کلاید درکسلر ‘نفرت’ مایکل جردن ما در ‘تاریخ و زمان آخرین رقص’

کلاید درکسلر نیازی به دیدن فیلم “آخرین رقص” به درک Michael Jordan دیگر از او در حال حاضر می کند.

“من در آن زندگی می کردند” سابق پیشگامان ستاره و اوایل 1990s اردن دشمن گفت SportsTalk 790 یک تیم در روز چهارشنبه. “که مایکل مستند البته این رفتن به از منظر او. آن دوران طلایی و هر کس حق دارد نظر خود را.

“در آن دوران وجود داشت چیزی جز مردان, مردان واقعی که ایفا کرده است. بسیاری از اوقات بچه ها نمی مانند هر دیگر از تیم های دیگر اما همانطور که شما مسن تر شما رو به فراتر از همه است و نشان می دهد برخی از عشق و برخی از احترام به مردم شما را با بازی و برابر. من امیدوارم که مایکل قادر به انجام است که در مستند خود را.”

درکسلر یک Basketball Hall of Famer و 10-بار All-Star در طول 14 فصل NBA حرفه ای ممکن است از دست رفته دیدن برخی از به روز رسانی با صدا غذا خوردن بحث در ESPN اردن-کنترل گذشته نگر بود اما قطعا وجود دارد.

اردن relived 1992 NBA نهایی که در آن گاو خود را ضرب و شتم درکسلر را تریل در شش بازی. اردن به طور متوسط 35 امتیاز در هر بازی در این سری است.

Clye Drexler and Michael Jordan during Game 1 of the 1992 NBA Finals.
Clye درکسلر و مایکل جردن در طول بازی 1 از سال 1992 NBA Finals.AP

“کلاید بود یک تهدید” اردن گفت. “اما من که نسبت به من در زمان ارتکاب جرم به آن است.”

گرفتن یکی دیگر از طعم اردن خرده فوق العاده رقابتی طبیعت به نظر می رسید دوباره خود را چندین دهه رقابت.

“این یک تیم بازی نیست یک مرد” درکسلر گفت. “شما می توانید 50 امتیاز و 40 ریباند اما اگر شما از دست دادن شما در کمتر از یک بازیکن از هر کسی در تیم های دیگر? آن را یک بازی تیم است.

“بنابراین من از آنها بدم میاید هنگامی که مردم مانند آن را یک فرد رقابت است. من 35 عکس و دریافت 20 پرتاب آزاد یک شب پس از من به نمره 40 امتیاز و یک شب. یک چیزی که من نمی تواند ایستاده است مردم در تلاش برای رسیدن بهتر به عنوان سال رفتن به. شما که شما در آن زمان بودند و این که شما امروز.”

درکسلر همچنین در زمان صدور قرار بز بحث بودن دو مرد مسابقه بین اردن خود را در سال 1992 تیم رویایی همسر و LeBron James. محدود استدلال طول می کشد به دور از یک میزبان از دیگر NBA افسانه که باید در بحث, او گفت:.

“من یک مشکل واقعی که برای همه این بچه ها که بازی برای شما را به یک مکالمه این دو بچه بز هنگامی که شما رو به پژمردگی چمبرلین Kareem Abdul-Jabbar, دو نفر از بزرگترین بازیکنان است که تا کنون زندگی می کردند شروع می شود آن دو” درکسلر توضیح داد.

“و سپس شما رو بچه ها مثل Dr. J [ژولیوس ایروینگ] لری پرنده, George Gervin Elgin Baylor اسکار رابرتسون و جری وست… همه کسانی که بچه ها در این گفتگو. برای مردم آوردن این تا امروز برای من غیر قابل باور است. و من عاشق مایکل و LeBron اما اجازه دهید چیزی به دور از کسانی که بچه ها که ایفا کرده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de