شارژر ایمان Tyrod تیلور, Easton چوب توضیح می دهد Cam Newton حمله

پس از فراق راه با دیرین استارت فیلیپ رودخانه این offseason این شارژر در نظر گرفته شده تمام گزینه های آژانس از جمله 2015 NFL MVP Cam Newton اما در نهایت اعتماد به نفس در سال گذشته پشتیبان Tyrod تیلور و FCS ستاره Easton چوب.

“من احساس می کنم واقعا خوب در مورد کارفرمایی اتاق که من با Tyrod تیلور, Easton چوب — کسانی که بچه ها که بسیاری از مردم نمی بحث در مورد” لین گفت: Zach Gelb از CBS رادیو ورزش در روز شنبه. “با [چوب] و Tyrod تیلور و شناخت ما از این فرصت برای به دست آوردن یکی چیدن ششم در این پیش نویس به همه کسانی که تصمیم به بازی آمد هنگامی که صحبت کردن در مورد طب مکمل و جایگزین.”

نیوتن کار چشم انداز تلخ است پس از ناموفق رایگان-آژانس کمپین و هیچ شروع شغل در دسترس است. پلنگ منتشر 2011 No. 1 به طور کلی انتخاب کنید در ماه مارس پس از تلاش برای ایجاد یک تجارت است. سابق Heisman برنده جایزه و سه بار نرم افزار کاسه گرفتار شده است صدمات از اواخر سال اخیر است که یک Lisfranc شکستگی — کنار 31 ساله نیوتن برای همه اما دو بازی سال گذشته است.

“کاملا مخفی فوق العاده کارفرمایی,” لین گفت. “او شده است MVP این لیگ او را به رهبری تیم خود را به سوپر باول و او را سالم در حال حاضر از آنچه من می شنوم. کم در حال رفتن به در کسی را فهرست و او به کمک کسی برنده شدن در چند بازی ما را نگاه کنید که مطمئن شوید.”

Easton Stick, Tyrod Taylor, Cam Newton
Easton چوب Tyrod تیلور Cam Newtonگتی ایماژ

اما با این بیماری همه گیر کوروناویروس توقف NFL physicals تیم شده اند قادر به ارزیابی نیوتن بازیابی. او یک حرفه ای 29,041 عبور متری و 182 touchdowns با 108 interceptions و 59.6 درصد تکمیل و همچنین 4,806 عجله متری و 58 عجله touchdowns بیش از نه فصل است.

این شارژر در نظر گرفته شد یک سناتور به زمین آینده سالن از شهرت کارفرمایی تام بردی که امضا شده با Buccaneers. آنها بعد از پیش نویس اورگان جاستین هربرت با ششمین کلی انتخاب از سال 2020 پیش نویس NFL اما باید extolled 30 ساله تیلور به عنوان تیم پتانسیل استارت در طول این offseason.

“Tyrod تیلور heck از یک کارفرمایی,” لین گفت: در ماه فوریه است. “ما نمی تواند بهتر پشتیبان گیری در حال حاضر و در حال حاضر او یک فرصت برای شاید تا به یک شروع کند.”

سابق صورتحساب سیگنال-caller است که در سال آخر از دو سال 11 میلیون دلار قرارداد.

چوب, 24 انتخاب شد توسط شارژر در پنجمین دور 2019 پیش نویس NFL. ایالتی داکوتای شمالی محصول winningest کارفرمایی در FCS تاریخ, اما هنوز به یک به طور منظم فصل ضربه محکم و ناگهانی.

“[چوب] بود و یک بخش من AA — او برنده مانند سه قهرمانی,” لین گفت. “او یک رهبر جهنم حرفه ای و به اعتقاد من او به آینده ای روشن در این لیگ یک روز.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>