چین مراحل اورژانس فوت به عنوان coronavirus عود دوباره در پکن

پکن – مقامات چینی تشدید تلاش برای بنیادی حیات coronavirus موارد در پکن پس از پایتخت گزارش شده چندین نمونه جدید از این بیماری در این هفته پس از یک دوره تقریبا دو ماه بدون یک واحد جدید عفونت است.

پکن ثبت بیش از 130 عفونت کروناویروس اما هیچ مرگ و میر, از شنبه. بسیاری از آنها مرتبط با عمده فروشی بازار مواد غذایی که در آن جدید COVID-19 coronavirus خوشه ای پدید آمده است. مقامات روز چهارشنبه قفل کردن برخی از مسکونی ترکیبات و مدارس بسته. پکن فرودگاه لغو دو سوم از تمام پرواز.

شهر خود را مطرح coronavirus اضطراری تهدید سطح از سطح 3 به سطح 2 سطح 1 است که بالاترین سطح هشدار و سخت اجتماعی فاصله مورد نیاز برای آن 22 میلیون نفر جمعیت دارد. هزاران نفر از مردم دستور داده شده است را به آزمون و هر کسی که بازدید Xinfadi بازار شده است به دستور خود جدا برای 14 روز.

Dr. Anthony Fauci: لیگ اصلی بیس بال نباید بازی بیش از حد عمیق به سقوط

لیو Lun, 32, که با این نسخهها کار برای پکن شرکت ساخت و ساز گفت: هر کارمند در شرکت تست شده برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. “با کمک داده های بزرگ ما می تواند شکست این ویروس دوباره,” او گفت:, و اضافه کرد که او تحسین همه پزشکان و پرستاران که دوباره مشغول شدن “برای غلبه بر مشکلات است.”

این چیزی است که چین را به ضرب و شتم COVID-19: کارشناسان می گویند که امریکا نمی تواند آن را اداره کند

Xinfadi بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار چین معادل 250 زمین فوتبال – لوازم و حدود 80 درصد از پکن روزانه گوشت و مزرعه تولید کند. مقامات هنوز به دقت اشاره کردن دقیق منبع از شیوع جدید با توجه به Zeng Guang یک عضو شورای ملی کمیسیون بهداشت که تنظیم چین سیاست های بهداشت.

او گفت: در یک کنفرانس جدید در روز یکشنبه که “پکن نمی خواهد به نوبه خود به یک دوم ووهان گسترش این ویروس به بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور و حتی نیاز به یک (کامل) مستند.” اما زو Hejian سخنگوی دولت پکن هشدار داد روز شنبه در وضعیت “بسیار شدید” و از مردم “باید به طور کامل درک که مهار بیماری همه گیر در پایتخت است که در دراز مدت و پیچیده و دشوار است.”

در ماه مارس حزب کمونیست چین اعلام پیروزی ویروس. کشور اضافه شده است در مورد 4400 coronavirus موارد به کل آن را پس از هدف قرار دادن 80,000 عفونت است که در ماه به گفته جان هاپکینز دانشگاه coronavirus ردیاب.

در ووهان چین شهر که در آن coronavirus موارد اولین گزارش در اواخر سال گذشته وجود داشته است جدا شده mini-شیوع بیماری پس از آن پدید آمده از 80 روز مستند.

اما ساکنان می گویند زندگی موفق به بازگشت به چیزی که شبیه “طبیعی است.” ترافیک هستند و وجود پر جنب و جوش جمعیت در خیابان. “ووهان به نظر می رسد دوباره یک شهر نشان نشاط” گفت: چو تیان, 31, ویدیو نگار در یک مصاحبه تلفنی.

او گفت که باقی می ماند وجود دارد مقدار زیادی از “برای فروش” و “اجاره” نشانه های ساختمان و او تخمین زده است که کمتر از نیمی از کسب و کار را در بازگشت به قبل از lockdown شویم. “برای مردم عادی در ووهان ساخت یک زندگی خوب است که هنوز هم دشوار است, به ویژه برای صاحبان کسب و کار کوچک و فروشندگان که به فروش چیزهایی که در خیابان” او گفت:.

یکی دیگر از coronavirus خطر: آزار و اذیت بهداشت عمومی رهبران به شمار تهدید جدید

در جای دیگر در سراسر جهان ماه به ایران در مبارزه با کروناویروس خاورمیانه اولین و بزرگترین شیوع آن دیدم روزانه مرگ و میر شکستن 100 علامت برای اولین بار از اواسط ماه آوریل است. در نیوزیلند پس از 24 روز با موارد جدید این کشور دارای دو آورده به این کشور توسط یک خانواده که به آنجا سفر از انگلستان است.

در سوئد و نمایندگان مجلس برگزار شد 15 دقیقه یادبود برای قربانیان این بیماری همه گیر است که به کشته شدن نزدیک به 5000 نفر در این کشور اسکاندیناوی. سوئد یک outlier در راه آن است که دست زدن به شیوع — آن است و نه تحمیل هر گونه رسمی مستند اکثر فروشگاه ها مانده اند باز – دارای یکی از بالاترین نرخ مرگ و سرانه.

و در برزیل که در آن رئیس جمهور Jair Bolsonaro است به دنبال نزدیک یکسان coronavirus اسکریپت به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, امریکا بزرگترین کشور و اقتصاد پدید آمده است به عنوان یک جهانی جدید کروناویروس کانون. برزیل دارای بیشترین عفونت و مرگ و میر در پشت, ایالات متحده, که در آن عفونت را در صدر 2 میلیون و مرگ و میر 116,00.

برزیل به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن اسکریپت: در حال حاضر آن موارد در حال افزایش

در پکن, دانشجو وو هنگ, 25, گفت که او “نگران این وضعیت در همه.” او گفت که او تا به حال خود را پر از تمام غذاهای مورد علاقه خود را به تازگی مانند hotpot و چای شیر.

“اگر من مجبور به ماندن در خانه دوباره برای یک دوره, من نمی خواهد که بسیاری از تاسف,” او گفت:.

Hjelmgaard گزارش از لندن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de