CityWatch: ازدحام و coronavirus: چرا بخش های مختلف از نیویورک شده اند ضربه سخت تر

تراکم شهری مرتبط است به گسترش COVID-19 در شهر نیویورک است. اما از آن می رود بیشتر از آن به گفته پزشکان و محققان.

برخی از متراکم مسکونی محله چنین Stuyvesant شهر-پیتر کوپر روستا در مرکز شهر منهتن بود, به مراتب پایین تر از نرخ عفونت بیش از دیگران است که فقط به عنوان پرجمعیت با توجه به شهر داده است.

StuyTown به عنوان محلی آن را بزرگترین اجاره مجتمع آپارتمانی در آمریکا و مسکن بیش از 27,000 نیویورک در بیش از 11,200 واحد در 56 ساختمان در منهتن در شرق ایجاد کرد. آن را نشان دهنده 1.7 درصد از قصبه جمعیت با توجه به صاحبان استون و Ivanhoé کمبریج. ساکنان آن نیز درآمد بالاتری نسبت به سایر انبوه مسکن تحولات به ویژه کسانی که در منهتن بالا یا بیرونی شهرکی با توجه به سرشماری ایالات متحده اطلاعات است.

وجود دارد چند عامل است که می تواند به بازی در نقش در کمک به حفظ COVID-19 اعداد در StuyTown. در طول coronavirus برخی از ساکنان با منابع ممکن است در سمت چپ این شهرستان در طول بیماری همه گیر. علاوه بر این جامعه دهانه 80 هکتار مردم دادن اتاق به گسترش وجود دارد و همچنین ممکن است کمتر زندگی مردم در هر واحد از وجود دارد در تحولات در مناطق دیگر.

“وجود دارد یک تفاوت بین تراکم جمعیت و ازدحام,” دکتر گفت: Uché Blackstock یک طب اورژانس پزشک و بنیانگذار و مدیر عامل پیشبرد عدالت در سلامت است که با هدف از بین بردن racialized سلامت و نابرابری. “ازدحام تعریف شده است به عنوان بیش از یک نفر در هر اتاق در یک آپارتمان و یا خانه….و اگر شما از ازدحام مردم قادر به اجتماعی فاصله مناسب است ؟ بنابراین اگر شما یک فرد آلوده با شدت عفونی و مسری مبتلا, ویروس, آن را فقط به یک دستور غذا برای فاجعه است.”

تحقیقات جدید پشتیبان گیری است که تا.

یک مطالعه منتشر شده در ماه ژوئن تقریبا 400 زن باردار در شهر نشان داد که پایین محله های اقتصادی و اجتماعی و بیشتر خانواده ازدحام افزایش خطر ابتلا به SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. محققان در نگاه عفونت نرخ ها و محله های فنی 396 زنانی که به هنگام تولد در نیویورک-پروتستان/دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی و یا NewYork-پروتستان آلن بیمارستان از 22 مارس تا آوریل 21.

“آنچه ما دریافتیم این بود که متراکم تر شخصی خود را به محیط زیست است بنابراین خانواده خود را به جای شهر بیشتر احتمال COVID مثبت,” دکتر گفت: سینتیا Gyamfi-Bannerman یک از نویسندگان این مطالعه و maternal-fetal medicine متخصص در نیویورک-پروتستان/دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی. “آن را به عنوان ساده به عنوان شهر نیویورک پر جمعیت است و به همین دلیل ما COVID. آن را خیلی بیشتر گرانول و خاص از آن است.”

با شماره

شهرستان داده ها نشان داده است که COVID-19 به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه و اسپانیایی ساکنان کم درآمد محله. بسیاری از زندگی در محله های شلوغ که اجتماعی فاصله اما غیر ممکن است.

کد پستی و اطلاعات ارائه شده توسط این شهرستان نشان می دهد که در منطقه تحت پوشش 10009 که شامل Stuyvesant شهر-پیتر کوپر روستا وجود دارد 712 موارد گزارش شده. فقط بیش از 11 درصد از کسانی که تست مثبت وجود دارد. پرتو زندگی که مدیریت این خواص در Stuyvesant شهر-پیتر کوپر ایجاد کرد نه پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در مورد 143,582 مردم زندگی می کردند که در منطقه در سال 2018 با توجه به اطلاعات در دسترس از دانشگاه نیویورک کتل فالز مرکز که انجام تحقیقات مسکن, محله های شهری و سیاست. متوسط درآمد خانوار وجود دارد $137,130 حدود 111 درصد بیشتر از سراسر شهر بود متوسط درآمد خانوار ($64,850) با نزدیک به 70 درصد از ساکنان خود شناسایی میشوند. حدود 8 درصد عنوان اسپانیایی و 3.2% شناسایی به عنوان سیاه و سفید.

در ضمن شرق هارلم دیدم تقریبا 20 درصد ميزان عفونت با 2,340 موارد گزارش شده, شهرستان دادهها نشان داد. جمعیت این محله در حدود 110,800 با 27.3% عنوان سیاه, 46.5% عنوان اسپانیایی و 16.1% عنوان سفید با توجه به کتل فالز مرکز. متوسط درآمد خانوار در سال 2018 شد $33,090 حدود 49 درصد کمتر از سراسر شهر بود ميانه.

سخت ضربه East Elmhurst در کوئینز تا به حال تقریبا 30 درصد ميزان عفونت در اوج خود و 4,486 موارد گزارش شده. این منطقه دارای جمعیت حدود 150,131 مردم با 4.2% عنوان سیاه, 54.3% عنوان اسپانیایی و 5.7% عنوان سفید. متوسط درآمد خانوار بود $54,250 حدود 16 درصد کمتر از متوسط.

شده اند وجود دارد 215,902 موارد COVID-19 گزارش در شهر نیویورک که از روز شنبه با توجه به ایالت نیویورک داده است. بیش از 18,000 نفر از این ویروس با توجه به شهر و اضافی 4,604 مرگ و میر به احتمال زیاد باعث شده اند این ویروس اما کسانی که قربانیان بودند مورد آزمایش قرار نمی.

امتیاز از فاصله اجتماعی

بسیاری از این محله که تا به حال در اکثر موارد این ویروس اغلب ساکنان زندگی بیش از یک نفر به یک اتاق با توجه به کلمبیا مطالعه است. که بدان معنی است که کسی در نشان دادن علائم این ویروس ممکن است به یک محل برای منزوی کردن خود است.

“مطالعه ما نشان می دهد که محله های اقتصادی و اجتماعی و خانواده ازدحام هستند و به شدت با خطر عفونت” دکتر الکساندر Melamed, استادیار زنان و زایمان در دانشگاه کلمبیا Vagelos کالج پزشکان و جراحان و gynecologic oncologist در نیویورک-پروتستان/دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی گفت: در بیانیه ای در مورد پژوهش است. “این ممکن است توضیح دهد که چرا سیاه و اسپانیایی زبان مردم ساکن در این محله ها به طور نامتناسبی در معرض خطر ابتال به این ویروس است.”

آن Melamed که تا به حال این ایده برای استفاده از در دسترس عموم مجموعه داده است که ارتباط مردم آدرس به محیط زیست ساخته شده و محله های خود را, او گفت:. که منجر به پیدا کردن که خانواده تراکم بیشتر برای انجام با ویروس انقباض نسبت تراکم تنهایی.

“توانایی به لحاظ اجتماعی منزوی نیز چیزی است که تا حدودی مرتبط با امتیاز” Gyamfi-Bannerman توضیح داد. “بسیاری از کارگران ضروری آمده از برخی از این محله که در آن مردم هنوز هم به رفت و آمد و هنوز هم به انجام کارهایی است که شاید دیگران نیست.”

پرداختن به نابرابری

پیامدهای این مطالعه می تواند اطلاع رسانی شهرستان را در بخش بهداشت و درمان به عنوان آن را هدایت بعد از مراحل گیر یا بالقوه دوم یا موج سوم ویروس.

“دانش که SARS-CoV-2 عفونت نرخ بالاتر در محله های محروم و در میان مردم زندگی می کنند که در شلوغ خانواده ها می تواند کمک به مقامات بهداشت عمومی هدف اقدامات پیشگیرانه مانند توزیع ماسک و یا فرهنگی صالح اطلاعات آموزشی به این جمعیت” با توجه به Melamed.

تحقیقات و داده ها مانند این بر اختلافات موجود در بسیاری از این محله. بسیاری از عدم بیمه و/یا لازم نیست بودجه برای پیشگیری از داروها که بدان معنی است که آنها یک میزبان و یا شرایط از پیش موجود.

Blackstock که همچنین با این نسخهها کار در یک فوری-درمانگاه مراقبت در بروکلین شروع به خواندن در مورد چگونه این ویروس موثر بيماران در چین در آغاز سال است.

همچنین بخوانید: تقریبا 1.2 میلیون بچه می میرند و در طول این بیماری همه گیر — اما نه از coronavirus

“آنها [بودند] و گفت که مردم با بالا مزمن بار بیماری مانند دیابت و فشار خون بالا و آسم کسانی نیستند به خوبی انجام می دهند” او یاد می شود. “من گفتم:” اوه نه این است که نمی تواند خوب است.'”

او راست ثابت شد متاسفانه. بسیاری از بیماران او بودند ضروری و یا حمل و نقل عمومی کارگران و او آنها را نسبت به “راه رفتن زخمی شدند.”

علاوه بر این وجود ندارد به اندازه کافی تست در این محله بنابراین مواردی از این ویروس نشده بودند شناسایی شده است. هنگامی که آنها امکانات پزشکی در این محله بودند مجهز به بیمار رسیدگی یورش افراد بیمار بدون به اندازه کافی فن های شخصی, تجهیزات حفاظتی و دیگر تجهیزات ضروری است.

Blackstock گفت که با این امکان در آینده امواج ویروس شهرستان نیاز به انجام یک کار بهتر از کار کردن با مردم در تمام محله ها. که شامل ساخت مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی تجهیزات حفاظت فردی کار با رهبران جامعه و amping تا تست و تماس با ردیابی.

همچنین ببینید: پس از ماه ها گمانه زنی سرمایه گذاران هیجان زده در مورد شرکت گزارش BioNTech را coronavirus کانديد واکسن

اما آن را نیز به معنی پرداختن به نابرابری های موجود در سیستم است که وجود داشته اند ،

“این فقط مشکل با مراقبت های بهداشتی” Blackstock گفت. “این دلیل است که آنها زندگی می کنند در محله های که در آن وجود دارد کافی نیست مسکن. آنها لازم نیست که فرصت های شغلی که آنها را ارائه بیمه درمانی و یا برخی از آنها را حس امنیت شغلی است. آنها نمی باید گزینه برای کیفیت آموزش و پرورش و همه کسانی که عامل به سلامت فرد. این مهم است که یک جامع تر نظر از آنچه در آن طول می کشد را به افراد و جوامع سالم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de