مسیحی Pulisic نشان چلسی که چرا او را به ارزش $73 میلیون

زمانی که چلسی ساخته شده مسیحی Pulisic گران ترین بازیکن فوتبال آمریکایی تا کنون ژانویه گذشته راه خود را به بالا به نظر می رسید صریح و اجتناب ناپذیر ،

سپس او در واقع وارد در غرب لندن است.

زمان Pulisic رو به چلسی, مدیر بود که نظارت خود را خرید (Maurizio Sarri) دیگر وجود دارد. در یک نقطه او رفت و پنج مستقیم بازی های لیگ بدون شروع تنها ظاهر می شود در دو تا از آنها. این ژانویه به عنوان او در نهایت پیدا کردن جای پای خود را در انگلستان او دچار یک دور کننده آسیب که در کنار او تا لیگ نهایی خرداد بازگشت.

از آنجا که راه اندازی مجدد هر چند Pulisic شده است با نفوذ برای چلسی شروع تمام پنج مسابقات لیگ برتر و به دنبال هر بیت بخشی از سوپراستار چلسی شکافته بیش از $73.1 میلیون برای خرید.

“پیش از این در فصل, در آغاز او به اینجا آمد شرایط دشوار از نظر [او] تا به حال واقعا در حال استراحت در اوایل فصل” چلسی مدیر فرانک لمپارد ESPN گفت: “اما او شروع به بازی واقعا خوبی برای ما و در حال حاضر او نقل مکان کرد و بازی او در سطح دیگری و نه فقط در چگونه او توسط مردم اما واقعی محصول نهایی.”

در یک تیم با آشغال توهین آمیز استعداد — و بدون روشن سلسله مراتب — Pulisic شروع به سیمان خود را به عنوان یک یقین استارت. پس از چلسی برای اولین بار در لیگ برتر بازی برگشت در تاریخ 21 ژوئن Pulisic است سه گل به ثمر رساند و برنده دو مجازات (که هر دو تبدیل) همواره wreaking ویران خود را از داخل به سمت چپ و موقعیت.

او در ژوئن 25 هدف در یک 2-1 پیروزی بر منچستر سیتی به طور خاص احساس مانند یک ورود انواع. با چلسی ولع مصرف یک پیروزی برای ماندن در رقابت برای لیگ قهرمانان نقاط Pulisic انجام شده توپ را از داخل خود نیم و گل scampering گذشته دو مدافع در این فرآیند است. آن را یک هدف در برابر یک تیم با نزدیک به کل فوتبال جهان ،

حتی زمانی که Pulisic است نمره آن را روشن است که او قادر به تأثیر بازی. او را بسیار مستقیم به طور مداوم به موقعیت های خوب و یک کابوس برای مدافعان هنگامی که در حال اجرا در آنها را. او هشت مسی در این فصل خوب علامت اولیه خود را با موفقیت اما کمتر مرئی-شماره — مانند عکس و FBref.com’s “شات-ایجاد اقدامات” (“دو تهاجمی اقدامات به طور مستقیم منجر به ضرب گلوله مانند پاس و دریبل های نقشه کشی خطا”) — که خود را نشان می دهد زمان ورید از فرم است و نه صرفا یک اتفاق است.

با وجود شروع فقط 16 از امکان 34 بازی ها Pulisic است 30th در لیگ در عکس (53) و 68 “شات-ایجاد اقدامات” رتبه 46 در لیگ برتر — پیش از حمله به بازیکنان دیگر مانند میگوئل Almiron دانیل جیمز و رایان فریزر در کمتری دقیقه (هر کس پیش از او در این مجموعه ایفا کرده است دقیقه بیشتر از او).

Pulisic را اعداد منعکس کننده به طور مداوم حمله تهاجمی بازی کند. اهداف و کمک به خشک کردن در برخی از نقطه برای نزدیک به همه اما Pulisic پروفایل به نوع بازیکن که اعداد همیشه پیدا کردن یک راه برای گرفتن تا.

در این نقطه, آن را مبالغه در حال حاضر تماس Pulisic یکی از بزرگترین مردان آمریکایی را بازیکنان فوتبال همیشه. Landon Donovan بود عالی نیروی برای USMNT و کلینت دمپسی تا به حال چند بسیار پرکار سال در فولام. اما Pulisic اولین آمریکایی حمله به پر رونق در اروپا superclub مثل چلسی. او در حال حاضر در رتبه دوم پرکارترین آمریکا در لیگ قهرمانان تاریخ است.

فقط 21 سال Pulisic را تقریبا مطمئنا حتی بهتر است. اما نمی شود ترس برای قدردانی از این بازیکن او در حال حاضر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de