تراشه کلی تلاش به آدرس جورج فلوید تراژدی نمی تواند از بیش به خوبی با برخی از بازیکنان سابق.

UCLA سر مربی ارسال شده یک پیام در توییتر از طریق مدرسه حساب در روز دوشنبه گفت: “چند روز گذشته بسیار دشوار بوده است. آن را سخت برای دیدن ما و جامعه بشریت را عمیقا صدمه زدن به.”

او در ادامه به استفاده از یک نقل قول از دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور: “‘این است که به اندازه کافی برای مردم بود عصبانی,’ دکتر کینگ گفت: در سال 1968. “عالی کار این است که به سازماندهی و متحد مردم به طوری که خشم خود را تبدیل به یک تبدیل نیروی.”‘

کلی به پایان رسید و با “ما باید متحد آن است که تنها امید ما و اولین گام باید در نظر گرفته شود در حال حاضر.”

استفان جانسون III یک گیرنده گسترده ای که به صورت کلی در سال 2018 و در سمت چپ برنامه با یک سال باقی مانده از واجد شرایط بودن بود و نه تحت تاثیر قرار ابهام از این بیانیه است.

“این به چه معنی است؟” جانسون نوشت: در پاسخ به پیام.

Ex-UCLA linebacker, Breland Brandt بود که آخرین بازی در سال 2017 به علت ضربات مغزی در پاسخ به جانسون جیر و گفت: کلی “برچیده کل کلاس از ورزشکاران (اکثریت سیاه) و فکر کردم این امر می تواند یک ایده خوب برای کپی کردن و چسباندن برخی از همدردی.”

جانسون به توافق رسیدند.

“دقیقا. اجازه دهید اجازه دهید حقیقت شناخته می شود [که] او انداخت دور کلاس های سیاه و سفید [ورزشکاران] مشاغل و اهمیتی نمی دهند.”

Bolu Olorunfunmi
بولی Olorunfunmiآیکون Sportswire via Getty Images

و بولی Olorunfunmi های در حال اجرا به عقب که UCLA حرفه ای نیز به پایان رسید و به علت ضربات مغزی در سال 2018 رفت و پس از کلی و همچنین برای استفاده از یک نقل قول از پادشاه و نه از نوشتن چیزی خود را.

“اما آنچه از شما می خواهم به انجام???,”Olorunfunmi نوشت. “چگونه است UCLA میخوام متفاوت و نگاهی که اولین گام شما در حال صحبت کردن در مورد?? نمی تواند سوار نقل از MLK برای همیشه لطفا برای. من [خواهید] از شنیدن واقعی خود را.”

Olorunfunmi اضافه شده کلی تنها نبود: “همه این NCAA برنامه های با مردان در مواجهه با آن باید زندگی بسیاری از اقلیت مردان جوان در پشت آن نیاز به انجام بیشتر! من متاسفم MLK توییتهایی آن را قطع نکنید! در یک زمان مثل این کسانی که مردان جوان به دنبال راهنمایی! من می دانم که من هرگز آن را کردم. که مرحله 1: مراقبت از…مراقبت های واقعی.”

اما نه همه از کلی پیر بازیکنان ناراحت بودند با خود را.

الویس Akpla بازی به صورت کلی در اورگان و سابق گیرنده گسترده ای در پاسخ به یک داستان در لس آنجلس تایمز از یک مربی است.

“من قصد ندارم به شنیدن این زباله های سمی. تراشه انجام داده است برای بسیاری از بازیکنان است.”

سابق اورگان linebacker تایسون کلمن با اشاره به بازیکنانی که انتقاد کلی نیست که موفقیت بازی برای او.

“آیا اجازه نمی دهد این اسکراب را امتحان کنید و بدنام کردن این مرد است. من را دیده اند چه اتفاقی می افتد زمانی که بچه ها نمی توانید زمان پخش آنها فکر می کنم آنها سزاوار است. تراشه می خواهد را به نفع خود بیش از هر چیزی… من نه و گفت او بهترین الگو و غیره اما من می خواهم به این یک نگاه.”

کلی بوده است پلاریزه رقم برای بسیاری از کار خود را به خصوص پس از خروج اورگان برای NFL.

در اوایل این هفته, DeSean Jackson گفت: NBC Sports او امضا شده با Redskins در سال 2014 پس از منتشر شده توسط کلی و عقاب در بخشی به دلیل او می خواست به ماندن در NFC شرق تا او را به صورت کلی بیشتر.

“من فقط می خواستم به بازی در برابر خانواده دو بار در سال” جکسون گفت. “من ماندن در این بخش چرا که من آنها را می خواهید برای دیدن من دو بار در سال است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de