چارلز بارکلی یک بازی پارتی بعد از لیکرز تجارت از طریق کاهش

Charles Barkley جشن بیش از حد به زودی.

در اوج بدبختی در فیلادلفیا در سال 1992 را نخست در حال حیف و میل Barkley گفته شد توسط نماینده او که مایل بود در نهایت در حال انجام. روز پایان کار او خواهد بود پیوستن به لیکرز.

زمانی که 76ers حمایت از مقابله این تیم باقی مانده بود به بازی که شب با یک ستاره رو به جلو که بس خواهد پیشی بگیرد و خود را در هر.

“من عامل با من تماس یکی صبح و او می گوید:” هی, شما در حال رفتن به معامله به لیکرز امروز. و من و دوستان ما بیرون رفتن و جشن و مست در مورد ظهر” Barkley گفت: ESPN لاو پست پادکست. “من در ابر نه او با من تماس بازگشت سه ساعت بعد آن را مانند 3:30 در حال حاضر او می گوید:” این Sixers حمایت کرد.’ و من مست به عنوان [expletive] و ما یک بازی است که شب و من مانند ” چه ؟ چه شما در حال صحبت کردن در مورد?’ و او را مانند ‘این Sixers ترسیده بودند به ماشه.’ و من گفت: “شما من شوخی. شخص ما یک بازی امشب و من شده ام به نوشیدن از ظهر.’

“یکی از چیزهایی که من حتی نمی دانم که چگونه من آن شب. من فکر می کنم من ممکن است بازی بد چون من خیلی عصبانی بود به Sixers نمی ماشه و سپس آن را فقط به درد و رنج بعد از دو یا سه سال است.”

هر چند معلوم نیست که بازی Barkley با اشاره به او نمی شود گیر در فیلادلفیا بسیار طولانی. Barkley فرستاده خواهد بود به ققنوس قبل از فصل 1992-93 در یک نامتوازن تجارت به صورت یک بسته با عنوان جف Hornacek و ادعا MVP این فصل در حالی که پیشرو خورشید به لیگ بهترین رکورد و NBA Finals ظاهر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de