CityWatch: هیچ داخل سالن ناهار خوری زمانی که شهر نیویورک می رسد فاز 3 بعدی دوشنبه

رستوران ها در سراسر شهر نیویورک در حال حاضر rehired بیشتر کارگران و برنامه ریزی آموزشی به بیش جدید پروتکل های بهداشت که مقامات ساخته شده در آخرین دقیقه تصمیم روز چهارشنبه به تعویق انداختن داخل سالن ناهار خوری.

داخل سالن ناهار خوری بود که انتظار می رود برای باز کردن در 50 درصد ظرفیت شروع در روز دوشنبه به عنوان بخشی از فاز 3 بازگشایی خواهد شد و به تعویق افتاد در شهر نیویورک تا زمانی که آن را به شمار کمتر از خطر بهداشت عمومی گفت: شهردار, بیل د Blasio در صبح جلسه توجیهی روز شنبه. احساسات بعدها تکرار توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو.

تصمیم می آید را به عنوان COVID-19 موارد resurged در سراسر کشورهای دیگر که بسیاری از آنها ثبت شده خوشه های مرتبط با کافه ها و رستوران ها. بسیاری از کالیفرنیا میله و داخل رستوران را به پایین به عنوان بخشی از محدودیت های جدید چهارشنبه اعلام کرد; تگزاس بسته میله و محدود رستوران صندلی در هفته گذشته; و نیوجرسی نیز تصمیم گرفتیم این هفته به تعویق انداختن داخل سالن ناهار خوری.

ببینید: فلوریدا coronavirus موارد افزایش 46 درصد در طول هفته گذشته — اما رژیم صهیونیستی است. DeSantis می گوید او نمی خواهد از تاخیر دولت در بازگشایی برنامه

“ما نمی توانیم جلو بروید در این نقطه در زمان داخل سالن ناهار خوری در شهر نیویورک” د Blasio گفت. “حتی یک هفته پیش من امیدوار ما می تواند اما اخبار ما بدست از سراسر کشور بدتر و بدتر می شود تمام وقت.”

این یک whiplash تصمیم گیری برای برخی از موسسات ناهار خوری به خصوص کسانی که نمی توانند به استفاده کامل از فضای باز ناهار خوری که اجازه داده شده پس از مرحله 2 شروع شد و در 22 ژوئن. تقریبا 6,600 کافه ها و رستوران ها باز کرده اند تا صندلی در فضای باز تا کنون شهردار گفت:—حدود 22 درصد از این شهر 27,000 موسسات ناهار خوری.

در مجلل لبنانی رستوران ilili واقع در نزدیکی منهتن در پارک میدان واشنگتن صاحب و سرآشپز فیلیپ مسعود را صرف کرده بود در سه روز گذشته rehiring کارکنان و برنامه ریزی جلسات آموزشی برای دوشنبه و سه شنبه ،

“ما تا به حال اعلام به کارکنان ما است که آنها دیگر استخدام و قرار دادن همه چیز در برگزاری” مسعود گفت. “حتی به ما اجازه می دهد برای باز کردن در 50 درصد ظرفیت به هیچ وجه می توانست ما را نجات داد. اما آن را به ما داده بهتر پالس.”

رستوران ایجاد کرده است گزینه های جدید برای بایگانی اطلاعات مشتریان و مجددا آن غذا اما صندلی در فضای باز نشده است یک مزیت به تمام سالن. یک تعداد انگشت شماری از جداول کنار خیابان پنجم به سختی نسبت به 300-به علاوه صندلی ilili را کاورنو دو سطح فضا می تواند پر کردن قبل از همه گیر.

همچنین نگاه کنید به: چگونه COVID-19 می تواند در محیط های دانشگاهی. خواهد بود بی خطر است ؟

“فضای باز ناهار خوری نیست درمان همه به طور مساوی از آن است که شانس جغرافیا” گفت: شیدا همسالان, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بروکلین اتاق بازرگانی است. اما بروکلین صاحبان رستوران ها درک درستی از سلامت عمومی نگرانی و قرار دادن تمرکز خود را بر روی بهینه سازی برای تحویل و, هوای آزاد, گسترش, او گفت:.

“این ناامید کننده برای اطمینان حاصل کنید چون ما با ما امیدوار است تا” همسالان گفت:, و اضافه کرد که او بخواهد این شهرستان خواهد شد به عنوان انعطاف پذیر به عنوان ممکن است با فضای باز ناهار خوری و این که دولت مشروب قدرت را گسترش می دهد یک قانون خاص اجازه می دهد رستوران با مجوز به فروش مشروبات الکلی برای رفتن. که کمک هزینه ثابت به پایان می رسد در جولای 26.

شهردار گفت: در این شهرستان دو برابر خواهد شد پایین در فضای باز ناهار خوری در این میان از جمله توسعه تلاش برای به دست آوردن کسب و کار بیشتر برای قرار دادن جداول خارج و به طور بالقوه باز کردن خیابان به رستوران.

در حال حاضر هیچ جدول زمانی برای زمانی که رستوران های شهر اجازه خواهد داشت به استقبال شام برگشت داخل. برخی از کسب و کار باید به گفته کارکنان در ایمیل های که این تاخیر می تواند یک ماده از دو تا سه هفته. دیگران مانند مسعود گفت: سناریوی خوش بینانه است یک ماه.

ببینید: چرا داخل سالن ناهار خوری بسیار خطرناک است ؟

کومو که تصمیم نهایی گفت: سه عامل تعیین خواهد کرد که چگونه به زودی شام می خوردن داخل خانه. یکی این است که چگونه به سرعت این کشور را ویروسی تجدید حیات می شود تحت کنترل است. اما نیویورک می تواند کمک به سرعت بخشیدن به بازگشت به داخل سالن ناهار خوری با نشان دادن بهتر انطباق اجتماعی فاصله و ماسک پوشیدن و اگر این شهر می تواند خود را نشان می دهد انجام یک کار بهتر اجرای قوانین است.

“رفتن به روستای شرق به غرب به سمت رفتن به بروکلین رفتن به کوئینز رفتن به برانکس. شهروند انطباق است لغزش” کومو گفت. “اگر شهروندان منطبق اگر کسب و کار به ما کمک کند با آن, اگر دولت به ما کمک می کند با اجرای سپس ما را در شکل خوب است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de