Clemson: 28 اعضای بخش دو و میدانی تست مثبت برای COVID-19 در ژوئن

Clemson جمعه اعلام کرد که 28 عضو خود در بخش دو و میدانی تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در ماه ژوئن از 315 آزمون تشکیل بزرگترین و شناخته شده شیوع کروناویروس پس کالج ورزشکاران بازگشت به دانشگاه برای تمرین است.

اکثریت قریب به اتفاق کسانی که تست مثبت شد, بازیکنان فوتبال و کارکنان هر چند Clemson نمی شکستن اعداد مثبت تست ورزش. یک هفته پیش Clemson اعلام کرد که دو بازیکن فوتبال و یک بسکتبال مردان بازیکن تا به حال آزمایش مثبت است.

این مدرسه گفت که این افراد که تست مثبت خواهد منزوی کردن برای حداقل 10 روز است که تماس نزدیک شده بود اطلاع داده و خواسته خود شده است. “بیشتر” از موارد بدون علامت با توجه به مدرسه و هیچ کدام نیاز به بستری. مدرسه را نشان نمی دهد که آیا تمرینات فردی برای فوتبال بسته شده بود پایین به عنوان یک نتیجه از تعداد قابل توجهی از مثبت.

Pickens County, که در آن دانشگاه واقع شده است و دیده است یک چشم انداز مثبت در میزان موارد جدید پس از آن فاز 1 بازگشایی. دو میله در مرکز شهر Clemson بسته این هفته پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به گرین ویل ،

هیچ Clemson ورزشکاران باید خود شناسایی کرده و در عین حال در رسانه های اجتماعی به عنوان یکی از موارد مثبت. ببر در حال انتظار برای ردیف 1-رتبه تیم در پیش فصل سنجی بعد از این تابستان.

با توجه به پایگاه داده وارد شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز, ورزش, Clemson حداقل 29 NCAA بخش مدرسه به گزارش مثبت coronavirus آزمون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de