CDC واقعا اجازه این کشور به پایین’ در COVID-19 تست می گوید کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو

بالا تجارت مشاور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارد داغدار انتقادات در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از چین و اوباما در حالی که از کاخ سفید در واکنش به شیوع کروناویروس در مصاحبه روز یکشنبه.

وقتی پرسیده شد که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم تا به حال اعتماد به نفس در CDC پس از دولت منتشر شد به شدت مدرج به پایین نسخه از دستورالعمل آن در بازگشایی پیتر ناوارو, مدیر دفتر تجارت و تولید سیاست و مغلوب ساختن پیشی جستن هماهنگ کننده در استفاده از دفاع ملی تولید عمل کرد و با اشاره به CDC اوایل چالش های توسعه دقیق آزمون برای ویروس.

“در اوایل این بحران CDC که واقعا تا به حال مورد اعتماد ترین نام تجاری در سراسر جهان در این فضا واقعا اجازه این کشور را با تست. چرا که آنها نه تنها در حفظ آزمایش درون بوروکراسی آنها تا به حال بد تست. و این که آیا ما به عقب” ناوارو “در ان بی سی نیوز’ “دیدار با مطبوعات است.”

ناوارو گفت که زمانی که آن را به ایجاد دستورالعمل در بلند کردن اجسام مستند اقدامات به منظور جلوگیری از گسترش بیماری “چیزی که مهم است به درک در اینجا برای مردم آمریکا این است, باز این اقتصاد است که یک سوال از زندگی در مقابل شغل است.”

این مشکلات اقتصادی اعمال شده توسط مستندات تهدید به زندگی بیشتر از coronavirus با توجه به افزایش افسردگی و خودکشی و استفاده از مواد مخدر ناوارو گفت که زندگی می کند نیز می تواند از دست مردم نمی رفتن به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مورد نیاز برای درمان و یا معاینات.

“بنابراین اگر شما کنتراست مثل این کامل مستند که در آن برخی از مردم در جامعه پزشکی می خواهید برای اجرا و پنهان کردن تا زمانی که این ویروس خاموش است که به نه تنها به تلفات بسیار زیادی بر اقتصاد آمریکا. آن را به کشتن بسیاری از مردم از چین virus همیشه خواهد بود,” او گفت:.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر توافق آن بود که یک سوال را از “سلامت در مقابل اقتصاد” اما “در واقع سلامت در مقابل سلامت است.”

“ما suicidality. ما شاهد کاهش در قلب روش های قراضه سرطان اطفال, واکسن. وجود دارد بسیار واقعی بهداشت و درمان به این نتیجه خاموش شدن ناگهانی است که باید متعادل و برابر به عنوان ما سعی می کنیم برای بازگشایی این اقتصاد و حرکت رو به جلو” آذر گفت: CBS اخبار “چهره ملت است.”

اما آذر مناقشه ناوارو انتقاد از CDC.

“من باور نمی CDC اجازه دهید این کشور پایین است,” او گفت:.

وقتی پرسید که آیا او در زمان مسئولیت اوایل عدم توسعه یک آزمون برای ویروس, آذر گفت: “ما در مقابله با یک وضعیت که در اینجا به طور کامل رمان است.”

“شده است وجود دارد هرگز یک ملی, فوری, تست رژیم در سراسر بخش های دولتی و خصوصی. ما تا به حال به معنای واقعی کلمه ساخت این از زمین تا” آذر گفت. او استدلال کرد که CDC کار بود به منظور توسعه یک آزمون برای “تشخیص اولیه” و است که نقش شرکت های خصوصی برای تولید آنها در مقیاس بزرگ است.

Coronavirus تست که نیست: چگونه مقامات بهداشت فدرال گمراه خارجه دانشمندان از خط خارج بهترین شانس در مهار

“آنچه مشکل را CDC داشته باشد؟” آذر پرسید: کم اهمیت جلوه دادن آزمایش اولیه مسائل. او گفت: آلودگی مشکل با یک معرف در پایان مرحله تست و توسعه “که هرگز منجر به غلط منفی یا مثبت کاذب” آهسته توانایی به سطح شیب دار تا توزیع آزمون برای “زن و شوهر از هفته است.”

“اما که هرگز به ستون فقرات تست گسترده توده تست در ایالات متحده” آذر گفت.

سابق CDC مدیر تام فریدن دارای گسله CDC نوشتن در یک op-ed امروز ایالات متحده آمریکا است که کیت های آزمایش شد ناقص است و “پاسخ به این که خطا آهسته بود.”

اما در “فاکس نیوز یکشنبه,” او گفت: sidelining CDC یک اشتباه بود.

“من فکر می کنم مبارزه با این بیماری همه گیر بدون CDC است مانند مبارزه با یک دست گره خورده است پشت سر خود را” فریدن گفت.

ناوارو نیز قرار داده شده سرزنش میزان شیوع در چین بنحوی که دولت آگاهانه اجازه این ویروس به گسترش است.

او گفت: ABC News “این هفته” میزبان جورج Stephanopoulos که بیش از سه سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “ساخته زیبا ترین اقتصاد در تاریخ مدرن است. و چینی را که در حدود 30 روز است اما ما در این روند در حال حاضر از بازسازی آن است.”

Stephanopoulos خواسته ناوارو اگر او بود “گفت: آنها به عمد انداخته COVID ویروس در ایالات متحده آمریکا” و اگر او تا به حال هیچ گونه شواهد است.

“من می گویند که آنها عمدا این کار را” ناوارو پاسخ داد. اما او رفت و به دلالت آنها عمدا اجازه افراد آلوده به سفر در سفارش به کارخانه ویروس در همه جا.

“چینی پشت سپر سازمان بهداشت جهانی به مدت دو ماه مخفی ویروس از جهان و پس از آن صدها هزار چینی در هواپیما به میلان نیویورک و در سراسر جهان به دانه که” او گفت:. “آنها می تواند آن را نگه داشته در ووهان. آن را تبدیل به یک بیماری همه گیر. پس به همین دلیل من می گویند چینی ها بود که به آمریکایی ها و آنها مسئول هستند.”

Stephanopoulos خواسته ناوارو در مورد انتقاد از presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن وارد در مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته برای “تلاش برای این بازی از چین کارت” و سرزنش آن کشور به صورت همه گیر پس از “ستایش دولت چین” در ماه فوریه است.

“آره, خوب, جو بایدن کردم 40 سال از مکیدن تا چینی ها از جمله هشت سال به عنوان معاون رئیس جمهور,” او گفت:. ناوارو و سپس تکرار یک اتهام بی اساس است که ساخته شده توسط رئیس جمهور که مدعی بدون شواهد که بایدن پسر هانتر بایدن دریافت “میلیاردها دلار” از سرمایه گذاران چینی.

Stephanopoulos عقب رانده و گفت: Navarro بدخشان در مورد هانتر بایدن بود “فقط نه واقعی.”

“بود که آن را به عنوان ممکن است, من فکر می کنم این انتخابات در حال رفتن به یک همه پرسی در راه های بسیاری در چین” ناوارو گفت. او گفت که این انتخابات را “را جو بایدن دوست طولانی از چین” در برابر تهمت “تنها رئیس جمهور در تاریخ مدرن به ایستادن به چین است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد رئیس جمهور سابق باراک اوباما انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ناوارو گفت: “خوشحالم که آقای اوباما یک کار جدید به عنوان معاون مطبوعاتی وزیر.”

او گفت که دولت اوباما بیش از حد شده آشتی جویانه نسبت به چین و نمایش “kumbaya بی کفایتی که در آن ما شاهد میلیون ها نفر از مشاغل تولیدی رفتن به چین است.”

و ناوارو پیش بینی کرد که “رفتن به ماه نوامبر” انتخابات “است که نمی تواند در مورد این بیماری همه گیر. آن را برای رفتن به در مورد شغل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>