Clemson football دارای 23 بازیکن تست مثبت برای coronavirus

Clemson است آخرین تیم فوتبال کالج رو به یک coronavirus موضوع است.

مدرسه جمعه اعلام کرد که 28 دانشجو-ورزشکاران و یا کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از بازگشت به مدرسه در ژوئن 8, اما مشخص نیست که ورزش. با توجه به ورزشی, 23 از کسانی که تست مثبت شد و بازیکنان فوتبال. همچنین دو تیم را مربیان آزمایش مثبت با توجه به Clemson خودی. ببر آمدن یک قهرمانی ملی بازی دست به LSU و بازگشت ستاره کارفرمایی ترور لارنس, می تواند این فصل شماره 1 تیم در این کشور است.

Clemson گفت: این اداره 315 آزمون پس از مدرسه داده شد چراغ سبز به سر در دانشگاه فعالیت های ورزشی. آزمون اجرا گرديد به ورزشکاران و کارکنان از فوتبال مردان, بسکتبال, والیبال, و هر دو مردان و زنان فوتبال تیم های.

کسانی که تست مثبت اعلام شده است و توسط مدرسه و قرار داده شده است در انزوا به مدت 10 روز. نزدیک هر مخاطبین شناخته شده برای آن دسته از افراد متاثر از coronavirus خواسته شد به خود قرنطینه به مدت حداقل 14 روز. بسیاری از کسانی که تست مثبت بوده است بدون علامت برای coronavirus و هیچ کدام نیاز به بستری با توجه به مدرسه.

این مدرسه اعلام کرد در ژوئن 12 که دو نفر دیگر از بازیکنان فوتبال حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

ایالت کارولینای جنوبی مجموعه یک علامت بالا برای coronavirus موارد در یک روز با 1,081 روز جمعه گزارش داد.

این Clemson خبر پس از متعدد کالج فوتبال برنامه اعلام کرده اند مثبت coronavirus نتایج. دانشگاه هوستون خود را تعطیل داوطلبانه تمرینات هفته گذشته پس از آن کشف شش علامت مورد و شاهد افزایش مثبت coronavirus آزمون در منطقه هوستون.

در اوایل این هفته, 13 تگزاس بازیکنان هر دو آزمایش مثبت یا فرض مثبت پس از دو دانشجو-ورزشکاران نیز آزمایش مثبت برای coronavirus هفته گذشته است. یکی دیگر از 10 هستند در خود قرنطینه با توجه به قرارداد ردیابی و چهار نفر دیگر آزمایش مثبت آنتی بادی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de