CityWatch: نیویورک شهرستان ضربه اوج اپیدمی بیکاری در ماه گذشته به عنوان نرخ بیکاری رسیده 18.3%

نزدیک به یک پنجم شهر نیویورک کارگران از کار به عنوان ملت ویروسی کانون باقی مانده تحت مستند برای همه از آخرین ماه است.

به عنوان پنج بخش نیویورک سر به سمت مرحله بعدی بازگشایی در دوشنبه آخرین آمار و ارقام ارائه ترسناک یک عکس فوری از آنچه که بود به احتمال زیاد اوج افزایش بیکاری در شهرستان — سطح بیکاری شهردار, بیل د Blasio تشبیه به سطح افسردگی. نرخ بیکاری آمار 18.3 درصد در ماه مه از 15% در ماه آوریل با توجه به اداره آمار نیروی کار که منتشر شد یک دولت توسط دولت تفکیک بیکاری جمعه که شامل برخی از عمده مناطق مترو.

بین از 150 ، 000 تا 300 ، 000 کارگران از کارکنان دفتر به نمایندگی مجاز و فروش خودرو و بار من می تواند بازگشت به کار در شهر نیویورک در روز دوشنبه به عنوان بخشی از فاز 2 د Blasio برآورد شده این هفته است. که در بالای 300,000-400,000 ساخت خرده فروشی و تولید شغل را به دست آورد در طول فاز 1 آغاز شد که در تاریخ 8 ژوئن.

ماه گذشته شهر نیویورک ترک به شدت از این روند ملی که در اکثر ایالت به دست آورد برخی از مشاغل به عنوان دولت آرام ماندن در خانه دستور و اجازه بسیاری از کسب و کار به بازگشایی تحت دستورالعمل های جدید. در سراسر کشور ممکن است نرخ بیکاری بهبود یافته به 13.3% از یک بیماری همه گیر از 14.7%.

در سطح ایالت نیویورک شاهد آن نرخ بیکاری پاییز به 14.5% از 15.3 درصد در ماه آوریل به عنوان مناطق خارج از شهر نیویورک شروع به بازگشایی در نیمه دوم اردیبهشت. با شروع ماه ژوئن دهها هزار نفر از کارگران در ساخت و ساز و تولید و همچنین برخی از خرده فروشی شد و پشت کار در سراسر ایالت مرکزی و غربی ایالت نیویورک است.

ببینید: 100 روز به همه گیر: A by-the-numbers نگاه COVID-19 تلفات در آمریکا زندگی و معیشت

اما بیکاری است که هنوز هم بسیار بالا در دولت که در آن نزدیک به 400 ، 000 نفر تشخیص داده شده است با ویروس و بیش از 24 ، 000 فوت کرده اند با توجه به آخرین داده ها از دولت در بخش بهداشت و درمان.

دولت ریختن نزدیک به 1.8 میلیون شغل در ماه مه در مقایسه با یک سال پیش بزرگترین کاهش پس از کالیفرنیا که بیش از 2.26 میلیون شغل است.

با این حال نیویورک با وجود هوازدگی مرگبارترین COVID-19 شیوع در هر نقطه در ایالات متحده تا به حال بهتر است نرخ بیکاری از 11 ایالت نوادا از جمله هاوایی و میشیگان که همه تا به حال نرخ شمالی از 20 درصد در ماه گذشته.

ماه آینده شغل در انتظار گزارش نشان می دهد rehiring چیدن در ماه ژوئن در هر دو دولت و در سطح شهرستان.

همچنین نگاه کنید به: 5 اشتباهات بحرانی که ایجاد بزرگترین بهداشت عمومی بحران در یک نسل

روز دوشنبه آرایشگر مغازه ها و سالن در فروشگاه های خرده فروشی و رستوران و نمایندگی خودرو خواهد بود و مجاز به باز تحت دستورالعمل های جدید. کسانی که از بازگشت کارکنان شامل تقریبا 55,000 رستوران کارگران است که قادر خواهد بود به خدمت نشسته مشتریان خارج برای اولین بار در سه ماه.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو داد نهایی خود را برکت برای شهر نیویورک برای ورود به فاز 2 در روز جمعه خود را در طول 111th و آخرین نشست خبری روزانه در میان همه گیر.

همچنین بخوانید: قرنطینه من ؟ من قرنطینه شما! کومو را تهدید می کند 14-روز قرنطینه در فلوریدا آینده به نیویورک است.

“دولت کارشناسان رفته اند بیش از همه داده و آنها اجازه خواهد داد که در شهر نیویورک شروع به فاز 2,” او گفت که او اعلام کرد عفونت و مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان شد و در پایین ترین نرخ از بحران آغاز شد. از 79,000 آزمون اداره در روز پنج شنبه کمتر از 1% آمد, مثبت, مجموع حدود 400 مورد جدید.

“ما بازگشایی اقتصاد ما را نجات داد زندگی” کومو گفت: در روز جمعه. “این هرگز یک انتخاب بین یک یا دیگر از آن بود که همیشه حق هر دو را انجام دهد.”

دیگر شهر نیویورک تحولات:

زمین بازی: د Blasio اعلام کرد که زمین های بازی در سراسر پنج بخش نیویورک نیز بازگشایی به عنوان بخشی از فاز 2 در روز دوشنبه.

Juneteenth:Juneteenth خواهد بود برای تعطیلات به شهر نیویورک کارگران و دانش آموزان در آغاز سال آینده de Blasio همچنین اعلام کرد جمعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de