کالج, فوتبال, مربی 1.1 میلیون دلار خریداری تجسم مسخره روند

در سال 1932 فیلم “اسب پر” Groucho Marx — در نقش هاکسلی کالج جمهور جدید استاد کوئینسی آدامز Wagstaff — به یک نتیجه می رسد: “مشکل این است که ما غفلت فوتبال برای آموزش و پرورش!”

هفته گذشته پس از اتهامات او نژادپرستانه نظرات دانشگاه Iowa football مطبوع مربی کریس دویل استعفا داد و به لحن یک 1.1 میلیون دلار خریداری. یک مربی تهویه پرداخت 1.1 میلیون دلار در قطع.

که در آن ما اعمال می شود از کار اخراج شدند ؟

آیووا در بخش بزرگی از بودجه توسط دولت در سال های اخیر در مالی بد شکل است. همه گیر اضافه شده به آن است. در ماه مارس دولت بیکاری بالغ رز از 49,300 به 63,500. شماره فروردین و اردیبهشت به طور کامل انتظار می رود به رشد است.

قبل از همه گیر کالج خونریزی بود پول است. از یک سال 2018 گزارش در آیوا سیتی پرس-شهروند:

“این سپتامبر, نهاد رهبران در حال انتظار برای درخواست حمایت بیشتر از Iowan سیاستمداران است.

“با استناد به یک نیاز و قابل اعتماد برای بودجه پیشنهاد تنظیم به بررسی آیووا Board of Regents این ماه می پرسد برای 7 میلیون دلار بیشتر دولت در تخصیص بودجه برای آموزش و پرورش عمومی صندوق برای سال بعد. این درخواست پس از متوالی midyear کاهش بودجه موجب مسئولان دانشگاه به توقف ساخت و ساز و شاتر طولانی مدت در مراکز در محوطه دانشگاه.

“دولت تخصیص بودجه را تا حدود 29 درصد از UI عمومی آموزش و پرورش صندوق که نشسته است در اطراف $745 میلیون این مدرسه در سال است.”

اما وجود دارد هیچ چیز منحصر به فرد در اینجا. شما ممکن است پول کافی برای گرم کردن خوابگاه یا نور درس آموزش دانش آموزان و یا حتی پرداخت متولیان اما همیشه وجود دارد شمع از پول برای فوتبال و بسکتبال — حتی 1.1 میلیون دلار برای یک مربی تهویه را ترک کنند.

و در حال حاضر اجازه پرداخت ورزشکاران! با چه ؟ از کجا ؟ اعطای آنها را کامل سوار و شش سال به فارغ التحصیل کافی نیست. پس از همه آنها استخدام به بازی توپ. به ترک با یک حلال کالج آموزش و پرورش خواهد بود اتفاقی و تصادفی.

در ضمن NFL و NBA در حال حاضر ضعف بازیکنان که ارتباطی و مالی و مهارت های اجتماعی آن را غیر ممکن به باور آنها با حضور در کالج اجازه دهید به تنهایی matriculated.

که یک نظر که تقریبا روزانه قابل اثبات واقعیت است.

و آیووا در حال حاضر بیشتر حکومت از استثنا. راتگرز دولت مدرسه است که در روند تخمگذار کردن یا furloughing بیش از 450 دانشگاهیان دبیر و کارگران تعمیر و نگهداری. در عین حال ده ها میلیون نفر همچنان در پرتاب — دست — در RU تیم فوتبال.

هفته گذشته راتگرز راه اندازی آنلاین جمع آوری کمک. نه برای کمک های مالی از دانش آموزان و یا furloughed و گذاشته و کارکنان اما برای ورزشی بخش.

هنوز هم به عنوان نرخ بیکاری در مجموع تقریبا در هر دولت تورم بالاترین پرداخت کارکنان دولت توسط میلیون ها نفر ادامه به بخش من در کالج فوتبال و بسکتبال مربیان است. کسانی که حضور در دانشگاه در تعقیب یک آموزش و پرورش — کسانی که باید بالا و شاید تنها اولویت — تبدیل شدن به همچنین-rans در پایان از پول.

و اگر شما در حال استخدام از ميانگين خیابان و شما نمی آن را به عنوان یک حرفه ای شما در حال بازگشت, بی سواد, که نا امید کننده است. که در آن دانشجویان انتظار می رود به رشد پس از فارغ التحصیلی کالج, کسانی که بهره برداری را به نفع خود ballgames باید به اوج خود رسید و در 22 یا 23.

و چرا همان 40 و یا پس کالج سالانه جذب و یا تولید جنایتکاران ؟ تصادف است ؟ هیچ دلیلی برای تغییر وجود دارد و اگر به قدرت به تقاضای تغییر دهید.

من نوشته ام قبل از این و من قویا باور کنید: D-I مدارس و خود را رئیس جمهور می تواند با موفقیت با دفاع از اتهام اخاذی با تهدید.

خودخواه بازیکنان نشان هیچ چشم تصویر بزرگ

کتاب آشپزی جدید از: “دستور العمل برای فاجعه” زیرنویس “اگر مردم نیست بلوف میزند?”

اگر حتی 20 درصد از کسانی که ایمیل این ستون به ادعای آنها با انجام ورزش با توجه به تمام insanity — سیاست حرص بازداشت و عدم وجود رهبری قوی — که فراگیر, MLB, NFL و NBA نیست شوخی و آنها نمایندگی در سراسر کشور محکومیت 20 درصد که یک تن.

اما آنها هنوز هم برای اعطا گرفته شود.

به عنوان مثال وجود دارد هیچ کس به اندازه کافی نزدیک به جمال آدامز به او بگویید که این همه در مورد او ؟ که مردمی که دیگر همه چیز به نگرانی در مورد به خصوص در حال حاضر از چگونه بسیاری از میلیون ها نفر او پرداخت می شود و یا جایی که او بعد بازی ؟ آیا او فکر می کنم عمومی خود را تهدید و قولنج افزایش محبوبیت خود احترام رتبه?

Kyrie Irving بسیار ناراضی او را فراهم می کند به روز رسانی روزانه. ما را به رنج می برند با ابراز تاسف از پایه-و-مطرح برایس هارپر?

عمومی بی قید و شرط ارادت به ورزش از دست دادن به شرایط فعلی. همچنان که ارادت مسلم می تواند کشنده باشد.


لغو فرهنگ بدست یکی از سمت راست. آن را هنوز هم به نظر می رسد غیر ممکن است با توجه به این که در سال 1996 او به حالت تعلیق توسط MLB برای ساخت open-air N-دقت نژادپرست و طرفدار هیتلر اظهارات ضد یهودی اما سینسیناتی سنت اورسولا آکادمی به نام علم بال و یک ورزشگاه برای قرمز’ صاحب حاشیه Schott. نام او به زودی برداشته شود.

دانشگاه سینسیناتی ممکن است آینده. رهبری urgings سیاه UC پارچ ناتان مور و یهودی UC گراد و سابق اتحادیه عمده Kevin Youkilis UC “در حاشیه Schott ورزشگاه” نیز ممکن است تغییر نام داد.

Francesa ارائه ویژه McCartney B-داستان روز

با توجه به این که مایک Francesa است دیرنه نام-dropper و لافزن من نمی دانم که چگونه او پیدا نشده زمان به ما بگویید اما پنج شنبه, پل مک کارتنی 78 تولد Francesa به یاد می آورد زمانی که از او پرسیده شد که به حالت نشسته در کنار مک کارتنی در یک بازی نیکس. در حاصل کار دو تیم گفت: Francesa, مک کارتنی از او خواست به ژست برای عکس با او را به خاطر همسرش از جزیره بزرگ Francesa فن.

دوشنبه, او تصمیم گرفت تا در نهایت به اشتراک گذاری این داستان — به عنوان اگر او نمی خواهد که افتخار در مورد آن روز بعد.


چگونه باید خود را با کابل به سیستم تماس خود را بازگشت: خواننده جان مایرز ارسال یک فاکتور که در آن او نوشت: “بدون پرداخت خواهد شد تا زمانی که من دریافت یک تماس از خدمات به مشتریان است.” یک هرزه خدمات به زودی به نام.

سلام HBO! چگونه در مورد rebroadcasting که دو قسمت 1991 بیس بال کلاسیک “بود که آن را یک بازی است.” هنوز هم پیشی خاص است.

با 10 ژوئن مرگ از 17 سال بزرگ-اتحادیه Claudell واشنگتن خواننده داگ Bader به یاد می آورد که واشنگتن شناخته شده بود برای بی دقتی دفاع: “به عنوان یک بازدید از, بازیکن, بازگشت او به بازی میدان در برابر White Sox در Comiskey که در آن کسی در این نزدیکی هست bleachers نمایش داده می شود نشانه آن است که بخوانید, ‘واشنگتن خواب در اینجا.’ “

اگر MLB رزومه که توپ را غارت مانفرد انتخاب می کنید ؟ به طور منظم بیس بال و یا سوابق-فوق العاده خانه اجرا می شود و یا strikeouts به توپ ؟

خواننده بن گرینبرگ در این پیشنهاد به MLB پوشیدن, شرکت, تبلیغات بر روی لباس خود را: “آیا Astros بود اسپانسر شده از طرف انرون?”

بنابراین من از عموی من “است آن را تلفظ هاوایی یا Hav-من-ee?” او می گوید آن را “ک-من-ee.” من می گویند “متشکرم.” او می گوید: “شما vel-com.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de