اتاوا, انتاریو — کانادا لیگ فوتبال کمیسر سفت Ambrosie گفت: محتمل ترین سناریو است تا به لغو این فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Ambrosie ساخته پذیرش پنج شنبه در شهادت به مجلس عوام ایستاده کمیته امور مالی. او به نظر می رسد از طریق ویدئو در یک پانل در هنر, فرهنگ ورزش و سازمان های خیریه بعد از خبر شکست هفته گذشته که لامپ کم مصرف درخواست شده تا به 150 میلیون دلار کانادا در کمک از دولت فدرال است.

کمیسر گفت: در لیگ آینده است “بسیار در معرض خطر” و این تیم در مجموع از دست رفته حدود 20 میلیون سال گذشته است.

“ما یک نام تجاری بزرگ است اما نه ثروتمند, کسب و کار” Ambrosie گفت. “بر خلاف بزرگ ایالات متحده آمریکا بر اساس لیگ ما بزرگترین منبع درآمد است نه تلویزیون — این فروش بلیط.

“دولت در مقابله با COVID 19 — به دلایل بهداشتی است که ما کاملا پشتیبانی — ساخته شده آن را غیر ممکن است برای ما به آنچه ما انجام دهد. ما بهترین سناریو برای این سال است که به شدت ناقص فصل است. و ما به احتمال زیاد سناریو است و هیچ فصل در همه.”

این لامپ کم مصرف در حال حاضر لغو شروع اردوگاه های آموزشی — که برنامه ریزی برای باز کردن در این ماه — و تحت فشار قرار دادند باز کردن فصل به طور منظم به اوایل ماه ژوئیه در اولین.

Ryan Lankford rushes for the BC Lions against the Edmonton Eskimos on Oct. 12, 2019.
رایان Lankford سراسیمه برای میلاد شیرها در برابر ادمونتون اسکیموها در Oct. 12, 2019.AP

“من از ذهن نیست و به شما این است که فروتنی اما واقعیت این است که ما نیاز به حمایت شما” Ambrosie گفت. “بنابراین ما می تواند وجود دارد برای همه گروه های جامعه است که به ما بستگی دارد.”

پس Ambrosie را ارائه اعضای کمیته نوبت در زمان مصرف این کمیسیون به وظیفه.

“برخی از نظرات خود را در بسیاری از حفره های در آنها گفت:” کوین واو سابق روزنامه نگار ورزشی از Saskatoon, Saskatchewan. او پرسید: اگر لامپ کم مصرف برای کمک مالی یا وام ؟

“آنچه ما به دنبال یک همکاری با دولت” Ambrosie گفت. “ما موقعیت اساسی این است که ما به دنبال حمایت مالی است که ما می خواهیم به پرداخت به کانادایی ها. اگر آن را در قالب یک وام شاید ما پرداخت برخی از این وام از طریق برنامه . . . ما واقعا به دنبال یک رابطه کسب و کار است که می تواند خوب برای کانادایی ها در دراز مدت است.”

واو نیز با اشاره به لامپ کم مصرف سه مبتنی بر جامعه franchises — به ادمونتون, اسکیموها, Saskatchewan Roughriders و بمب افکن آبی وینیپگ — همه تبدیل هفت رقم سود در سال 2018 است. وی افزود: در لیگ شش باقی مانده franchises متعلق به بخش خصوصی توسط افراد و یا شرکت های بزرگ با جیب عمیق.

“واقعیت این است که در اصل یک صفر-مدل درآمد همه از تیم ما از جمله جامعه ما تیم در حال رفتن به رنج می برند زیان های قابل توجهی که در حال رفتن به سختی به بازیابی از” Ambrosie گفت. “مسئله واقعی این بحران است که اساسا رفتن به چهار برابر یا بیشتر از ضرر و زیان مالی که ما تیم را در یک فصل است که به طور بالقوه می تواند از دست رفته در دسترس نباشد.”

پیتر Julian جدید وست مینستر-Burnaby در بریتیش کلمبیا چرا Ambrosie ارائه را شامل نمی شود هر گونه حضور لامپ کم مصرف بازیکنان’ Association.

“کسانی هستند که ورزشکاران جهان به عنوان شما گفته اید که در واقع قلب و روح از لامپ کم مصرف” جولیان گفت. “آنچه در آنها خواهد بود گفت: اگر آنها قبل از کمیته ؟ و چقدر از حمایت مالی شما درخواست خواهد بود رفتن به طور مستقیم به بازیکنان لامپ کم مصرف?”

این لامپ کم مصرف و بازیکنان خود را از سر گرفته اند جلسه در مورد پتانسیل طرح های احتمالی برای ’20 فصل پس از شکست مذاکرات برای حدود دو هفته است. Ambrosie کرد و گفت: دو طرف در حال برنامه ریزی برای جمع جمعه.

“همانطور که برای چه مقدار خواهد شد به بازیکنان ما باید به کار است که از” Ambrosie گفت. “ما می دانیم برای مثال بازیکنان ما و فارغ التحصیلان می تواند یک راه حل بالقوه در درمان کانادا است.”

جولیان نیز مورد سوال Ambrosie در مورد برخی از شرکت ها و افراد درگیر در لامپ کم مصرف مالکیت. وی افزود: در زمانی که بسیاری از کانادایی ها در حال مبارزه, چرا لیگ را ثروتمند مالکیت “پله به ارائه پشتیبانی برای لامپ کم مصرف?”

“همه کسانی که گروه ها و افرادی که شما ذکر شده اند پله تا” Ambrosie گفت. “سوال واقعا برای ما این است که چگونه بسیاری از ضرر و زیان می تواند صاحبان این را زمانی که آنها بوده ام از دست دادن حدود در مجموع 20 میلیون دلار در سال ؟

“و در حال حاضر وجود دارد البته به طور چشمگیری شتاب سطح از ضرر و زیان است که با یک کوتاه فصل یا یک فصل از دست در دسترس نباشد.”

پیتر Fragiskatos لندن شمالی مرکز در انتاریو خواسته Ambrosie چرا لامپ کم مصرف تا به حال با نزدیک شدن به دولت و بانک ها برای کمک های مالی.

“من فکر می کنم این پاسخ نهفته است در این واقعیت است که در لیگ سال گذشته ما از دست داده و حدود 20 میلیون دلار,” Ambrosie گفت. “اول از همه برخی از تیم ما هستند و تیم جامعه است که موجب ساختار خود را می توانید در سنتی اعتبار تجاری.”

Fragiskatos مقابله “اگر بانک نمی خواهد حمایت از لامپ کم مصرف, چرا باید دولت فدرال حمایت از لامپ کم مصرف?”

“این یک سوال که آیا بانک ها را از ما حمایت کند” Ambrosie گفت. “مسئله این است که شما در حال حاضر در نظر گرفتن 20 میلیون دلار از دست دادن و شما تقریبا قطعا ساخت که از دست دادن بزرگتر در سال آینده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de