چارلز اوکلی می گوید: Patrick Ewing ناتوانی به گام تا بیشتر در سال 1993 حذفی جنگ در مقابل گاو و مایکل جردن هزینه نیکز سفر به فینال — نه چارلز اسمیت.

Oakley سابق گاو و نیکز دفاعی مجری است به تماشای “آخرین رقص” سری که برداشت یکشنبه را با تمرکز بر Bulls-نیکز باطل رقابت از اوایل 1990s.

آنه شد حماسی خود کنفرانس شرق نهایی سری در سال 1993 که خریداران برنده در شش بازی پس از نیکز در زمان 2-0 منجر شود. اردن به طور متوسط 32.2 امتیاز در این مجموعه که در طی آن او بو داده برای گرفتن یک طرف سفر به شهر آتلانتیک به قمار بازی 1.

Oakley می گوید او هنوز هم مذاکرات به اردن تیمی سابق خود در مورد این مجموعه است. سابق نیکس قدرت به جلو نمی پین آن را در اسمیت که منفجر تمام کسانی که در گذشته-دوم putbacks در بحرانی بازی 5 heartbreaker که داده اند نیکز 3-2 سری سرب به عنوان آنها سعی در نگه داشتن گاو از سه-ذغال سنگ نارس.

“پاتریک در پایان بازی او می خواهم دو تیمی,” Oakley گفت: پست. “او می خواهم شلیک fadeaways در دو تیم که صدمه دیده است ما به عنوان یک تیم است.”

Patrick Ewing; Michael Jordan; Charles Oakley
پاتریک اوینگ; Michael Jordan; چارلز اوکلیAP (2), گتی

“چیزی که من با [اردن] است نه مثل شما ضرب و شتم ما 20,’ ” Oakley اضافه شده است. “اکثر بازی ها پایین رفت تا دو سه اموال. Y’all عکس ساخته شده است. ما نمی. بهترین بازیکن را به دست آورد. مایکل به یک بازیکن بهتر از پاتریک دست پایین.”

سارکوم طور متوسط 25.8 امتیاز و 11.2 ریباند و 53 درصد در شش بازی از سری بازی های — همه در خط خود را به طور منظم فصل اعداد. در سری عطف بازی 5 سارکوم تا به حال 33 امتیاز 12-از-23 تیراندازی و نه پرتاب ریباند.

در این مستند سارکوم می گوید: “این بسیار فیزیکی است. آن واقعا یک ناپاک تا زمانی که شما می کشید خون است.”

در مورد سخن گفتن الکی استشمام “تعداد زیادی از بچه ها که بحث در حال حاضر نمی گویند که چیزهای که آنها بازی بسکتبال.”

Oakley سپس در دفاعی خود را نخست نیز معتقد Phil Jackson outmaneuvered سپس-نیکز مربی پت رایلی.

“پت رایلی هرگز تنظیم به وضعیت” Oakley گفت. “در حاصل کار دو تیم ما همین بود. آنها به دام افتاده ما کامل دادگاه. ما هرگز چیزی شبیه به آن برای به دام انداختن آنها را و آنها را به فکر می کنم در مورد بازی.

“ما نمی عکس و بازی را به دست خود را. با دفاع آنها از یک منطقه و ساخته شده است یک دیوار. آنها می دانستند پاتریک نبود قصد عبور از این دو تیم است. فیل به تماشای بسیاری از فیلم. ما به تماشای بسیاری از فیلم اما ما بازی چکرز و آنها در حال بازی شطرنج است.”

در طول پخش آن را ذکر نیکز شد در سبک شبیه به “پسران بد” دیترویت که مورد استفاده برای خمیر اردن گاو قبل از آنها در نهایت شکست.

“هر کس می گوید دیترویت بود بیشتر فیزیکی” Oakley گفت. “من دان کنم. دیترویت فقط بازی کثیف تر از ما. ما نمی کثیف بازی بسکتبال.”

Jeff Van Gundy سپس نیکز دستیار به رایلی گفت: پست در سال 1993 تیم بهترین تیم او می خواهم تا به حال شده است بخشی از. نیکز برنده 60 بازی که فصل و رایلی گفت: “باغ شکوه” نیکز تا به حال ساخته شده “قهرمانی تیم است.”

این چرا الکی است که هنوز هم نا امید نیست برو نیکز’ راه است.

“ما باید آنها را مورد ضرب و شتم و ما نمی توانیم به آنها را ضرب و شتم” Oakley گفت. “گاو رو بسیاری از تماس های تلفنی. من که به مایکل به این روز است. این لیگ بهترین بازیکن را دریافت کنید تمام, تماس, زمانی که او نیاز به. اما مایکل عکس ساخته شده است. آن را مانند او به لبه و dunking بر ما. او تا به حال یک زن و شوهر از dunks. اما تنها دو dunks او در نیمه دادگاه جرم.

“من در زمان توپ از مایکل که در سری و آنها به نام ناپاک و من حتی نمی لمس او” Oakley اضافه شده است. “یک چیزی که من نمی خواهم در مورد فیل گاو است که آنها در مورد شکایت از مقامات در مورد فیزیکی. ما بازی سخت است. اگر شما شکایت کرده به نظر من شما نرم است.

“فیل جکسون همیشه کاشته داستان در این مقاله زمانی که آنها از دست رفته: ‘نگاهی به خطا.’ پت رایلی یک روانشناس بود اما فیل بود دکتر. آنها بازی ذهن بازی ها با یک دیگر.”

اردن در سفر به شهر آتلانتیک پس از یک بازی 1 بولز ” از دست دادن تبدیل به یک طوفان. اما در نهایت آن را با انگیزه اردن.

“هنگامی که شما می توانید انجام دهید هر آنچه شما می خواهید به انجام,” الکی گفت. “Danny Ainge گفت: [او و اردن] بازی گلف 36 سوراخ قبل از یک بازی حذفی. من هرگز فکر نمی کردم او می خواهم که اما او باور نکردنی است. زمانی که همه چیز به راه خود را, شما می توانید یک شانس برای انجام کارها. بسیاری از بچه ها نمی توانید انجام دهید که. آنها لازم نیست که درایو. پاتریک هرگز آن را مانند که چون او نمی باید آن را در داخل از او.”

سارکوم چهارم بود در MVP رای گیری در سال 1993 اما در ماه های اخیر Oakley است با هدف دارت در “بزرگ Fella” تا آنجا که اختلافات شریک جیمز دولان این نیکز مالک. الکی به تازگی به نام سارکوم “یکی از سخت ترین بچه ها من شده.”

به عنوان برای عدم سرنگونی بولز در سال 1993 Oakley قرار داده و آن را به سادگی خود را در راه های بی نظیر.

“گاو تا به حال مایکل و ما تا به حال پاتریک” Oakley گفت. “آن را مانند دیدن بیانسه و رفتن به دیدن کسی که در تلاش به Beyoncé. اگر Beyoncé است که در شهر همه رفتن برای دیدن Beyoncé. اگر مایکل و پاتریک در شهر هستند همه در حال رفتن به دیدن مایکل. آنها تا به حال ‘نشان می دهد.’ ما سعی کردیم به آنها را متوقف کند و ما نمی تواند آنها را متوقف کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de