آنها به خط مقدم کارگران است. آنها نمی سوارکاری شهر نیویورک مترو. آنها گیر نیست در زندان و یا پناهگاه بی خانمان و یا دیگر جمع امکانات که در آن بیماری می تواند به راحتی گسترش.

اکثریت قریب به اتفاق از نیویورک هنوز هم راه رفتن به بیمارستان با COVID-19 شده اند پناه در خانه و اجتناب از جرم حمل و نقل. تعداد بسیار کمی بودند حتی سفر با پای پیاده و یا در اتومبیل های خود را به صورت روزانه بر اساس یک نظرسنجی از بیماران جدید از بیش از 100 بیمارستان در سراسر کشور بیش از سه روز طول. از کسانی که در نظر سنجی 66 درصد در خانه بودند قبل از ورود به بیمارستان.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو که ارائه یافته های اولیه در چهارشنبه گفت: آنها تاکید نیاز مردم به دو پایین در حفاظت از خود و خانواده خود را با چیزهایی مانند ماسک و شستن دست ها و دور ماندن از آسیب پذیر ترین.

“ما فکر بودند که شاید ما از رفتن به پیدا کردن یک درصد بالاتر از ضروری کارکنان گرفتن بیمار به دلیل رفتن آنها به کار می کنند. که این شاید شد, پرستاران, پزشکان, حمل و نقل کارگران—که چنین نیست” کومو گفت. برخی از 83 درصد از بیماران جدید در خارج از محل کار و یا بازنشسته و حتی ترک خانه خود را به صورت روزانه.

“این جای تعجب است. اکثریت مردم در خانه بودند,” او اضافه شده است.

کومو اعلام کرد بیش از آخر هفته که در بیمارستان شروع می شود جمع آوری داده های اضافی دربارهی ورودی COVID-19 بيمار تعداد آن کاهش یافته است اما نه به شدت به عنوان امیدوار بود. مراقبت های بهداشتی و امکانات ایالت تایید 600 کروناویروس جدید بیماران در روز سه شنبه از بیش از 3000 روزانه بستری شدن در بیمارستان ثبت شده در شیوع اوج در اوایل ماه آوریل.

مداوم گسترش این بیماری سوالاتی در مورد کسی که — مانند هیات های پزشکی زندانیان و یا ساکنان خانه سالمندان مورد نیاز بهتر محافظت کنید.

اما که تا حد زیادی نیست در این مورد. از 1,270 جدید بيماران مورد مطالعه 18 درصد از خانه های پرستاری در سراسر ایالت نیویورک ، 4 درصد از امکانات زندگی کمک 2 درصد بی خانمان شدند و کمتر از 1% بودند از زندان و یا زندان. دو سه نفر که به بیمارستان ها با این ویروس به سادگی در خانه کومو گفت.

در بالا از آن تنها 4 درصد از کسانی که مبتلا به تازگی گفت: آنها در زمان حمل و نقل عمومی به صورت روزانه.

“ما فکر کردیم که شاید آنها در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی و گرفته ایم اقدامات خاص در حمل و نقل عمومی. اما این مردم بودند که به معنای واقعی کلمه در صفحه اصلی” کومو گفت.

همچنین در MarketWatch: کارشناس اقتصادی با ضبط تماس رکود است شرط بندی این یکی خواهد بود تا پایان 2020

نیز وجود دارد کمتر آمار تعجب آور. اقلیت متشکل از یک مقدار نامتناسبی از موارد جدید, بازتاب بهداشت و درمان شناخته شده تفاوت.

جدید ترین موارد اتفاق می افتد downstate است که کانون شیوع از آغاز. بیش از نیمی از تمام جدید COVID بيماران از شهر نیویورک از جمله 21 درصد از منهتن; 18 درصد از لانگ آیلند و 11 درصد از Westchester و Rockland, استان ها, هر دو به طور مستقیم از شمال به شهرستان.

یکی دیگر از آمار تعجب آور است که 96 درصد از کسانی که در بیمارستان بستری, در روزهای اخیر زمینه مسائل مربوط به سلامت چیزهایی مانند سرطان و آسم و دیابت است که می تواند COVID-19 بیشتر شدید. سه در چهار جدید بيماران 51 ساله یا مسن تر.

ببینید: علم پشت چرا سیستم ایمنی بدن بیشتر در معرض COVID-19

“که کل جمعیت آسیب پذیر قدیمی بودن خوب است در حال حاضر 51 و بنابراین فکر می کنم در مورد که” کومو گفت:, و اضافه کرد که او احساس حساس که در مورد آمار.

غذای آماده این است که مردم نیاز به حتی بیشتر هوشیار در مورد حفاظت از خود و دیگران است.

از دست ندهید: نیویورک شهرستان را ضروری کارگران می تواند به صورت کاهش و furloughs شهردار می گوید:

“همه چیز تعطیل است. دولت انجام داده است همه چیز را می تواند در جامعه انجام داده است همه چیز را می تواند. در حال حاضر آن را تا به شما. آیا شما با پوشیدن ماسک? آیا شما انجام ضد عفونی کننده دست” او گفت:. “آیا شما دور ماندن از مردم؟”

دیگر نیویورک coronavirus تحولات چهار شنبه:

بیماری التهابی: ایالت نیویورک وزارت بهداشت صادر کرده است که مشاوره به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در مورد یک بیماری التهابی موثر بر کودکان است که تصور می شود مربوط به COVID-19. همانطور که از شنبه, 64 موارد بالقوه “اطفال چند سیستم التهابی سندرم در ارتباط با COVID-19” گزارش شده در دولت است.

مرگ و میر: Coronavirus منجر به مرگ و میر 232 نیویورک روز سه شنبه به تنهایی. هر چند به مراتب پایین تر از ماه آوریل اوج 799 مرگ و میر در یک روز کل دارای رشد شاخص تا حاشیه ای برای دو روز متوالی از 226 روز یکشنبه و از 230 روز دوشنبه. تعداد کل مرگ و میر در ایالت نیویورک می ایستد در 19,645.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de