CityWatch: نیویورک شهرستان با هدف انجام 20,000 COVID-19 آزمون در روز

شهر نیویورک در حال ساخت coronavirus تست های موجود برای افزایش تعداد آن 8.4 میلیون نفر از ساکنان آن را به عنوان هدف برای انجام 20,000 آزمون در روز تا پایان ماه, شهردار, بیل د Blasio پنج شنبه اعلام کرد.

در حال حاضر که این شهرستان دارای ظرفیت بیشتر — با ده ها هزار نفر از کیت های آزمایش در حال تولید به صورت محلی در هر هفته و بیشتر بودن خریداری شده از خارج از کشور — سه دسته از نیویورک در حال تشویق به آزمایش de Blasio گفت: در کنفرانس خبری روزانه.

آنها هر کسی که با علائم کروناویروس, افرادی که در معرض شده اند به کسی که آزمایش مثبت برای این ویروس و هر کسی که کار می کند در یک جمع محیط مسکونی از قبیل خانه های سالمندان پناهگاه و بزرگسالان-امکانات مراقبت — صرف نظر از اینکه آیا آنها باید علائم.

“کسی را در آن دسته بندی جدید من در مورد امروز صحبت کردیم لطفا امکان استفاده از این تست فرصت” د Blasio گفت. “این رفتن به شما کمک کند خود و خانواده و مردم در زندگی خود را, اما آن را به کمک به ما به عنوان به خوبی به عنوان ما مبارزه با کروناویروس در این شهر است.”

در مراحل اولیه این بیماری همه گیر coronavirus تست شد و نزدیک به غیر ممکن است به آمده است.

از دست ندهید: با سنگین پرسنل زیان های شهر نیویورک سیستم حمل و نقل را نگه می دارد در حال حرکت

“عدم گسترده آزمایش ما بود پاشنه آشیل از یک روز اما ما در حال بازنویسی است که داستان هر روز” گفت: de Blasio در یک بیانیه عمومی. “تلاش های ما برای تست و ردیابی هر نیویورکر نیاز به یک آزمون است که با هم در سرعت رعد و برق به ما ابزار ما نیاز به شکست دادن ویروس یک بار و برای همه است.”

به جای تست de Blasio گفت: دو تست بیشتر سایت ها در واشنگتن ارتفاعات و Midwood خواهد بود و در حال اجرا توسط مارس 18 و بیشتر از 10 خواهد بود باز با هفته مه 25.

در شهر نیویورک وجود داشته است 186,293 تایید موارد coronavirus و 15,349 نفر کشته شده اند. بیشتر 5,057 مرگ و میر مشکوک به توجه به این ویروس با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

ببینید: حتی در مرگ نیویورکر سخاوت می رود

آزمایش های گسترده ای شناخته شده است به عنوان یک گام مهم در پایان دادن به شهر نیویورک مستند یک هدف است که هنوز هفته دور حداقل.

در شمال ایالت نیویورک هر چند پنج منطقه داده شده است رفتن به آینده به بخشی از بازگشایی شروع جمعه.

مرکزی نیویورک در روز پنج شنبه پیوست Mohawk Valley, جنوب, ردیف, انگشت, دریاچه ها, و شمال کشور در جلسه تمام هفت معیارهای شروع به بازگشایی زمانی که ایالت مکث سفارش منقضی جمعه با توجه به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو.

در اوایل این ماه فرماندار گذاشته هفت-نقطه معیار است که مناطق از دولت باید برای شروع اولین مرحله از بازگشایی. آنها شامل 14 روز متوالی کاهش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در سه روز نورد متوسط کمتر از دو بستری شدن در بیمارستان در هر 100 ، 000 ساکنان; 30 درصد از تخت های بیمارستانی و به طور خاص فشرده-تخت های مراقبت در دسترس است. 30 در هر 1000 ساکنان آزمایش در هفت روز به طور متوسط; و حداقل 30 تماس ردیاب در هر 100 ، 000 نفر.

اولین کسب و کار برای بازگشت به کار خواهد شد و شامل ساخت و ساز و تولید و همه خرده فروشی که در آن منظقه وانت امکان پذیر است و همچنین کشاورزی جنگلداری و ماهیگیری.

دیگر coronavirus تحولات از پنج شنبه برای منطقه نیویورک:

NYPD: خواستار استعفای شهر نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Oxiris Barbot آمده اند و پس از گزارش آمده که او را رد کرده بود NYPD درخواست برای بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی در ماه مارس و به گفته یک مقام پلیس “من نمی دهد دو موش سنجش در مورد پلیس خود را.” شهردار به نام نظر “نامناسب” و اضافه کرد “اگر آنچه که گزارش دقیق است کمیساریای نیاز به عذر خواهی برای مردان و زنان از NYPD بدون شک.” Barbot هنوز به پاسخ می دهند.

Jersey Shore: فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی اعلام کرد قصد دارد برای بازگشایی جرسی شور در زمان برای آخر هفته روز یادبود اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل.

ایالت نیویورک: نیویورک 343,051 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus و 22,170 فوت کرده اند با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. در روز چهارشنبه وجود دارد 157 مرگ چهارمین روز متوالی کمتر از 200 مرگ و میر در سراسر کشور.

همچنین بخوانید: داستان زندگی از دست رفته در COVID-19 همه گیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>