CityWatch: سواحل و سواحل دریافت OK را برای باز کردن در سراسر ایالت نیویورک قبل از روز یادبود

نیویورکی ها در مستند از اواسط ماه مارس دریافت خواهد شد مهلت آخر هفته روز یادبود به عنوان دولت در سواحل و دریاچه ها پاکسازی شده اند برای باز کردن.

اما ساکنان شهر نیویورک را به سفر در صورتی که می خواهید برای ذخیره کردن به عنوان شن و ماسه در پنج بخش است که هنوز هم در حد شهردار, بیل د Blasio روز جمعه گفت.

“برخی از چیزهایی که مردم به طور سنتی انجام سواحل و استخر های عمومی که در این کارت در حال حاضر” د Blasio گفت: در جلسه توجیهی روزانه فقط چند ساعت قبل از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد که او و سه نفر دیگر از فرمانداران باید توافق برای بازگشایی عمومی سواحل و دریاچه های پشت سر هم در تعطیلات آخر هفته روز یادبود. همراه با ایالت نیویورک و سواحل آن در نیوجرسی و دلاور داده شده OK برای باز کردن در همان روز. کانکتیکات, سواحل, در ضمن, بودند هرگز بسته شده است.

کومو افزود: تعدادی از هشدارهای اما از جمله ادامه داد: نیاز به فاصله اجتماعی برای beachgoers به پوشیدن ماسک و برای پارک اپراتور برای مانیتور پارکینگ برای نگه داشتن ساحل در 50% ظرفیت بالقوه پر کار است.

این ایالت در ساحل reopenings شامل دو پارک دولت که در قرعه کشی جمعیت از شهر نیویورک رابرت موسی امور خارجه پارک و جونز, ساحل, هر دو در لانگ آیلند فقط در شرق ملکه است.

MarketWatch را Coronavirus بازیابی ردیاب: یک ابزار برای تجسم اقتصاد در راه بازگشت به حالت عادی با ردیابی بیکاری ضریب اطمینان مصرف کننده و کلیدی دیگر نشانه ای از رفاه اقتصادی

با این وجود هیچ طرح و در عین حال برای باز کردن سواحل تحت این شهر اجراء مانند محبوب Rockaways جزیره ادم ساده لوح و باغ ساحل در پلهام خلیج پارک در برانکس.

“ما نه تنها آماده” د Blasio. “ما—به عنوان شما را دیدم امروز شما می دانید به طور کلی بزرگ پیشرفت, پیشرفت به اندازه کافی برای دیدار با اهداف ما و یا دولت اهداف برای زمانی که ما می تواند بازگشایی شده است. و این دردناک است چرا که همه ما خواهد بود قادر به رفتن به ساحل با آب و, اما آن را امن نیست و در عین حال.”

به عنوان آب و هوا گرم این شهر را نیز تشدید اجتماعی فاصله اجرای در پارک های عمومی معمولا هولناک با sunbathers در طول تابستان است. پلیس و به اصطلاح غیر نظامی سفیران خواهد بود محدود کردن دسترسی به پارک مرکزی محبوب گوسفند علفزار; رودخانه هادسون پارک اجرا می شود که در امتداد سمت غرب; Piers 45 و 46 همچنین در منهتن; و دومینو در پارک بروکلین.

از جمعه حدود 190,000 مردم تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و 15,422 فوت کرده اند (که تعداد بالن به بیش از 20 ، 000 اگر “احتمال مرگ و میر” از COVID-19 گنجانده شده است) با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

هنوز هم این شهر ساخته شده است که بهبود قابل توجهی در جلوگیری از شیوع شهردار گفت. کمتر از 100 نفر بوده است در راه رفتن به بیمارستان هر روز پایین به طور قابل توجهی از اوج بحران زمانی که به عنوان بسیاری از 900 نفر از مردم رهبری به اتاق اورژانس با موارد مشکوک در هر روز. در ضمن تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه در سراسر این شهر بهداشت + بیمارستان ها سیستم به طور پیوسته کاهش یافته و به حدود 500.

پیشرفت آینه دولت که در آن پنج نفر از 10 منطقه شروع به بازگشایی در روز جمعه, آغاز, با, ساخت, ساخت و ساز و خرده فروشی که در آن منظقه pick-up امکان پذیر است. کومو تمدید اقامت در خانه دستور شناخته شده به عنوان نیویورک در مکث برای پنج باقی مانده مناطق از جمله شهر نیویورک و لانگ آیلند تا 28 مه با توجه به یک فرمان اجرایی را امضا کرده در پنج شنبه شب.

این شهر و مناطق دیگر که بسته باقی خواهد ماند هنوز برای دیدار با مجموعه ای از معیارهای کومو مورد نیاز به منظور وارد فاز یکی از بازگشایی; آنها عبارتند از کافی تست و ردیابی زیرساخت های ثابت کاهش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر و به اندازه کافی در بیمارستان و ICU ظرفیت به شانه دیگر پتانسیل موج عفونت, او گفت:.

“اگر یک منطقه بازدید که معیار در هر زمان بدون در نظر گرفتن توقف نظم آن منطقه می تواند پس از آن بازگشایی” کومو گفت: در جلسه روز جمعه.

رهبران محلی می توانید تصمیم بگیرید که د Blasio, است, برای حفظ سواحل و دریاچه ها در منطقه خود را بسته و خود را در اختیار وی افزود: اگر او نیاز به آن است که آیا باز به پایبندی به قوانین سختگیرانه در مورد ظرفیت و اجتماعی فاصله. امتیازات بسته باقی خواهد ماند و ورزشی ساحل که لزوما جذب گروه از مردم اجازه داده نخواهد شد.

“هیچ والیبال بدون فوتبال هیچ چیز مانند این که” او گفت:.

جزئیات: در میان همه گیر مرگبار آنها هنوز ارائه مواد غذایی و عشق

هنوز پارک اپراتور می تواند به صورت یک وظیفه تلاش برای به اجرا درآوردن ظرفیت محدود اگر خانواده ها و افراد مصمم به رفتن به ساحل. آن را ممکن است برخی از قادر خواهد بود برای دور زدن پارکینگ که ظرفیت نظارت خواهد کرد و وارد بر پا گفت: دکتر دانیل Ompad استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه نیویورک مدرسه جهانی بهداشت عمومی.

“بسته به حوزه های قضایی شما در حال صحبت کردن در مورد که می تواند سخت به مدیریت” Ompad گفت. “آن را به ترکیبی از همکاری و اجرای.”

و مردم ممکن است تمایلی به گفتن همین یک ماسک به خصوص در گرما در حالی که آفتاب—چیزی فرماندار خواسته است در آینده beachgoers به انجام زمانی که اجتماعی فاصله یک چالش است.

“من می خواهم به جای بد بو قهوهای مایل به زرد خط از COVID,” Ompad گفت. “اما قصد دارد به افرادی که به دلایل مختلف در حال تمرین نمی اجتماعی فاصله.”

از دست ندهید: بعد coronavirus بسته کمک انتظار می رود برای تبدیل شدن به واقعیت در ماه ژوئن در اولین,’ به خانه آماده به تصویب آن لایحه در روز جمعه

انعکاس احساسات مشابه به شهردار Ompad گفت: در شهر نیویورک یک مشکل منحصر به فرد که در بسیاری از beachgoers سفر با حمل و نقل عمومی و یک پا را از این سفر می تواند تا دو ساعت. که باعث ایجاد یک وضعیت خطرناک در این شهر قطار, اما همچنین می تواند ایجاد مشکل اجرای در سواحل است.

“اگر شما و خانواده شما زندگی می کنند در شرق هارلم و شما تصمیم به schlep تمام راه ادم ساده لوح جزیره” Ompad فرض و ساحل در ظرفیت “شما می رویم و سپس به نوبه خود در اطراف و رفتن به خانه پس از صرف دو ساعت در قطار؟”

دیگر تحولات:

ایالتنیویورک ثبت 2,762 بیشتر موارد COVID-19 روز پنج شنبه;

وجود دارد 132 ثبت مرگ و میر شنبه پنجم مستقیم بعد coronavirus مرگ و میر بودند کمتر از 200.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>