CityWatch: با سنگین پرسنل زیان های شهر نیویورک سیستم حمل و نقل را نگه می دارد در حال حرکت

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس امتداد به مه و شهر نیویورک همچنان تحت قرنطینه و حمل و نقل کارگران در خط مقدم باید مجاز دیگر ضروری پرسنل به جایی که آنها نیاز به — پرداخت یک قیمت وحشتناک.

با توجه به حمل و نقل شهری اقتدار 116 از آن کارگران درگذشت coronavirus یا coronavirus-علل مربوط به عنوان از آوریل 11. از این تعداد 113 کار برای شهر نیویورک حمل و نقل مترو و اتوبوس.

بسته-فضای طبیعت از مترو و قطار و اتوبوس و یک نگرانی بالقوه گسترش COVID-19 هر دو برای کارگران و مسافران است. تعداد سواران در این سیستم بیش از 90% با توجه به MTA رئیس Patrick J. Foye.

ریگان سعادت, 45, شده است یک MTA کارمند برای نزدیک به 14 سال گذشته پنج اتوبوس اپراتور برای M20 مسیر که می رود از مرکز لینکلن به جنوب کشتی در منهتن. او با این نسخهها کار از 6 صبح تا 2 بعد از ظهر پنج روز در هفته است. او همچنین می داند که چهار MTA کارگران که درگذشت از coronavirus.

“این بسیار انده. این ترسناک است. نوع نگه می دارد شما بر روی انگشتان شما واقعا دلیل این که شما هرگز نمی دانید,” او گفت:. “شما می توانید به عنوان پاک به عنوان شما می خواهید….اما هنوز هم وجود دارد شانس, بدون توجه به آنچه.”

سعادت گفت که اکثر مردم او را در اتوبوس در حال حاضر در حدود 15 و آنها را مطابق هنگامی که او از آنها می پرسد برای قرار دادن بر روی چهره خود را با ماسک. او همچنین متوجه شده بیشتر افرادی که بی خانمان ها در M20. بی خانمان بحران در شهر نیویورک دارای همپوشانی با بحران حمل و نقل در طول coronavirus به عنوان بسیاری از افرادی که بی خانمان می خواهید برای جلوگیری از شلوغ پناهگاه و در حال لگد کردن مترو در ساعات اولیه صبح.

سعادت دریافت تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE مانند ماسک و دستکش از MTA اما او می گوید: رانندگان مانند خودش نیست منابع آنها نیاز به زمانی که این بیماری همه گیر ضربه اول و تنها باید آنها را به خاطر این اتحادیه برای مبارزه با آنها.

“این بسیار ناامید کننده برای بسیاری از ما در ابتدا به دلیل آن را فقط احساس مانند آنها اهمیتی نمی دهند در مورد ما,” او گفت:. “آنها فقط فرستاده ما وجود دارد و آن شد. انجام بهترین شما می توانید. و به عنوان یک نتیجه از که بسیاری از مردم گذشت و گرفتار این ویروس.”

MTA توزیع 75,000 ماسک به خط مقدم کارگران در مارس 27 و توزیع حداقل 1.4 میلیون ماسک به طور کلی به گفته یک سخنگوی آژانس. در ابتدا این سازمان را نمی دهد ماسک و دستکش به کارگران با توجه به گزارش و گفت: آنها را به پوشیدن ماسک از خانه و گفت که آن را زیر ارشاد در آن زمان از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری شهرستان, اخبار خروجی را پوشش می دهد که شهر نیویورک گزارش شده است. MTA بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد گزارش.

MTA در نهایت اجازه کارگران برای پوشیدن ماسک و در اواسط ماه آوریل این سازمان با ارسال بیانیه ای که تمام MTA مشتریان نیاز به پوشیدن ماسک هنگامی که به سفر در اطراف همان زمان که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو دستور داد مردم را به پوشیدن ماسک صورت در هر اجتماعی فاصله امکان پذیر نخواهد بود.

ببینید: با شهر نیویورک دفاتر هنوز هم بسته شده و شرکت در نظر کوچک یا بزرگ به سمت حومه

“نباید آن را گرفته اند و مردم در حال مرگ می گویند, ‘همه حق ما در اینجا ما قصد داریم به شما این'” سعادت گفت.

برای اولین بار در 115 سال تاریخ شهر نیویورک مترو سیستم شروع به برنامه ریزی یک شبه خاموش شدن ناگهانی هفته گذشته است. این سیستم در حال حاضر بسته از 1 صبح تا 5 صبح MTA شروع ضد عفونی مترو در طول شبانه, بسته, به گفته یک سخنگوی آژانس. پس از همه گیر ضربه آژانس ضد عفونی ایستگاه دو بار روزانه و تمیز کردن کامل ناوگان در عرض 72 ساعت دوره است.

اتوبوس شروع به عقب-درب شبانه روزی در 20 مارس متوقف و در نظر گرفتن پرداخت های نقدی در رفت و آمد ریل در مارس 23. رانندگان اتوبوس در حال حاضر با محاصره از مسافران است.

“در آن دوره از زمان بین COVID-19 ورود به شهر نیویورک مترو و سیستم مبارزه برای سازگار یکنواخت توزیع ماسک و ضد عفونی سیستم, ویروس ریشه گرفت” گفت: جان Samuelsen بین المللی است رئیس اتحادیه کارگران حمل و نقل که تعداد MTA کارگران به عنوان اعضای. “و به عنوان یک نتیجه ما دچار عظیم مرگ و میر.”

اگر چه ridership است که تنها کسری از آنچه در آن بود قبل از coronavirus ضربه Samuelsen نیز متوجه “ماه کامل” ذهنیت سواران در مترو در حال حاضر.

در ماه آوریل یک MTA کارگر در بیمارستان بستری شد و پس از یک اتهام تصادفی حمله و در هفته گذشته یک مرد که گفته می شود شکست را به یک هادی کابین در مترو و تجاوز جنسی او, نیویورک پست گزارش شده است.

“مقدار چیزهای عجیب و غریب اتفاق می افتد دیوانه است,” او گفت:. “نسبت به مقدار سواران در مترو, میزان حمله در برابر TWU اعضای این است که به همان نسبت راه بالاتر است.”

گذشته از سلامت اثرات MTA نیز گرفته می شود یک ضربه مالی به دلیل coronavirus.

با coronavirus تعداد جمع آوری کرایه کرده است نابود شده است. یک گزارش منتشر شده توسط شرکت مشاوره مک کینزی و شرکت دارای پیش بینی از دست دادن ناخالص به MTA از بین $3.9 میلیارد دلار و 4.9 میلیارد دلار درآمد حاصل از کرایه در سال 2020 است. آژانس می تواند از دست دادن اضافی $1.6 میلیارد دلار به 1.8 میلیارد دلار در مالیات ایالتی و محلی این سال است.

پس از در حال حاضر دریافت پول از مراقبت عمل می کنند که به ارائه کمک های اضطراری به مردم و شرکت ها در طول همه گیر MTA درخواست اضافی $3.9 میلیارد دلار در فدرال کمک.

همچنین نگاه کنید به: خانه محرک لایحه می تواند ارسال مبلغ 34 میلیارد دلار به ایالت نیویورک

“اگر پول فدرال نمی آید از طریق اولین چیزی که اتفاق می افتد این است که سواران خواهد صورت چشمگیر افزایش کرایه و خدمات کاهش” گفت: Danny Pearlstein سیاست و ارتباطات مدیر سواران داد, یک, حمل و نقل, گروه حمایت. “اما مشکل این است که آنها را در محل مجموعه مرگ های مارپیچی که ما دیگر نمی تواند تکیه بر سیستم حمل و نقل.”

این معلوم نیست چه تغییراتی به حمل و نقل عمومی که در حال حاضر گرفته شده محل دائمی تبدیل خواهد شد. Samuelsen فکر می کند اپراتورهای اتوبوس محاصره از مسافران و ضد عفونی قطار (بدون چهار ساعته خاموش کردن) باید کالاهای اساسی در حال حرکت رو به جلو است.

MTA اعلام کرد در ماه آوریل است که آن را به پرداخت $500,000 به خانواده ها و یا افراد ذینفع از MTA کارگران که فوت کرده اند, به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

ساموئلسون گفت: اتحادیه پذیرای که MTA کارگران در حال کمک گرفتن یقه آبی نیویورکی به خط مقدم به مبارزه با COVID-19.

“اما ما مطمئن شوید که به عنوان جهنم نمی خواهید برای کشتن خودمان آن را انجام,” او اضافه شده است.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>