CityWatch: هزاران نفر از رستوران ها بازگشایی و سواران بازگشت به مترو به شهر نیویورک وارد فاز 2

چند هزار رستوران در حال بازگشایی برای ناهار خوری و نیویورک بار دیگر اجازه کار در برخی ادارات و فروشگاه در فروشگاه های خرده فروشی و بازدید از سالن مو و آرایشگاه به عنوان فاز 2 این شهر بازگشایی آغاز و دوشنبه. این می آید به عنوان دولت ثبت نام جدید نقطه کم در تعداد COVID-19 مرگ و میر از این بیماری همه گیر مارس آغاز شد.

ایالت نیویورک رفته از مرگبار آمریکا کانون این بیماری همه گیر به یک دولت با دلخواهی آمار به عنوان ویروس همچنان به گسترش در سراسر کشور است. وجود دارد فقط 10 ثبت شده مرگ و میر ناشی از این ویروس در یکشنبه 15 روز شنبه با توجه به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را تا حد زیادی پایین اعداد پس از شروع بحران در ماه مارس است. از بیش از 50 ، 000 آزمایشات انجام شده در سطح ایالت در روز یکشنبه فقط 0.97% آمد مثبت برای COVID-19. در شهر نیویورک نرخ مثبت بود 1.1%.

در ضمن هر دو مترو ridership و ترافیک خودرو افزایش یافته و در شهر نیویورک در پیشبرد فاز 2. مترو ridership افزایش 29 درصد بین ماه های ژوئن 4-8 گفت: شهردار, بیل د Blasio, در حالی که اتوبوس ridership است تا 22 درصد و ترافیک در شرق رودخانه پل تا 24 درصد.

“مردم می بینند که ایمنی و سلامت هستند که جدی گرفته شود و آنها در پاسخ به آن” شهردار روز دوشنبه گفت:.

بازگشایی دفاتر خواهد بود محدود به 50 درصد از ظرفیت معمول خود را و مشتریان ورود به فروشگاه های خرده فروشی مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک و حفظ 6 فوت فاصله از دیگران است. رستوران ها در حال حاضر محدود به صندلی در فضای باز به عنوان بخشی از این شهر را باز رستوران ابتکار که اجازه می دهد تا آنها را به صندلی ناهار خوردن در مشتریان در حیاط و پاسیو پیاده رو و محدود کردن خطوط.

همچنین بخوانید: چگونه برای ایمن ماندن از coronavirus در یک سرویس بهداشتی عمومی

بیش از 3 ، 000 رستوران در حال حاضر اعمال می شود به بازگشایی با فضای باز ناهار خوری و شهردار است که قبلا تخمین زده می شود که فاز 2 اجازه می دهد 5,000 رستوران های شهر به پشت باز برای کسب و کار. تمام گفته, New York شهرستان برآورد شده است که حدود 25000, رستوران ها, کافه ها و کافه ها.

ببینید: رستوران در شهر نیویورک نگاه به بازگشایی اما آینده نامشخص باقی مانده است

در بخش دیگر از دولت فاز 3 از بازیابی—که شامل بازگشایی “مراقبت شخصی” خدمات مانند ناخن سالن; تجمعات تا 25 نفر; و داخل سالن ناهار خوری با 50 درصد ظرفیت اجازه داده شده است به عنوان اوایل به عنوان دو هفته پس از شروع فاز 2. در یک کنفرانس خبری صبح روز دوشنبه de Blasio demurred در سوال در مورد کم کردن سرعت سرعت بازگشایی در شهر نیویورک به حساب برای افزایش چگالی و خطر است. اواسط دره هادسون (که شامل Westchester, Dutchess و شهرستان راکلند) برنامه ریزی شده است برای شروع فاز 3 شنبه و لانگ آیلند است که انتظار می رود به آن را وارد کنید در روز چهارشنبه.

“دو هفته است که حداقل رسمی اما دولت همیشه روشن شده است و من همیشه روشن است که ما در حال رفتن به قاضی داده و نگاه خاص پیچیدگی های شهر نیویورک” د Blasio گفت. “من شما را به نگه دارید امیدواریم که ما می تواند حرکت را از طریق آن به سرعت اما آن را می شود بر اساس داده. و آن را به یک نوار بالا, چرا که برای انجام کاری در اینجا تاثیر می گذارد بنابراین بسیاری از مردم است. ما باید به حق آن را دریافت.”

این شهر را تست و ردیابی برنامه همچنان به گسترش و شناسایی 7,500 موارد در سراسر شهرستان تا کنون جلوگیری از حدود 2,000 بیشتر موارد از طریق تماس با ردیابی و ارائه پشتیبانی برای کمک به نیویورک قرنطینه از جمله تحویل غذا دارو و لوازم دیگر.

در علاوه بر این به رستوران های فاز 2 اجازه می دهد تا به صورت محدود بازگشایی سالن مو و آرایشگاه; در فروشگاه های خرده فروشی; دفاتر; خانه عبادت; خدمات املاک و مستغلات و فروش خودرو و اجاره نمایندگی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net