CityWatch: یکی دیگر از بی رحمانه طنز از نیویورک پست-COVID باز گشت

هیچ چیز می گوید نیویورک کاملا مانند یک مترو شلوغ. در حال حاضر مراقب باشید آنچه شما می خواهید برای. آنها در نها

توسط NEWSAMINS در 3 مرداد 1399

هیچ چیز می گوید نیویورک کاملا مانند یک مترو شلوغ.

در حال حاضر مراقب باشید آنچه شما می خواهید برای. آنها در نهایت به آینده.

شلوغ است یک مفهوم نسبی. در قبل از COVID-19 روز و ساعت شلوغی مترو اتومبیل می تواند رتبه بندی با توجه به چهار ردیف سلسله مراتب:

  • شلوغ.
  • نقض-من-شخصی-فضا شلوغ است.
  • در واقع-باعث-Me-فیزیکی-درد شلوغ است.
  • و: من-نمی-کنم-من-می-فشار-بر-این-قطار-اما-من-واقعا-نیاز-برای-رسیدن-به-کار-خیلی-من-میخوام-سعی کنید شلوغ است.

و وجود دارد یک جایزه دسته که تمام نیروهای جدید رو به می دانم. ماشین بدون توضیح خالی است. سپس درب ظهور باز و وحشتناک بوی بد پیچید ، ناگهان سواران که می خواهم فکر می کردند که می خواهم آمار برنده تمام پولها بودند و دیوانه وار تقلا بر روی یکی دیگر از ماشین.

هیچ کدام از آن بازگشته است هنوز. اما یک سوم تا نیمی از کرسی گرفته شد در بالای شهر شماره 2 آموزش کشیدن به 14 خیابانی در منهتن در صبح روز جمعه است که یک کل خیلی بیشتر از شما می تواند داشته باشد گفت: یک ماه پیش. چند stragglers بودند حتی ایستاده با درب. اما کسانی که این اقدامات است که مهم ترین به نیویورک, مترو سواران. محاسبات خود را همیشه بیشتر شخصی است.

"من یک سوال زمانی که من در قطار" گفت: کارن Kramer, یک هنرمند گرافیک که زندگی در تاج ارتفاعات بروکلین. "آیا کسی من نمی دانم که بود در صندلی کنار من؟"

این دقیقا همان سوالی است که هوایی-سفر مسافران درخواست خود را به شرکت های هواپیمایی. هیچ می گویند دلتا DAL, -3.02% و JetBlue. JBLU, -3.40% شاید می گویند آمریکا آل, -3.27% و ایالات. UAL, -1.47%

کرامر انجام آنچه او می تواند برای ایمنی نگه داشتن اسلحه خود را تا خورده نه دست زدن به هر چیزی و پوشش صورت خود را با یک ماسک پارچه. ماسک پوشیدن نیست 100% در مترو این روزها اما بدجور نزدیک است. و اتومبیل هنوز هم به دنبال هوش از یک شبه خاموش شدن ناگهانی و توجه فوق العاده از نیویورک حمل و نقل شهر تمیز کردن خدمه است. در Kramer خودرو, شماره 7119 هیچ کس به نظر می رسد بی خانمان و تنها یک panhandler — برگزاری یک کاغذ فنجان قهوه و گفت: هیچ چیز — تا به حال از طریق آمده در 25 دقیقه سوار از رئیس جمهور در خیابان, او گفت:.

همه این تحولات نشانه هایی است که به عنوان ایالات متحده سیاهههای مربوط به آن 4 میلیون coronavirus عفونت و دیگر کشورهای در حال خونتان به بالاترین رکورد نیویورک است که تا کنون به تدریج در حال بازگشت به زندگی است.

همچنین نگاه کنید به: نیویورک می بیند افزایش عفونت ویروس در میان 20-چیزی

"چیز خنده دار است" کرامر گفت: "ترس آن را نگه داشته و افراد فعال مترو است و همچنین چه چیزی ساخته شده مترو ، پس این همه آغاز شده است مانند در اختیار داشتن خود را خصوصی ماشین مترو."

لطفا همین حالا به آن استفاده می شود. آن را از لحاظ اقتصادی قابل دوام به عنوان دولت محلی و حمل و نقل به مقامات نگه داشتن یاد همه است. هیچ سیستم حمل و نقل به اندازه نیویورک می تواند برای مدت طولانی بدون استفاده میلیون ها و میلیون ها نفر روزانه سواران. پس COVID-19 آمد در اطراف $17 میلیارد حمل و نقل متروپولیتن بودجه دهکدهای از دست داد آنقدر در نرخ عوارض یارانه ها, املاک و مستغلات, مالیات و سایر درآمدهای هیچ کس هیچ ایده چگونه چنین عمیق سوراخ بودجه را همیشه پر شود. اما یک احیا اقتصاد به معنی احیا سیستم حمل و نقل است که حداقل یک شروع است. چگونه دیگری در حال تمام کسانی که Midtown و در مرکز شهر ساختمان های اداری به قرار گرفتن پر ؟

با توجه به شهردار, بیل د Blasio, مترو ridership است تا 75 درصد از COVID کم است. اتوبوس ridership است تا 57 درصد. ترافیک تا 23 درصد در شرق رودخانه پل و 17 درصد در هارلم رودخانه پل. تعداد کسانی که فراموش صدای امیدوار کننده هر چند در برخی موارد این شهر اقامت-در-خانه سیاست قطع کرده و حرکت انسان تا آنجا که 90%.

"برای اولین بار در در حالی که" شهردار اشاره کرد: "ما دیدن مترو ridership عبور اتوبوس ridership بیش از همه. که بدان معنی است که بیشتر و بیشتر مردم احساس اعتماد به نفس آنها می توانید به مترو و احساس امنیت."

و مورد تعداد به نظر می رسد گفت: مطبوعات جلوتر.

"من با افتخار می گویند که ما میزان موارد جدید ابتلا به کروناویروس از طریق تمام مراحل از بازگشایی نیست تا به حال یک چشم انداز مثبت آنچه" دکتر تد که سران شهر را تست و ردیابی سپاه گفت: در منهتن جلسه توجیهی در روز پنج شنبه. "آنها شده ایم به طور کامل پایدار است."

و فراموش نکنید که اتوبوس های شهر. در برخی از راه آنها بگویید بساز-boo داستان حتی با وضوح بیشتری نسبت به مترو انجام دهد. خط پایین: بیشتر سواران کندتر سفر.

در ماه آوریل روزانه اتوبوس ridership آمار پایین از 430,000. در چند هفته گذشته از آن شده است در 1.2-میلیون محدوده. تعداد کسانی که هنوز نیمی از قبل از همه گیر قله. اما آنها یکی دیگر از نشانه ای از یک شهر نرفت.

فقط انتظار نداریم که برای رسیدن به آنجا به راحتی و یا سریع.

همچنین بخوانید: نیویورک فرهنگ creaks بازگشت به زندگی COVID-سبک

کریگ کیپرینو سرپرست معاون ارشد رئیس جمهور از نیویورک حمل و نقل وزارت اتوبوس بود crowing به MTA را حمل و نقل و اتوبوس کمیته در مورد افزایش ridership. اما حتی او به سرعت افزود: "ما اتوبوس همچنان به حرکت از طریق چند موانع جدید به جریان عادی ترافیک."

تبریک, New York. شما در حال آمدن به زندگی دوباره است. لطفا لذت بردن از بازگشت ناراحتی و تاخیر.

الیس Henican یک نویسنده مستقر در شهر نیویورک و یک سابق روزنامه نویس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن