Cleveland Indians به دنبال ‘تعیین بهترین مسیر رو به جلو با توجه به تیم ما نام’

ساعت پس از NFL را ردسکینز واشنگتن گفتند که “انجام یک بررسی کامل از این تیم به نام” لیگ اصلی بیس بال را سرخپوستان کلیولند با صدور بیانیه نشان می دهد آنها انجام خواهد شد مشابه بررسی از حق رای دادن نام مستعار.

“ما متعهد به ساخت یک تاثیر مثبت در جامعه ما و در آغوش مسئولیت ما را برای پیشبرد عدالت اجتماعی و برابری” این تیم گفت: در بیانیه ای در روز جمعه. “سازمان ما به طور کامل به رسمیت می شناسد تیم ما نام یکی از قابل رویت ترین راه که در آن ما در ارتباط با جامعه است.

“ما تا به حال بحث های مداوم سازمانی در مورد این مسائل. های اخیر ناآرامی های اجتماعی در جامعه ما و کشور ما تنها بر نیاز ما را به حفظ بهبود به عنوان یک سازمان در مورد مسائل عدالت اجتماعی است.

“با که در ذهن ما متعهد به تعامل با جامعه ما و مناسب ذینفعان برای تعیین بهترین مسیر رو به جلو با توجه به تیم ما نام و نام خانوادگی.”

“در حالی که تمرکز بیس بال جهان شیفت به هیجان بی سابقه 2020 فصل ما ما را به رسمیت مکان منحصر به فرد در جامعه و متعهد به گوش دادن و یادگیری و اقدام در شیوه ای است که می تواند بهترین متحد کردن و الهام بخشیدن به شهر ما و همه کسانی که به حمایت از تیم ما.”

کلیولند شد “سرخپوستان” در سال 1915 قبلا داشتن شده است به نام, بلوز, Bronchos و چرت زدن پس از تاسیس خود را در سال 1901.

رئیس Wahoo, سرخپوستان’ دیرین کاریکاتوری از یک طلسم را کاهش داده و به عنوان لوگوی ابتدایی پس از فصل 2013 شد و در نهایت حذف از تیم لباس به طور کامل در 2019.

نظر: رئیس نبراسکا از دست رفته از 2019 All-Star Game, اما طلسم موضوع ماندگار

نظر: به عنوان FedEx می پیوندد مخالفت واشنگتن NFL تیم مستعار آن زمان برای دانیل اسنایدر به انجام کار درست

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de