Cocomelon محبوب ترین کانال یوتیوب برای کودکان و نوجوانان به نظر می رسد رهبری برای Netflix بکشد

محبوب ترین فیلم های یوتیوب برای کودکان و نوجوانان به نظر می رسد در آینده به Netflix, Inc.

“Cocomelon: فصل 1” شروع به پخش در Netflix بکشد NFLX, -0.74% خدمات جریان در ژوئن 1, با توجه به یک مثال برای نسخه های آینده در سرویس که منتشر شد چهارشنبه. این مجموعه ذکر شده است در کنار محتوایی که Netflix مجوز از منابع دیگر به عنوان محتوای اصلی توسعه یافته توسط Netflix بکشد.

Netflix نیست پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر در بعد از ظهر چهارشنبه و Cocomelon را کم حرف خالق گنج Studio Inc., بلافاصله پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر.

Roku, Inc. ROKU ، +0.87% اعلام کرد که یک Cocomelon کانال عرضه در خدمات خود را نشان می دهد که گنج استودیو در حال حرکت است Cocomelon فراتر از الفبا, Inc.’s GOOGL, +2.52% GOOG +2.42% یوتیوب که در آن اصل معروف برای فیلم انیمیشن با آهنگ جذاب برای کودکان پیش دبستانی. از بعد از ظهر چهارشنبه کانال حال 84.2 میلیون یوتیوب مشترکین و فیلم های خود را انباشته شده بود بیش از 62.3 میلیارد views ترکیب بر روی این پلت فرم.

تنها دو مستقل از کانال های یوتیوب را بیشتر مشترکین با توجه به SocialBlade و هر دو از خارج از ایالات متحده — هند سایت موسیقی T-Series و ویدئویی streamer PewDiePie هر دو باید بیش از 100 میلیون مشترک. Cocomelon در رتبه دوم با فیلم انداز به طور کلی به سری T با توجه به SocialBlade.

فقط در هفته گذشته Cocomelon شد اولین بار در کانال یوتیوب تا کنون به پیش افتادن از 1 میلیارد بازدید در یک هفته با توجه به Doubleclick.

Roku انتشار اخبار اعلام جدید Cocomelon کانال در خدمات آن شامل یک بیانیه از جی Jeon خالق و بنیانگذار گنج استودیو. Jeon است معروف مرموز بود و تنها به عنوان فرد پشت سر گنج استودیو در خبری بلومبرگ مقاله در اوایل این سال و 14 سال پس از او و همسرش شروع به ارسال ویدئو به یوتیوب که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به دست آورد توسط گوگل زمانی که این کانال راه اندازی شد.

“در Cocomelon ما هدایت می شود که قادر به تعامل خانواده ها با سرگرم کننده و محتوای آموزشی است که باعث جهانی relatable پیش دبستانی لحظات سرگرم کننده” Jeon گفت: بعد اضافه میکند: “این همکاری است که بخش مهمی از استراتژی ما به همه جا ما مخاطبان امروز است.”

MarketWatch کارکنان نویسندگان جاناتان شوارتز و مایک مورفی کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>