تعقیب یاقوت کبود cardholders در حال گرفتن یک راه جدید برای از گرو در اوردن امتیاز به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

تعقیب یاقوت کبود cardholders JPM, -0.84% قادر خواهد بود به استفاده از پاداش امتیاز برای پوشش خریدهای مانند مواد غذایی و takeout مواد غذایی با تشکر موقت از ویژگی های جدید.

به نام “پرداخت خود را” سیستم جدید اجازه خواهد داد که دارندگان کارت خود را به استفاده از پاداش امتیاز برای پوشش بخشی یا تمام موجود خرید در فروشگاه های مواد غذایی, فروشگاه های بهبود خانه و ناهار خوری از جمله رستوران ها و بایگانی اطلاعات و واجد شرایط خدمات تحویل.

این نقاط جدید برنامه را به اثر مه 31 برای تعقیب یاقوت کبود ترجیح داده و کارت رزرو و بانک قصد دارد به گسترش قابلیت به کارت های دیگر در آینده است. این سیستم جدید در حال حاضر مجموعه ای در دسترس خواهد بود از طریق سپتامبر 30. “ما به دنبال به تکامل به نگه داشتن دسته بندی های تازه و بیش از زمان معرفی فرد واجد شرایط دیگری تعقیب کارت به ویژگی” سخنگوی چیس گفت MarketWatch.

همچنین نگاه کنید به:Walt Disney World پیشنهاد جولای 11 به صورت مرحله به مرحله بازگشایی بعد از دیگر فلوریدا پارک

به گرو در اوردن امتیاز از طریق این سرویس تعقیب cardholders خواهد شد ورود به پاداش خود را به حساب را انتخاب کنید و از واجد شرایط معاملات در آخرین 90 روز.

“همه از این تغییرات نشان می دهد که کارت صادر کنندگان انتظار نداریم که همه چیز را بهتر بسیار به زودی.

— مت شولتز رئیس تحلیلگر اعتباری در LendingTree

Cardholders خواهد دریافت مقدار بیشتر زمانی که آنها را از گرو در اوردن امتیاز این راه در مقابل گرفتن پول نقد به عقب. در هنگام تبدیل امتیاز به پول نقد به یک نقطه است که ارزش 1 درصد. از طریق پرداخت خود را, نقاط خواهد شد به ارزش 25 درصد بیشتر برای یاقوت کبود ترجیح دارندگان کارت و 50 درصد بیشتر برای یاقوت کبود رزرو دارندگان کارت چیس گفت.

از لحاظ تاریخی تعقیب متمرکز آن یاقوت کبود پاداش در سفر, خرید, اما مانند دیگر صادر کنندگان کارت شرکت تا به حال به تغییر چرخ دنده ها به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“هیچ یک نشانه برای یک پایان سفر کارت اعتباری که مایل به استفاده از این نقاط برای مواد غذایی, اما این عجیب و غریب, عجیب و غریب, بار, بنابراین بسیاری از پیر عقل متعارف صدق نمی کند در حال حاضر گفت:” مت شولتز رئیس تحلیلگر اعتباری در LendingTree درخت -1.16%.

اما مصرف کنندگان که برگزاری چندین پاداش-سود کارت های اعتباری ممکن است ارزش آن کارت کاهش می دهد چرا که بسیاری از شرکت های دیگر منتقل کرده اند نسبت به خرید مواد غذایی و فروشگاه های بهبود خانه.

“در بسیاری از همپوشانی گفت:” تد Rossman صنعت تحلیلگر در CreditCards.com. “اگر شما استفاده می شود به سه سفر کارت — شاید یک انتقال امتیاز کارت مانند یاقوت کبود رزرو و یا یاقوت کبود ترجیح داده به علاوه یک کارت شرکت هواپیمایی و هتل کارت — در حال حاضر شما در اصل باید سه مواد غذایی کارت.”

از دست ندهید: نیمی از همه آمریکایی ها لغو تعطیلات تابستان خود را — چه به انتظار در بازپرداخت از خطوط کروز, هتل ها و خطوط هوایی

بسیاری از شرکت های کارت اعتباری را تمدید زمان برای به دست آوردن پاداش ثبت نام. کارت های اعتباری دیگر نیز تنظیم قدرت پردازش خود را به کت و شلوار بهتر از آنچه مصرف کنندگان صرف پول در طول شیوع کروناویروس.

‘اگر شما استفاده می شود به سه سفر کارت — شاید یک انتقال امتیاز کارت مانند یاقوت کبود رزرو و یا یاقوت کبود ترجیح داده به علاوه یک کارت شرکت هواپیمایی و هتل کارت — در حال حاضر شما در اصل باید سه مواد غذایی کارت.’

— تد Rossman صنعت تحلیلگر در CreditCards.com

سیتی اعتبار دارندگان کارت سیتی -1.45% مثلا می توانید با استفاده از کارت سالانه 250 دلار اعتباری سفر در خرید در سوپر مارکت ها و رستوران ها. سرمایه یک COF, -2.13% در حال حاضر اجازه می دهد دارندگان کارت برای استفاده از خطوط هوایی مایل برای مواد غذایی و تحویل takeout جریان و دیگر خدمات است. امریکن اکسپرس AXP -2.65%, در ضمن آغاز شده است ارائه اعتبار برای پخش و خدمات بی سیم.

“همه از این تغییرات نشان می دهد که کارت صادر کنندگان انتظار نداریم که همه چیز برای رسیدن بهتر به زودی” شولتز گفت. “بسیاری از این تغییرات احتمالا نمی دائمی به خصوص آنهایی که ساخته شده به پایان سفر کارت ها, اما آنها به اندازه کافی مهم است که آنها در حال رفتن به در یک ماه یا نه.”

مصرف کنندگان در این موقعیت ممکن است بخواهید دوباره evaulate که کارت های آنها را در کیف پول خود را, به خصوص اگر آنها کارت های چندگانه که به اتهام هزینه های سالانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de