سی ان ان عمر Jimenez و خدمه دستگیر منتشر شد در حالی که پوشش تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ

خبرنگار سی ان ان عمر Jimenez دستگیر شد در حالی که پوشش تظاهرات در مینیاپولیس, مینه سوتا.

در طول پخش زنده جمعه Jimenez و خدمه اش دستگیر شده بودند توسط گشت ایالتی مینه سوتا پس از شناسایی خود و نمایش خود را فشار دهید و اعتبار.

در یک re-بازی کلیپ بازداشت شد نشان داده شده در دوربین.

“ما در حال زندگی می کنند در هوا در حال حاضر. این چهار نفر از ما یک تیم. فقط ما را به عقب که در آن شما می خواهید ما را فقط به ما اطلاع دهید. هر کجا که شما می خواهید ما فقط اجازه دهید ما می دانیم” Jimenez می گوید یک ردیف از افسران پلیس قبل از اینکه یک افسر می آید و پشت سر او با دستبند. “آیا شما ذهن من گفتن چرا من تحت بازداشت آقا؟”

Jimenez و خدمه اش که پوشش تظاهرات بودند که باعث مرگ جورج فلوید بعدها منتشر شد و صحبت در مورد تجربه است.

“همه خیلی صمیمی بعد از” او گفت:, گفته او خواسته افسران که در آن او باید ایستاده در حالی که پوشش تظاهرات در روزهای آینده. پس از گرفتن اطلاعات شناسایی از خود و خدمه اش او گفت: “آنها در نهایت آمد با وسایل ما… unclipped ما دستبند است و زمانی که ما به رهبری است.”

“وجود دارد هیچ, ‘ببخشید این است که یک سوء تفاهم بزرگ,’, ” او اضافه شده است.

“وجود دارد یک لحظه دقیقه پس از آن اتفاق افتاد که در آن همه چیز شروع به غرق شدن در کمی,” او گفت:. “من فقط به اشتباه به عنوان شما.”

Jimenez گفت: یکی از چیزهایی که به او کمی از راحتی است که آن دستگیر شد به صورت زنده از تلویزیون.

“از آنجا که شما می توانید مردم صحبت می کنند تا برای شما بدون گفتن هر چیزی که به من داد یک بیت از دانستن راحتی شما بچه ها را دیدم که اتفاق می افتد,” او گفت:. “شما لازم نیست به شک داستان من… اما این قطعا عصب racking در نقاط خاص.”

این حادثه موجب واکنش در رسانه های اجتماعی از جمله نسبت به یک بیانیه نوشته شده به توییتر از ایالتی مینه سوتا گشت.

“در این دوره از پاکسازی خیابان ها و بازگرداندن نظم در خیابان دریاچه و Snelling خیابان چهار نفر دستگیر شده بودند توسط دولت گشت سربازان از جمله سه نفر از اعضای یک ساعت. سه منتشر شد هنگامی که آنها به تایید اعضای رسانه ها کردند.”

فیلمساز Ava DuVernay با انتقاد از بیانیه ای در توییتر.

“این چیزی است که اتفاق افتاده است. این یک دروغ است. همه ما آن را دیدم. این چرخش است نادرست و ریاکارانه” او توییتی در پاسخ. “شما آیا سازمان شما زیانی حتی تلاش این بی معنی است. جلوگیری از به tweeting و یاد بگیرند که چگونه به انجام کار خود را به درستی. شروع با خواندن قانون اساسی است.”

ایسنا ارتباطات تیم توییتی یک بیانیه های قبلی در مورد این حادثه خواستار آن را “نقض آشکار خود را در متمم اول قانون اساسی حقوق. مقامات در ایالت مینه سوتا, incl. فرماندار باید نسخه 3 سی ان ان کارکنان بلافاصله.”

آنچه ما می دانیم: مینیاپولیس تشدید اعتراضات به پلیس حوزه آتش, سی ان ان, خبرنگار دستگیر; تهمت ضربه شلاق در غارتگران در توییتر

سی ان ان اعلام کرد که این شبکه را رئیس جمهور صحبت به فرماندار که “عمیقا معذرت خواهی” تماس با آنچه اتفاق افتاده است “کاملا غیر قابل قبول است.” “ما می خواهیم رسانه ها برای پوشش این,” او اضافه شده گفت: قبول مسئولیت کامل.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به دفتر والی برای نظر.

سی ان ان نگهداری دوربین های نورد در حالی که آنها شنیده می شود از دیگر همکاران.

“در آن معنا ندارد به من… شما می توانید اعتبار خود را,” اجرای قانون تحلیلگر چارلز رمزی گفت. “این فقط باعث می شود هیچ حس.”

خبرنگار جاش کمپبل که او نیز در این تظاهرات گفت: او تعجب اگر ظاهر ، کمپبل سفید است و Jimenez سیاه است و اسپانیایی.

“من تحت درمان قرار گرفت بسیار متفاوت تر از او بود” کمپبل گفت:.

بعد از آن در پخش شما می تواند بشنود افسران اعلام “شما دستور به ترک این منطقه بلافاصله.”

Jimenez توییتی در مورد صحنه اوایل امروز قبل از دستگیری او.

“تصاویری از مینیاپولیس در حال حاضر غیر قابل باور است. هزاران نفر در خیابان های پلیس در حوزه, آتش, آتش بازی اخراج به کسانی که شعله های آتش. در حالی که همه ما منتظر چه خواهد بود اتهام علیه افسران درگیر در مرگ جورج فلوید. #GeorgeFloyd” او هنوز توییتی.

فلوید 46 ساله سیاه پوست در بازداشت پلیس درگذشت دوشنبه پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او.

هولناک اطرافیان تصویری از فلوید مرگ گسترش به سرعت در رسانه های اجتماعی نشان از افسر رانندگی زانو خود را به Floyd گردن به عنوان دستبند مرد بارها و بارها می گوید که او نمی تواند نفس بکشد.

چهار افسران درگیر در این حادثه شلیک نشده است و یک وکیل به نمایندگی از فلوید خانواده بن Crump به نام خود بازداشت.

کمک: Ryan W. Miller و اردن کولور سیتی, ایالات متحده آمریکا امروز

‘ما باید به قانون’: بیانسه, تیلور سویفت و بیشتر افراد واکنش نشان می دهند به مرگ جورج فلوید

Chris Cuomo, زندگی پس از coronavirus:: Infinite با پدر, جشن روز مادر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de