متنی. برای کسانی که تست مثبت آن را مجموعه ای در حرکت یک پاسخ بزرگ سیستم است که شامل مراقبت های پزشکی انزوا و تماس با ردیابی.

Robert Schooley ارشد از بیماری های عفونی در بخش UC سان دیگو بهداشت گفت: طرح بازگشایی لقب بازگشت به یادگیری دارای چندین سناریو برای پردیس زندگی و نظارت نتایج را دیکته می کند که یکی از مدیران استقرار. محققان حتی جلو کوره را پوشش می دهد برای بررسی در پردیس فاضلاب برای coronavirus سطوح.

“ما می خواهیم که قادر به تنظیم آنچه ما به آنچه اتفاق می افتد” Schooley گفت. “ما باید پیوسته بسیار گسترده و چشم انداز از آنچه در جریان است با ما تست. و ما باور داریم که اطلاعات یک راه خوب برای تصمیم گیری.”

این پارادایم جدید در یکی از امریکا تقریبا 4,300 کالج ها و دانشگاه ها که در آن مدیران هستند با نگرانی و فشار دادن سر کلاس این سقوط در صورت غیر قابل پیش بینی همه گیر.

اولیه واکسن می تواند به طور چشمگیری کاهش استرس است. یک تجدید حیات عفونت — احتمالا همراه با یک شیوع آنفولانزای — مخالف را انجام دهد.

در حال حاضر مدرسه جمهور در حال شرط بندی بر روی یک smorgasbord ویروسی دستگاه های تست و کاملا rejiggered دانشگاهی با فرمت. تقریبا تمام دانشگاه های مشتری جلب کردن ترکیبی آموزشی — ترکیبی از بازی های آنلاین و کلاس های حضوری و دستورالعمل های دقیق برای اجتماعی فاصله و ماسک.

اما مقاومت برخی از استادان و کارشناسان بهداشت و درمان و دیگران که از ترس تست برنامه های ناکافی و یک کالج پارتی فرهنگ می تواند از بین بردن حتی بهترین پادمان.

“این است که همه terra incognita گفت:” تری Hartle معاون ارشد رئیس جمهور با شورای آمریکایی در آموزش و پرورش است. “آنها نمی این تدریس در کالج رئیس جمهور ، در هر گام آنها نمی توانست تصور یک سال پیش است.”

خرناس اطراف: به عنوان برخی از کشورهای بازگشایی مطالعه فاضلاب می تواند کمک به جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس

جاده پیش رو: ما یک سوم از راه را به طور گسترده ای در دسترس coronavirus واکسن, کارشناسان می گویند

مجازی dissections ایمنی تعهد و تست تست تست

آمریکایی کالج ها و دانشگاه ها ارائه پتری دیش شرایط برای coronavirus: هزاران نفر از مردم از سراسر جهان همگرا به زندگی, مطالعه, خوردن, کار و بازی در محله های شلوغ که در آن رفیع روشنفکری intertwines با مهمانی.

در حالی که جوانی باعث کاهش خطر مرگ از COVID-19 آن است که هیچ سپر دفاعی در برابر عفونت و انتقال است. یوتیوب فلفلی با ویدئوها از کالج سن آمریکایی ها نادیده گرفتن بهداشت عمومی راهنمایی در میله, استخر احزاب و مکانهای دیگر. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر می گوید: افراد جوان در حال رانندگی افزایش موارد در جنوب و غرب است.

هفته گذشته CDC پیف-poohed برنامه ای برای تست همه دانش آموزان و کارکنان از بازگشت به دانشگاه گفت: آن نشده است مورد مطالعه قرار گرفته و از مزایای آن ناشناخته است. “بنابراین CDC توصیه نمی ورود تست از همه بازگشت دانشجویان دانشکده و کارکنان است.”

UCSD و دیگران اختلاف نظر دارند. همان روز دانشگاه کرنل جمهور مارتا Pollack همكاري وال استریت ژورنال ستون استدلال مدرسه یک شانس حاوی ویروس با ارائه در کلاس های حضوری و تست جامع.

“برای بسیاری از دانشگاه ها بسته شدن محوطه دانشگاه برای دانشجویان است که احتمالا امن ترین گزینه وجود نگرانی هایی است که دانشجویان ممکن است به رعایت بهداشت عمومی دستورالعمل,” او نوشت. “به این دلیل که در بسیاری از کالج ها دانش آموزان را جمع آوری و در اطراف دانشگاه که آیا برای برگزاری کلاس های حضوری و یا آنلاین است.”

به حدی دانشگاه های متفاوت روش برای سقوط یک ماده در چرخش است.

کل دانشگاه ایالتی کالیفرنیا سیستم اعلام کرد که بیشتر در کلاس های حضوری را تعطیل میان یک سوئیچ برای کنترل از راه دور یادگیری است. دیگر دانشگاه های مشتری جلب کردن آنها بازگشایی — هر چند عمدتا از طریق دوره های آنلاین.

در هر صورت, مدارس, انواع طرح برای مقابله با COVID-19.

دانشگاه آلاباما یک رنگی سیستم — سبز و زرد و نارنجی و قرمز — اعم از از به طور کامل باز به محدودیت شدید در دسترسی.

Gettysburg, کالج در پنسیلوانیا یک کالبد شکافی مجازی گزینه برای آناتومی کلاس. مدرسه به دست آمده دو 8-پا تصویری جداول حاوی 3-D بدن است که می تواند برش را با انگشت لمس با دسترسی از راه دور در دسترس است.

کالوین در دانشگاه میشیگان برش مقابله با تجاری آزمایشگاه با تخفیف coronavirus تست.

دانشگاه بوستون است راه اندازی گرد و خاک-تست برای دانشجویان و استادان. پروفسور کاترین Klapperich مدیر آزمایشگاه برای تشخیص و مراقبت های بهداشتی جهانی فن آوری است که با تکیه بر 17 سال تحقیق به راهنمای بازگشایی 35,000 دانش آموزان است.

“ما در حال حاضر برنامه این است که هر کسی که می خواهد تست خواهد شد که آن را در دسترس در پاییز” Klapperich گفت. “در این زمان آن را به یک برنامه داوطلبانه. که ممکن است تغییر کند.”

و دانشجویان و کارکنان در دانشگاه را ملزم به امضای تعهد ايمنی و مسئوليت. رئیس جمهور میچ Daniels عهد را به طور کامل بازگشایی دانشگاه و راه اندازی یک سایت تلاش برای پرداخت هزینه وسایل ایمنی از جمله یک مایل از جنس پلکسی گلاس.

Daniels’ خوشبینی نیست به اشتراک گذاشته شده توسط تمام کارکنان است. با توجه به Inside Higher Ed, بررسی های اخیر از 7000 پوردو هیات علمی ، کارکنان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی نشان داد که 62 درصد احساس می کنید حداقل تا حدودی ناامن آموزش این سقوط و 92 درصد عدم اعتماد به نفس است که دانش آموزان را به لحاظ اجتماعی فاصله در خارج از کلاس درس.

در نظر قطعه برای داخل بالاتر اد فلسفه استادان ایرینا Mikhalevich و راسل پاول ادعا که “عجله برای بازگشایی” بدون واکسن ارزش مالی بیش از سلامت عمومی است.

“بسیاری از دانشگاه ها هستند رو بیولوژیکی و اخلاقی از این یک بار در یک قرن همه گیر و نه آنها شناخت محدودیت های زمان ما, پزشکی, تکنولوژی,” آنها نوشت. “تفکر جادویی به ندرت افزایش می دهد به لحاظ اخلاقی صدا و یا محتاطانه سیاست.”

کمبود باقی بماند: با وجود هشدارهای آمریکا آماده نبود با ماسک برای کوروناویروس. در حال حاضر آن را خیلی دیر شده

Mitch Albom: افراد جوان و میله یک دستور برای کوروناویروس. آماده, مجموعه, شیوع.

آموزش عالی اضطراب

برای نزدیک به 20 میلیون دانشجویان دانشگاه و همچنین به عنوان پدر و مادر و استادان عدم اطمینان می تواند طاقت فرسا خواهد پردیس مسکن امن است ؟ توسط کافه تریا باز ؟ من باید به تعویق انداختن مطالعات و فقط در خانه بمانند?

در نظر گرفتن وضع اسفناک سیمونا Capisani که به تازگی به دست آورده دکترای خود را در فلسفه از دانشگاه کالیفرنیا در ارواین. او برنامه ریزی شده است برای شروع یک بورس تحقیقاتی در دانشگاه هاروارد در ماه سپتامبر می آموزد جامعه کلاس های دانشگاه در کنار و زندگی با شریک زندگی خود را در دانشکده مسکن در UCSD.

Capisani گفت: زندگی خود را در انتظار نگه داشته به عنوان او در انتظار کلمه در مورد اینکه آیا برای نقل مکان به ایالت ماساچوست و یا کار از راه دور از کالیفرنیا.

در عمیق تر در سطح او گفت: COVID-19 تحمیل افتضاح انتخاب عالی آموزش و پرورش: از سرگیری کلاس های منظم خطرات بهداشت عمومی اما مجازی آموزش ممکن است تضعیف آموزشی محصول و خطر اندازد یک مدرسه آینده مالی.

“همه این موسسات در یک وضعیت غیر ممکن است,” Capisani گفت. “آنها را به نفع شک آنها در حال خرید زمان برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد. اما قرار دادن باور نکردنی استرس در دانشجويان و اساتيد.”

مدارس که درهم برای مقابله با کروناویروس در ماه مارس در حال حاضر مسابقه به ایجاد آنچه شورای آمریکایی در آموزش و پرورش خواستار “یک حس جدید از حالت عادی.”

در یک ممکن است در بررسی انجام شده توسط شورای 90 درصد از دانشگاه های رهبران که در پاسخ گفت: آنها به احتمال زیاد به سر کلاس های حضوری در پاییز. .

برای رسیدن به این هدف مدیران باید تبدیل به دانشگاه تخصص: طوفان مغزی. فقط در مورد هر دانشگاه به اطلاع عموم روبان آبی مطالعات دستورالعمل ها و بازگشایی برنامه های پر اب و تاب با نام.

در حالی که وجود دارد هیچ یونیفرم, استاندارد, برای, تست, مسکن قرنطينه و یا اقدامات دیگر برنامه های به اشتراک گذاری برخی از اصول کلیدی.

اکثر دانشگاه coronavirus قصد دارد اعلام کند که سلامت دانش آموزان و کارکنان شماره 1 نگرانی است. همه طلسم کردن برخی از سطح از تست. همه توصیه تشویق و یا نیاز به ماسک و اجتماعی فاصله.

سهم شیر بر مطالعات آنلاین به جز آزمایشگاه و کلاس های که باید انجام شود در فرد است. بسیاری از مدارس را کاهش و سقوط خود را می شکند افزود: شب کلاس ها و اقدامات برای کاهش کلاس درس اندازه.

کسانی که با برنامه های ورزشی بین دانشکده ها در یک هیجان بدانند چه اتفاقی خواهد افتاد به NCAA بازی ها به خصوص فوتبال است که کلید به شناسایی بسیاری از دانشگاه ها و منابع مالی دیگر ورزشی در بزرگترین مدارس.

پل رومر, یک برنده جایزه نوبل اقتصاد و استاد در دانشگاه نیویورک در تمسخر CDC توصیه در برابر تست جامع و گفت: این سازمان ارائه شده “نه منطق و نه شواهد برای حمایت از آن مایه می گیرد مقاومت است.”

دانشگاه ها پتانسیل رشد برای COVID-19, او گفت:, اما آنها همچنین می توانند رهبران در مبارزه با آن. کلید گفت که نیاز به تست برای هر کسی که در دانشگاه و جداسازی کسانی که آلوده می شوند. برای کسانی که تمایلی Romer گفت: این پیام باید روشن شود: “شما خوش آمدید در محوطه دانشگاه.”

بسیاری از برنامه های دانشگاه رفتن نیست که.

عملا هر جنبه ای از پردیس زندگی تغییر خواهد کرد

کالج آمریکایی انجمن سلامت و توسعه یک طرح است که نشان می دهد این کار بسیار دشوار لمس تقریبا هر جنبه ای از زندگی در دانشگاه.

دانشجو باید مسکن وفراهم اغلب بین بردن اتاق های مشترک و ایجاد نسخه پشتیبان تهیه خوابگاه برای کسانی که آلوده می شوند و یا تحت قرنطینه. اعضای هیات علمی و کارکنان نیاز به تجهیزات حفاظت شخصی. خدمات مربوط به فراشی باید کارکنان تا برای دیدار با جدید تمیز کردن پروتکل های. سیستم های کامپیوتری نیاز به قدرت بیشتر و امنیتی برای ارائه آنلاین.

حس جامعه: تاریخی سیاه و سفید کالج مبارزه برای بقا, بازگشایی, در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

هر تغییر ایجاد وثیقه مشکلات. سالن های غذاخوری برای مثال باید برای از بین بردن صف های طولانی و پیکربندی مجدد خدمت و ناهارخوری — اگر آنها باز باقی می ماند. این انجمن بهداشت خواستار روزانه دما چک برای کارکنان به طور منظم تمیز کردن عمیق اجرای اشغال محدودیت ها و سخت اجتماعی فاصله.

بسیاری از این تغییرات را گران هستند و آنها در حال ضربه زدن به بودجه مدرسه خونریزی قرمز از قطره در ثبت نام دولت از بودجه و کمک های مالی.

Hartle گفت: او نمی داند که از هر نهادی که قصد دارد برای از سرگیری عملیات این سقوط بدون تغییرات عمده.

آزادی دانشگاه انجیلی مدرسه در اونورتر ویرجینیا شد بنا به گزارش یک پرت اوایل سال جاری زمانی که رئیس جمهور جری فالول جونیور استقبال بیش از 15000 مسکونی دانش آموزان پس از رخصتی بهار.

که باعث یک واکنش از دانشجویان و استادان. فالول تجدید نظر پس از رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم ممنوع گردهمایی بیش از 100 نفر است.

فالول اعلام شده در مارس 8 که آزادی را “بحران طرح پاسخ” برای COVID-19 باید “یک مدل برای دیگر موسسات به دنبال در آینده است.”

اسکات بره دانشگاه, معاون ارشد ارتباطات و نمی خواهد به طور مستقیم آدرس که آیا این طرح شامل تست جامع برای کوروناویروس. نه او طلسم آزادی به نیت این سقوط و گفت: “که به تعیین و اعلام کرد.”

در Calvin دانشگاه یک مدرسه مسیحی در میشیگان جمهور Michael Le Roy گفت: او شروع به تحقیق در مورد یک برنامه تست در آوریل. یک استاد شیمی با اشاره او را به یک آزمایشگاه محلی است که به کارگردانی او را به یک شرکت به نام مارپیچ تشخیص است.

نتیجه Le Roy گفت که همکاری: Calvin دریافت خواهد کرد هزاران نفر از coronavirus آزمون در یک ترجیح داده در حالی که نرخ مارپیچ می شود تبلیغات.

در ضمن Le Roy گفت: Calvin کمک به توسعه یک COVID-19 راهنمای منتشر شده توسط میشیگان مستقل کالج ها و دانشگاه ها. همه گیر بازگشایی راهکار boils پایین به آزمایش ماسک و اجتماعی فاصله.

“اگر شما می خواهید برای آمدن در محوطه دانشگاه این است آنچه شما باید انجام دهید,” Le Roy گفت. خواست در مورد اجرای او اشاره کرد وجود دارد دیوارهای اطراف محوطه دانشگاه.

تقریبا تمام کالج بازگشایی برنامه های استرس است که عدم اطمینان از این بیماری همه گیر نیاز به انعطاف پذیری برای گسترش یا قرارداد عملیات.

در دانشگاه آریزونا رئیس Robert C. رابینز, یک پزشک, ساخته, اخبار در اواخر ماه آوریل با گرفتن خون کشیده شده برای آزمایش به عنوان او اعلام کرد توسان پردیس را به طور کامل بازگشایی Aug. 24. در حال حاضر با کروناویروس به سرعت در حال گسترش در آریزونا رابینز است که با داشتن افکار دوم. در طول یک جلسه در اواخر ماه ژوئن گفت: “اگر من تا به حال به می گویند امروز که ما باز است ؟ هیچ.”

ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

مقابله با عدم اطمینان’

در UCSD وسیع پردیس و مشرف به اقیانوس آرام “بازگشت به یاد” طرح اذعان “عدم اطمینان” در مورد سه ماهه پاییز: “این یک احساس ناراحت کننده برای بسیاری از ما نیاز به انعطاف پذیری زیادی صبر انعطاف پذیری و فضل است.”

نشانه های ترغیب دانش آموزان به مسئول مورد COVID-19 فاصله همراه گردشگاهها. تقریبا هر ورودی ساختمان ویژگی های مشابه پوستر و وب سایت دانشگاه شامل یک پیچ و خم از قوانین.

دانش آموزان انتظار می رود به صفحه نمایش خود را برای علائم هر روز و تست شده برای coronavirus گهگاه. کسانی که از خارج از کشور صورت 14 روز در قرنطینه. درس و سخنرانی خواهد بود محدود به 50 نفر از دانش آموزان و یا نصف ظرفیت هر کدام که کوچکتر است.

تحت هیبرید آموزشی سیستم حدود 30 درصد از UCSD را 4,750 سقوط دروس ارائه شده در کلاس های درس. تقریبا تمام خواهد شد به صورت زنده آنلاین.

در محوطه چمن است که بکر سبز از عدم استفاده از دانشجوی سال دوم کوپر Lachenbruch dribbled یک توپ فوتبال و mulled این ایده از دوره های آنلاین. آنها به نظر می رسد مانند “کمتر تجربه یادگیری او گفت:” اما قابل فهم مجدد.

Lachenbruch گفت آکادمیک خود احساس وحشت و نگرانی است مرکب ناامیدی که 2020 فوتبال فصل به نظر می رسد به لغزش دور. UCSD باید OK وی افزود: به دلیل آن را نه یک حزب و مدرسه و دانش آموزان جدی خواهد شد نگاه کردن به یک دیگر: “هر کس متوجه می شود ایمنی مهم تر از آنچه که شما ممکن است می خواهم به انجام به عنوان یک فرد.”

Hartle با شورای آمریکایی در آموزش و پرورش گفت: رفتار ممکن است مهم ترین پویا — و بزرگترین ناشناخته — به عنوان دانشگاه شروع به بازگشایی ماه آینده.

“در پایان روز,” او گفت: “مقدار زیادی از آن می گذرد بستگی به افراد جوان نشان دادن اختیار و حس خوب.”

سریع ناهموار گسترش: ما در coronavirus در 8,500 کدهای پستی در سراسر امریکا است. در اینجا آنچه ما در بر داشت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>