کریس Brickley کول آنتونی مربی از او 16 ساله بود خوشحال بود توسط گارد نقطه را قرنطینه درخواست.

منهتن محصول خواسته Brickley اگر آنها می تواند صیقلی کردن نوار خود را underachieving دانشجوی سال اول فصل در کارولینای شمالی از طریق زوم.

این یک ابزار یادگیری مناسب در طول بیماری همه گیر کوروناویروس جلوگیری از آنها را از زندگی, آموزش.

“ما به تماشای کل UNC فصل دوباره گفت:” Brickley سابق نیکس player توسعه هماهنگ از سال 2013 تا 2016. “که خیلی باحال بود. که حتی ایده من – به صداقت. من رویکرد بازیکنان زیادی در مورد “اجازه می دهد تا این کار را با پروژه های کوچک.’ اما او به من آمد. آن را نشان داد او را یک دانش آموز از این بازی است. و او می خواست به یک نگاه در مورد چگونه او می تواند انجام داده ام بهتر از بلوغ نظر.”

آنتونی بینی قرعه کشی انتخاب در ژوئن 25, NBA draft – میله میله در هر نقطه از شماره 5 تا 15 در مدل پیش نویس. “من نمی دانم که بسیاری از قرعه کشی بچه ها که می خواهم به انجام است که با زمان خود” Brickley گفت. “او آموخته تن است.”

Brickley است کارملو آنتونی دیرین مربی و در حال حاضر یکی دیگر از آنتونی با نیکز روابط به داماد است. پسر سابق خرت گارد گرگ آنتونی مختلف کلاله متصل به او را پس از پاره شدن یک منيسک در زانو خود را در ماه دسامبر.

Cole Anthony Knicks NBA Draft
کول آنتونیگتی ایماژ

“برداشت من این است که شما تا به حال یک UNC تیم بسیار قوی بود و او را در یک وضعیت بدون برنده” Brickley گفت. “زمانی که من می شنوم او بد, شخصی, فصل, من لرزش سر من. او به پایان فصل دوم-پیشرو به ثمر رساند دانشجوی سال اول در کشور است.

“او راهی در برابر دفاع بودند که بشود نسبت به او. او تنها بهترین گزینه در این تیم است. آن را آسان وضعیت برای او.”

در حالی که زانو آسیب در نظر گرفته شده است یک منفی به برخی از Brickley نامیده می شوند آن را “لحظه ای سرنوشت ساز.” آنتونی بازگشت on Feb. 1 پس از شش هفته غیبت.

“نود درصد از پیش بینی قرعه کشی میدارد با این تیم انجام نمی دهد و آنها در حال رفتن به آمده به عقب” Brickley گفت. “که سخن میزنند. او چند بازی در زمان هزینه و قربانی خود را به بدن. آن عهد به خود سختی و چقدر به او اهمیت می دهد.”

Brickley شروع آموزش آنتونی زمانی که او 16 و بازی برای اسقف اعظم Molloy در کوئینز. آنتونی منتقل بسکتبال کارخانه اووک هیل جایی که در 2018-19 او به طور متوسط سه گانه دو (18.5 امتیاز 10.2 ریباند 10.2 کمک می کند).

هر چند او وارد شده UNC تعداد 18.5 امتیاز 5.7 ریباند و چهار پاس گل در هر بازی او به ضرب گلوله یک ناکارآمد 38 درصد است. انتقاد همچنین ظاهر در مورد او نه خوب بودن به اندازه کافی بازیساز که باعث می شود تیمی بهتر است.

“گاهی اوقات شما می شنوید خودخواه, شات-مرد اول من لرزش سر من دوباره با توجه به آنچه او در اوک هیل” Brickley گفت. “تا آنجا ساخت بازیکنان دیگر را بهتر از من شرط می بندم پول در حساب بانکی من که فقط به عنوان او به پایان رسید در این فصل به طور منظم به عنوان برترین دانشجوی سال اول به ثمر رساند گارد او می خواهم که دوست داشت به پایان فصل به عنوان شماره 1 کمک به مرد. او واقعا یک مایل رهگذر.

“اگر شما تماشای نوار او می خواهم دو تیمی او را می خواهم اضافی منتقل می کند. گاهی اوقات شما می دانید که چگونه از آن می رود. اگر شما لازم نیست که کسی کشش کف و ضربه زدن به پایین عکس شما کمک کند.”

در حالی که عجیب و غریب ورزشکار آنتونی نیاز به بهبود در خارج میکنه. او محترم در 34.8 درصد از 3. “اکثر بازیکنان NBA که رسیدن به حق سازمان و تبدیل شدن آنها به بهتر بورس” Brickley گفت. “که قطعا اتفاق می افتد با کول.”

یک رابطه قوی با آنتونی پدر و مادر کمک کرد پیوند بازیکن-مربی. Brickley تماس آنتونی مادر, کریستال, یک فیلم, تهیه کننده, نویسنده و یک “مادر” به او. Brickley خود مادر گذشت زمانی که او یک کودک بود.

گرگ آنتونی که بازی برای نیکس در طول روز های شکوه از 1991-1995 کاهش یافته است به تمرینات خود را در سراسر سال به ورودی. گرگ آنتونی در فلوریدا زندگی می کند.

“او به من داده اشاره گرها – چند هفته آینده کار بر روی این تمرکز در این سازمان دیده بان (استفان) کاری فیلم” Brickley گفت. “او قطعا بخشی از فرآیند توسعه.”

در تابستان گذشته Brickley کردم آنتونی در یک باشگاه ورزشی با داناون Mitchell, Trae جوان و d’angelo راسل برای “دیدن این نوع از اخلاق کار این بچه ها داشته باشد.”

Brickley دو اتهام کول آنتونی و کارملو آنتونی نیز بازی 1 بر 1 در ورزشگاه. کارملو در حال حاضر quarantining در پورتلند.

Chris Brickley Cole Anthony NBA Draft
کریس BrickleyNBAE via Getty Images

“این مسخره چگونه واقعا دشوار او را بر خود” Brickley گفت. “اگر شما می خواهید به تماشای تمرین شما می شود مانند “اوه.” l ‘ می خواهید او را به انجام یک مته — اگر او دریافت نمی کند که نمره او رفتن به می خواهید به آن را دوباره و دوباره تا زمانی که آن می شود. او بسیار رقابتی است. او که مظهر نیویورک سختی. من نمی دانم اگر آن را که در دنیا در اینجا, بازی, در اینجا, اما او یک بچه بسیار دشوار. در سطح بعدی است که اجازه خواهد داد که او برای به دست آوردن بهتر است.”

Brickley امید کول باد تا یک چیز قشنگ در بازار برای یک نمره گارد نقطه.

“من او را در مورد آن” Brickley گفت. “او نمی خواست به پیش نویس توسط یک تیم قرار می دهد که او را به سمت و نمی توان آن را یک اولویت برای توسعه او. او می خواهد برای قرار دادن در یک وضعیت که در آن او می تواند با یک مربیگری خوب کارکنان مایل به حفظ بهبود بازی خود را. او می خواهم عشق را به بازی در نیویورک برای اطمینان حاصل کنید. او در منهتن.

“در طول سال نیکز خواهد پیش نویس بچه ها از منطقه نیویورک و آن را نمی توان به خوبی خاموش دادگاه. او دو واقعا خوب پدر و مادر که سر خود را نگه داشته در راست. آنها همیشه به او گفت آنچه درست و نادرست است. اگر نیکز پیش نویس او فکر نمی کنم شما باید به نگرانی در خارج از دادگاه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net