CityWatch: شهر نیویورک در مسیر رسیدن به فاز 3 از بازگشایی در جولای 6

شهر نیویورک پس از آن که ملت ویروسی کانون است و آماده ورود به سومین و آخرین مرحله از بازگشایی در جولای 6, شهردار, بیل د Blasio روز پنجشنبه اعلام کرد.

رستوران ها و کافه ها به استقبال مراجعان به ناهار خوردن در داخل برای اولین بار در چهار ماه البته در 50 درصد ظرفیت; عمومی بسکتبال و تنیس را بازگشایی و نیویورک خواهد بود قادر به دریافت گنده tweezed و مومی یک بار دیگر به عنوان بخشی از فاز 3.

د Blasio خود را نگه داشته فاز 3 خبر کوتاه است و انتظار می رود به ارائه راهنمایی بیشتر در روز جمعه. او نمی گویند که چگونه بسیاری از کارگران می تواند بازگشت به کار در مرحله بعدی اما گفت: کسب و کار “برای دریافت آماده است.”

به عنوان بسیاری از 700,000 کارگران در شهر نیویورک بازگشته اند پس از فاز 1 و 2 شروع این ماه با توجه به شهرستان تخمین می زند.

“خبر خوب این است که ما در مسیر و آن را یک گام مهم رو به جلو است که این شهرستان را نگه می دارد در حال حرکت” د Blasio گفت: در روز پنج شنبه. “این مهم است برای مردم در تلاش برای به دست آوردن معیشت خود بازگشت. این مهم است برای کسب و کار است که در حال تلاش سخت برای زنده ماندن. این مهم برای آینده این شهر است.”

آخرین داده ها نشان داد تنها 60 نفر راه می رفت به بیمارستان مشکوک به COVID-19 در پنج بخش نیویورک در روز سه شنبه از بالا روزانه در اواخر ماه مارس از 850 در حالی که تنها 2% از هزاران نفر از ساکنان شهر تست شده برای این ویروس در روز سه شنبه مثبت بودند و با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

جدا کردن داده ها از دولت به نظر می رسد حتی بیشتر امیدوار کننده نشان دادن تنها 1.2 درصد از آزمون در پنج بخش به آینده مثبت در روز چهارشنبه. این نشان دهنده پیشرفت های قابل توجهی در سراسر کشور که در آن وجود دارد کمتر از 1000 نفر بستری شده با ویروس که از روز شنبه از یک اوج در ماه آوریل نزدیک به 19,000. دولت ثبت 17 مرگ و میر شنبه.

مرتبط با: نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات می خواهید مردم از آمدن نقاط داغ به قرنطینه — اما چگونه می شود آنها اجرای آن ؟

بازگشت بیشتر ورزش در فضای باز ارائه خواهد شد امداد خاص برای افراد جوان که بوده ام cooped در خانه با چند انحراف از این شهر مدارس بسته در اواسط ماه مارس. بسکتبال و تنیس و والیبال و فوتبال و هندبال و bocce خواهد همه اجازه داده می شود به سر در جولای 6, گفت, شهردار, که همچنین این هفته اعلام کرد که سواحل این شهر باز خواهد بود برای شناگران در ژوئیه 1.

“ما باید برای کمک به جوان ما مردم” د Blasio گفت. “ما باید برای ایجاد این تابستان بهتر است برای آنها.”

وجود دارد قطعا نشانه هایی از مردم به دنبال راه هایی برای انتشار مقید کردن انرژی به عنوان گزارش از آتش بازی های غیر قانونی را به شدت افزایش یافت در هفته های اخیر. شهرستان استراتژی شده است برای ریشه کن کردن قاچاق فروش و نه از کسانی که پس از تنظیم آنها را خاموش de Blasio گفت. پلیس دستگیر 12 غیرقانونی آتش بازی تامین کنندگان در برانکس در روز چهارشنبه و مقامات گرفتار 11 یکی دیگر از فروشندگان در استاتن آیلند و منهتن شهردار گفت.

در همین حال سازمان های غیر نظامی خود ادامه خواهد داد به کار با میله, رستوران ها و کسب و کارهای دیگر را به مطمئن شوید که آنها به دنبال دولت و شهرستان موظف دستورالعمل به عنوان آنها بازگشایی شده است. این شهرستان که صدور بلیط به متخلفان به عنوان آخرین چاره, de Blasio گفت.

ببینید: اینها حقوق خود را هنگامی که یک آرایشگر سالن ورزشی مالک یا رئیس جمهور تهمت می پرسد شما را به ثبت نام در یک COVID-19 چشم پوشی

“ما می دانیم که آن را به کار سخت است. ما می دانیم که آن را به یک مقدار زیادی از آموزش و پرورش, اما ما می توانیم این کار را انجام و نگه دارید در حال حرکت رو به جلو” د Blasio گفت. “هیچ کس می خواهد برای رفتن به عقب.”

شهر نیویورک خواهد بود که آخرین منطقه از دولت برای ورود به فاز 3 ماه آینده. پنج منطقه عمدتا در مناطق روستایی در بخش مرکزی از دولت را وارد چهارمین و آخرین مرحله از بازگشایی در روز جمعه. آنها عبارتند از: Mohawk Valley, شمال کشور, شمال ردیف, انگشت دریاچه و مرکزی نیویورک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de