کودی Latimer بازداشت و به استدلال مربوط به 4 سال پسر: وکیل

یک تجاوز جنسی در اتهام مربوط به کودی Latimer 4-year-old son موجب یک بحث گرم بیش از آخر هفته که در سمت چپ Washington Redskins گیرنده گسترده ای رو به چندین اتهام جنایت وکیل او گفت: در طول یک شنبه شنوایی.

Latimer, که منتشر شد در $25,000 پیوند شد و به اتهام حمله در درجه دوم شوم و غیر قانونی تخلیه از یک اسلحه گرم در کلرادو با توجه به Douglas County کلانتر. او نیز در مواجهه با بزه اتهام ممنوع است استفاده از سلاح و بی پروا خطر افتادن.

Roderick فارسی گفت که پلیس او Latimer بهترین دوست برگزار شد یک بازی پوکر در خانه کلرادو شب جمعه از جمله سابق غول گیرنده و هفت یا هشت نفر دیگر ESPN گزارش شده است.

بعد از آن در شب, Latimer و ناشناس کارت پخش شد خشمگین با یکدیگر با توجه به اسناد دادگاه. در حالی که پلیس گزارش نمی جزئیات آنچه که مورد بحث Latimer دادستان هاروی استاینبرگ گفت: دادگاه در طول مجازی شنیدن آن است که مربوط به یک فرد در جدول به اتهام آزار جنسی Latimer پسر.

استاینبرگ گفت که تجاوز جنسی اتهامات شامل نیست Latimer. استاینبرگ اضافه شده است که اجرای قانون با او تماس برای بررسی اتهام تجاوز جنسی در علاوه بر این به اتهامات وضع برابر 27 ساله Latimer.

Latimer و دیگر فردی بود که از هم جدا شده گفت: زبان انگلیسی که پس از آن دستور داد هر کس به ترک آپارتمان خود را.

این معلوم نیست که آیا فرد Latimer استدلال با شد همان کسی است که گفته می شود مرتکب تجاوز جنسی علیه Latimer پسر. آن نیز ناشناخته است که به اتهام حمله ممکن است جای گرفته اند.

حدود 30 دقیقه بعد از زبان انگلیسی دستور داد هر کس به ترک غضبناک Latimer بازگشت به آپارتمان فارسی گفت و گوی فارسی برای پوکر-بازی قسمت. فارسی گفت که او و Latimer شده بود نوشیدن شب از این حادثه.

به زبان انگلیسی گفت: Latimer سپس از جیبش یک تفنگ دستی خود را از گرمکن پوش فراهم و دست تکان دادند و آن را به اطراف کرد و گفت او که قرار بود برای کشتن هر کس با توجه به سوابق پلیس است.

با توجه به انگلیسی وضعیت deescalated برای چند لحظه قبل از Latimer اخراج دو عکس نزدیکی زبان انگلیسی که پس از آن دوخته Latimer در برابر دیوار. Latimer سپس کلید فارسی در بالای سر خود را با تفنگ و مبارزه در نهایت به پایان رسید.

پلیس وارد حدود نیمه شب و انگلیسی دریافت مراقبت های پزشکی پس از تحمل یک کوفتگی در بالای سر خود و یک برش بر روی صورت خود را.

Latimer صرف دو فصل گذشته با غول پس از آغاز کار خود را با دنور. او امضا یک سال $1.04 میلیون قرارداد ($137,500 تضمین شده) با ردسکینز این offseason.

Latimer مورد علائم یکی از سه حال انجام تحقیقات جنایی مربوط به بازیکنان NFL. همچنین در شنبه Buffalo Bills پایان دفاعی مقابله با اد Oliver, 22 دستگیر شد در هوستون به اتهام DWI و غیر قانونی حمل سلاح است.

هفته گذشته 22 ساله غول cornerback DeAndre بیکر بود به اتهام چهار فقره سرقت مسلحانه با اسلحه گرم و چهار فقره از تشدید حمله در یک مهمانی در خانه اش در ایالت فلوریدا است. Seattle Seahawks cornerback Quintron Dunbar, 27 نیز مواجه اتهامات متعدد ناشی از همان حادثه است.

Latimer برنامه ریزی شده است که او بعد از دادگاه جولای 24.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>